تقویت گونه با تزریق ژل گونه و بهبود حجم گونه

تقویت گونه با 2 میلی تزریق ژل گونه

تقویت گونه برای بهبود ظاهر گونه هایی که فرو رفته یا توخالی شده اند که با افزایش سن شروع به آویزان شدن وشل شدن دارند ، انجام می شود. این درمان همچنین می تواند استخوان گونه را برجسته کند. تقویت گونه با استفاده از تزریق ژل گونه برای بهبود موقت حجم گونه ها ، افزایش تعریف و پر بودن انجام می شود.

درمان گونه ها
تقویت گونه با تزریق فیلر پوستی از داخل پوست پر می شود. با پر کردن این حجم از دست رفته ، درمان می تواند گونه های گردتری را برای شما ایجاد کند. این روند همچنین می تواند خطوط و چین و چروک های سطح پوست را پر کند. بسیاری از بیماران دریافتند که این روش درمانی باعث احساس جوانی و به نظر جوان تر رسیدن می شود و در نتیجه اعتماد به نفس آنها را بازیابی می کند.

چه کسی برای انجام این روش درمانی مناسب است؟
این روش درمانی به خانمها و آقایانی ارائه می شود که احساس می کنند گونه هایشان آنطور که باید تعریف نشده است. تقویت گونه را می توان در بیشتر بزرگسالان انجام داد. نامزدهای ایده آل از سلامتی کلی خوبی برخوردارند و وزن آنها مناسب است. اگرچه این بیماری در درجه اول روی افراد بالغ تری که شروع به مشاهده علائم پیری می کنند ، انجام می شود ، اما در بیماران جوانی که گونه آنها از حجم مناسب برخوردار نیست نیز انجام می شود.

برخی از بیماران از این تزریقات استفاده می کنند تا نتایج بالقوه جراحی های زیبایی تهاجمی تر را قبل از ارتقا کامل جراحی آزمایش کنند. این یک روش درمانی محبوب برای افرادی است که نگرانی اصلی صورت آنها خطوط گونه است. اگر می خواهید گونه های شما چاق تر باشد ، برای اینکه بدانید آیا تقویت گونه برای شما مناسب است.

انتظارات تقویت گونه
یک درمان تقویت کننده گونه در کلینیک سیمارو حدود 3 دقیقه طول می کشد. برخلاف جراحی های زیبایی ، این روش درمانی به هیچ برشی احتیاج ندارد. پرکننده پوست ، به صورت مایع یا ژل ، به مکان های از قبل انتخاب شده در اطراف و گونه ها تزریق می شود. سپس گونه ها ماساژ داده می شوند تا اطمینان حاصل شود که خطوط تا حد ممکن طبیعی به نظر می رسند.

پس از تقویت گونه ، بدون نیاز به زمان پاسمان یا باند ، می توانید بلافاصله از مطب خارج شوید. ممکن است به مدت چند روز احساس درد ، حساسیت یا تورم داشته باشید. گاهی اوقات ، کبودی ایجاد می شود ، که ممکن است به سمت بالا در ناحیه چشم گسترش یابد ، اما معمولاً جزئی است و به راحتی با آرایش پنهان می شود. در طی چند روز اول ، مهم است که از دست زدن به گونه های خود جلوگیری کنید.

انواع مختلفی از محصولات تزریقی معمولاً برای تقویت گونه استفاده می شود. تزریق ژل ها در انواع مختلفی وجود دارند. دائمی ، نیمه دائمی و غیر دائمی. تا کنون ، شایع ترین آن غیر دائمی است زیرا اثرات آن موقتی است و به راحتی قابل برگشت است. تزریق های دائمی فقط با جراحی قابل برداشت است. هر ماده تزریق ژل به روش دقیق افزایش حجم خود در زیر پوست و همچنین مدت زمان باقی ماندن در گونه ها متفاوت است. اثرات تقویت گونه با تزریق ژل گونه غیر دائمی معمولاً تا 6-12 ماه طول می کشد. با گذشت زمان ، گونه های شما به تدریج به حالت قبل از درمان خود برمی گردند. بسیاری از بیماران برای حفظ گونه های تقویت شده خود ، تزریق منظم را انتخاب می کنند.

https://cimaru.ir/cheek-gel-injection-in-tehran-simaro-clinic-part-one/
https://cimaru.ir/cheek-gel-injection-in-tehran-simaro-clinic-part-one/

خطرات و عوارض احتمالی
تزریق ژل گونه پدر مقایسه با جراحی های زیبایی ایمن تر و کمتر تهاجمی در نظر گرفته می شود ، اما هنوز هم تا حدی با خطر همراه است. خطرات اصلی مرتبط با تقویت گونه شامل خونریزی و عفونت است.

هزینه های درگیر
هزینه های تقویت گونه بستگی به نوع و مقدار پرکننده پوستی دارد که برای دستیابی به اثر مطلوب استفاده می شود. هزینه تزریق 2 میلی لیتر ماده پرکننده پوستی ، که تقریباً برای تقویت گونه حدود 1 میلیون تومان است.
در اولین بازدید از مشاوره خود ، میزان کامل هزینه را بخواهید که اهداف زیبایی شناختی و جزئیات درمان شما را در نظر بگیرد

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا