میکرونیدلینگ پوست |5 دلیل که میکرونیدلینگ برای پوست شما بسیار مفید است

میکرونیدلینگ پوست :شاید باورش سخت باشد که صدمه زدن عمدی به پوست می تواند علائم پیری را معکوس کند ، رنگ پوست را بهبود بخشد و از شر این جوش های های آکنه خلاص شود – این کار توسط میکرونیدلینگ پوست انجام می شود آنچه نان که به نظر می آید نحوه کارکرد میکرونیدلینگ درست است.

در کلینیک سیمارو ، بسیاری از درمان های زیبایی را برای بهبود ظاهر و سلامت پوست ارائه می شود. با استفاده از میکرونیدلینگ ، ما از قدرت درمانی طبیعی بدن شما برای رفع بسیاری از نگرانی های شایع پوستی استفاده می کنیم و اکنون می خواهیم برخی از مزایای این درمان زیبایی با حداقل تهاجم را با شما در میان بگذاریم. از مهم ترین دلایل استفاده از میکرونیدلینگ می توانیم 5 دلیل اصلی را توضیح دهیم:

هزینه میکرونیدلینگ

 1. تولید کلاژن را تحریک می کند
  از میکرونیدلینگ غالباً به عنوان درمان القایی کلاژن یاد می شود. کلاژن یک پروتئین ساختاری است که پوست شما را قوی و مقاوم نگه می دارد. تولید این پروتئین تقویت کننده جوان با افزایش سن کاهش می یابد ، که به توسعه خطوط و چین و چروک کمک می کند.

ابزاری که ما برای میکرونیدلینگ پوست استفاده می کنیم ، میکروتروارها را در لایه سطحی پوست ایجاد می کند. این اشک های ریز مکانیسم خود ترمیم در پوست شما را تحریک می کند ، که شامل افزایش تولید کلاژن است.

https://cimaru.ir/comparison-of-skin-rejuvenation-with-mesotherapy-and-skin-rejuvenation-with-microneedling/
 1. خطوط و چین و چروک ها را صاف می کند
  با بالا بردن میزان تولید کلاژن توسط میکرونیدلینگ قدرت و خاصیت ارتجاعی پوست شما را بازیابی می شود ، که باعث بهبود استحکام و صاف شدن آن خطوط و چین و چروک ها می شود تا کمتر دیده شوند.

انجام میکرونیدلینگ نیز زمان بسیار کمی ، معمولاً یک ساعت یا کمتر طول می کشد. و برای اطمینان از راحتی بیشتر شما ، قبل از شروع درمان ، یک ماده بی حس کننده بر روی پوست شما قرار می دهیم.

ممکن است بعد از جلسه خود قرمزیدر پوست ایجاد شود ، اما نیازی به خرابی نیست – پس از آن می توانید فعالیت های معمول خود را از سر بگیرید. با این حال ، ما به شما توصیه می کنیم در استفاده از ضد آفتاب برای محافظت از پوست در هنگام بهبود و جوان سازی ، کوشا باشید.

 1. رنگ پوست را بهبود می بخشد
  نور خورشید برای تازگی و طراوت پوست مهم است. علاوه بر تسریع در تجزیه کلاژن ، آفتاب بیش از حد می تواند باعث ایجاد هایپرپیگمانتاسیون در صورت و دستان شما یا لکه های خورشید شود. میکرونیدلینگ به از بین بردن پوست هایپر رنگدانه شما کمک می کند ، در عین حال باعث بهبود گردش سلول می شود تا چهره شما یک دست تر شود.

4- جای زخم را درمان می کند
ممکن است آکنه شما از بین رفته باشد ، اما جای زخم هایی که به جا مانده است می تواند در طولانی مدت بر عزت نفس و اعتماد به نفس شما تأثیر بگذارد. با این حال ، میکرونیدلینگ ممکن است راه حلی باشد که مدت ها به دنبال آن بوده اید. با تحریک روند ترمیم پوست ، میکرونیدلینگ به شما اجازه می دهد جای زخم های فرو رفته خود را پر کرده و بافت و ظاهر پوست شما را بهبود بخشد.

علاوه بر زخم های آکنه ، میکرونیدلینگ نیز درمانی موثر برای جای زخم ناشی از ضربه و جراحی است. ما حتی می توانیم از این ابزار برای خلاص شدن از شر علائم کشش شما استفاده کنیم.

 1. به تحویل پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) کمک می کند
  پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) نوعی داروی احیا کننده است که حاوی غلظت بالایی از خواص درمانی موجود در خون از جمله پلاکت ها ، فاکتورهای رشد و پروتئین های خاص است. بسته به اهداف زیبایی شناختی شما ، ممکن است برای تسریع روند ترمیم ، پیشنهاد کنیم PRP به روش درمانی میکرونیدلینگ خود اضافه کنید.

ما PRP را که برای درمان شما استفاده می کنیم از نمونه خون خود ایجاد کرده و قبل از شروع میکرونیدلینگ آن را روی پوست شما اعمال می کنیم. سوزن ریز خواص درمانی را از PRP وارد لایه سطحی پوست می کند تا روند زیبایی را به حداکثر برساند.

https://cimaru.ir/prp-microneedling-things-to-know-about-prp-microneedling/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا