لاغر کردن گونه | چگونه چربی گونه خود را کم کنیم

لاغر کردن گونه :چربی گونه می تواند صورت شما را کمی پیر و زشت نشان دهد. یافتن زاویه مناسب برای سلفی گرفتن می تواند یک چالش باشد و ممکن است مردم تصور کنند که شما چاق شده اید. اگر از داشتن گونه های چاق خسته شده اید ، با خواندن این مقاله 8 مرحله برای از بین بردن چربی گونه وجود دارد.

راه های از دست دادن چربی گونه


1-کاهش چربی بدن شما

کاهش وزن در کل به لاغر کردن گونه کمک می کند. در واقع اگر تا به حال به کاهش وزن شخص دیگری پی برده اید ، مثل این است که درباره چقدر لاغر به نظر رسیدن چهره او نظر می دادید!

روش بهینه برای از دست دادن چربی صورت ، ایجاد برخی تغییرات ظریف در ورزش هفتگی و مصرف مواد غذایی است. مصرف روزانه کالری به میزان سوزاندن چربی شما کمک می کند تا به طور مداوم وزن کم کنید (منطقی نیست!). بسیاری از افراد تمایل به ذخیره چربی در ناحیه گردن ، صورت و فک دارند. اگر می خواهید از صورت لاغرتر لذت ببرید ، بیایید شروع به کار در یک برنامه کلی کاهش وزن کنیم.

2-هیدراته ماندن
ممکن است گونه های چاق داشته باشید زیرا بدن شما مایعات زیادی را حفظ می کند. دلایل احتمالی زیادی برای احتباس آب وجود دارد و کم آبی یکی از آنهاست. بدن شما هنگامی که احساس کند به میزان کافی اب ندارد ، آب اضافی را ذخیره می کند. مایعات اضافی می تواند به چندین قسمت بدن از جمله صورت برود. به عنوان هدف حداقل دو لیتر آب در روز بنوشید تا بدن خود را خوب آبرسانی کنید و در نتیجه به لاغر کردن گونه کمک کنید.

3-انجام تمرین آزاد کردن فک
با این تمرین می توانید استخوان های گونه جذاب داشته باشید. به کشش عضلات اطراف گونه ، فک و لب کمک می کند. مانند ایستادن یا صاف نشستن و حرکت دادن فک ، تمرین را انجام دهید مانند این که چیزی را می جوید. هنگام جویدن مطمئن شوید که لبهای خود را بسته نگه دارید و هنگام آه کشیدن نفس عمیق بکشید. در مرحله بعدی ، دهان خود را کاملاً باز کنید و زبان را روی دندان های پایین فشار دهید ، و قبل از اینکه دوباره نفس بکشید و بیرون دهید ، آن را به مدت پنج ثانیه نگه دارید. کل حرکت باعث یک تکرار می شود.

4-تمرین هوای دمنده را امتحان کنید
این ورزش با کارکردن تقریباً بر روی همه عضلات گردن و صورت به حل مشکل گونه های چاق و لاغر کردن گونه کمک می کند. در واقع ، این یکی از بهترین تمرینات صورت برای کاهش گونه های چاق و دو چانه است. این به صورت شما یک لیفت طبیعی و ظاهری لاغرتر می بخشد. به راحتی صندلی را بگیرید و پشت صاف بنشینید و سپس سر خود را به سمت عقب متمایل کنید تا رو به سقف قرار بگیرید. گام بعدی این است که لب های خود را بکشید. این کار را برای چند ثانیه انجام دهید ، و سپس آرام باشید.

https://cimaru.ir/buccal-fat-removal-all-about-buccal-fat-removal-for-lean-cheeks/

5-ورزش کنید و غذای سالم بخورید
تنها راه از بین بردن چربی گونه و لاغر کردن گونه ، تغذیه سالم و ورزش منظم است. با کاهش وزن صورت شما لاغرتر می شود. بسیاری از افراد پس از کاهش چند پوند در حال حاضر نتیجه را می بینند. اگر به یک سبک زندگی سالم و فعال متعهد باشید ، آن گونه های چاق سرانجام از بین می روند.

6-آن عضلات صورت را بکشید
از دستان خود برای کشش عضلات صورت و تقویت آنها استفاده کنید. این کار را می توانید با پایین آوردن چانه تا جایی که به سینه نزدیک شود و سپس کشیدن پوست از صورت انجام دهید. سعی کنید به محض اینکه صورت خود را کشیدید “آه” بگویید و قبل از تکرار مراحل ، مدتی حالت ایستا را حفظ کنید. توصیه می شود که حرکات کششی را سه بار در روز انجام دهید.

7-نمک و مصرف قند خود را کاهش دهید
خوردن غذاهای غنی از سدیم و شکر باعث احتباس آب می شود. هنگامی که بدن شما آب اضافی را حفظ می کند ، قسمت هایی از شما نفخ می یابد – از جمله گونه های شما. شما فقط به مقدار کمی سدیم و شکر در روز نیاز دارید ، بنابراین سعی کنید غذاهای شور و شیرین را از رژیم غذایی خود حذف کنید تا به لاغر کردن گونه ها دست یابید.

8-بیشتر لبخند بزن
لبخند زدن به شما این امکان را می دهد که آن عضلات صورت را تمرین دهید و چربی گونه را مرتب کنید. این بهترین تمرینی است که می توانید برای گونه های خود انجام دهید.

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا