جوان سازی پوست – پولاژن چیست و چه کاری انجام می دهد ؟

جوان سازی با پولاژن

وقتی که سن بالاتر می رود طبیعی است که پوست بدن حالت اولیه خود را به تدریج از دست می دهد. اگر شما از پوست خود مراقبت درستی انجام ندهید٬ به تدریج خطوط و چین و چروکها ظاهر می شوند و پوست حالت افتاده و شل به خود می گیرد و به بیان راحت تر پوست مقاومت خود را از دست می دهد.

دلایل شل شدن پوست

پوست ما از ۳ ماده بیولوژیک تشکیل شده است که هر کدام از آنها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.

کلاژن: حکم داربست را برای پوست ایفا می کند  و نمی گذارد که پوست حالت خود را از دست بدهد.

الاستین: این ماده خاصیت انعطاف پذیری و ارتجاعی آن را ایجاد می کند.

هیالورونیک اسید: این ماده هم وظیفه آب رسانی را به پوست ایفا می کند و کمک می کند که پوست صاف بماند.

اما در شرایط خاصی این سه ماده اثر خود را از دست می دهند. مثلا اشعه آفتاب  و نور فرابنفش به بافت کلاژن پوست آسیب می رساند. مواد آلاینده به خصوص آلاینده های موجود در هوا٬ الاستین پوست را تضعیف می کند و در قرار گرفتن در معرض هوای خشک و گرم٬ سطح هیالورونیک پوست را کاهش می دهد.

بنابراین اگر میزان این ۳ عنصر در داخل پوست به قدر کفایت وجود داشته باشد٬ پوست ما سفت تر و حجیم تر خواهد بود  و کمبود آنها دلیل ایجاد چین و چروک٬ شل شدن پوست و افتادگی آن می شود.

پولاژن دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

درمان با پولاژن کمک می کند که پوست شما کمی حجم بگیرد٬ خطوط روی پوست را کاهش می دهد و در نهایت منجر به بازسازی سطح پوست می شود. در روش پولاژن به جای یک روش  از ۳ تکنولوژي استفاده می شود که به شکل ترکیبی هزمان با هم استفاده می شود. یعنی در این روش لیه برداری٬ جوان سازی و سفت کنندگی با هم انجام می شود.

در پولاژن از تکنولوژی micro needle که نوعی انرژی با فرکانس رادیویی غیرتهاجمی است ٬ استفاده می شود. در واقع با این روش که توسط دستگاهی هم به همین نام انحام می شود با این سوزن ها زخم های ریزی ایحاد می کنند که با چشم قابل دیدن نیستند و باعث تحریک و شوک دادن به پوست می شوند. از اینجا به اعد پوست خودش می داند برای جوان تر ماندن باید چه کار بکند.

مزایای استفاده از دستگاه پولاژن

لایه برداری فوری و روشن شدن پوست

اکسیژن سازی پوست

درمان سریع و موثر

مناسب انواع پوست ها

درمان با پولاژن هیچ گونه دردی ندارد و مدت زمان لازم برای انجام آن ۳۰ دقیقه است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا