لیفت صورت چیست ؟ ( لیفت صورت با جراحی چگونه است؟ )

عمل جراحی لیفت صورت  باعث می شود بافت های صورت باز شوند و چهره و ظاهر شما جوان تر به نظر برسند. غالباً گفته می شود که   لیفت  صورت شما را به دوران گذشته بر می گرداند، و به بیمار کمک می کند مانند دوره جوانی خود باشد.

با از بین بردن پوست اضافی ، ساییدگی پوست ، صاف کردن چین های عمیق و صاف کردن و سفت کردن بافت های عمیق صورت ، جراحی لیفت صورت می تواند به بیمار کمک کند نه تنها جوان تر ، بلکه به سادگی صاحب ظاهری جذاب شود.

لیفت صورت

چرا لیفت صورت ؟

با افزایش سن ، پوست شروع به از بین رفتن خاصیت ارتجاعی می کند و بافت های صورت از بین می روند. سرانجام ، این منجر به “شل شدن پوست ” در قسمت پایین صورت ، چین و چروک های عمیق و شل شدن پوست روی گردن می شود. در حالی که این یک بخش طبیعی در بزرگسالی است ، بیمارانی که از این علائم پیری رنج می برند ممکن است راه حل خوبی را پیدا کنند. اگر هر یک از موارد زیر شما را در صورت شما وجود دارد،نیاز به جراحی لیفت صورت که گزینه ای مناسب است  دارید:

  • هنگام  نگاه صورت و گردن به دلیل افتادگی پوست تان احساس بدی دارید
  • از روسری به این دلیل استفاده کنید که بخواهید چین و چروک و علائم گردن پیری خود را پنهان کنید.
  • وقتی خود را درآینه می بینید ، احساس می کنید صورت شما باعث می شود خیلی پیرتر به نظر برسید
  • احساس می کنید ظاهر پیر بر روی حرفه یا روابط شخصی شما تأثیر منفی می گذارد

به دنبال جراحی لیفت صورت ، بیماران غالباً با افزایش اعتماد به نفس روبرو می شوند ، زیرا ظاهر آنها بهتر و سالم تر می شود.

سفت کردن پوست

انواع لیفت صورت

جراحی لیفت صورت  با توجه به  نیازهای بیمار تخصیص یافته است و یک جراح زیبایی مطابق با آن تکنیک های خود را مطابقت می دهد.

1-لیفت صورت مینی

بیمارانی که دارای درجه خفیفی از  علائم شل شدن پوست و  خطوط لبخند  هستند ، اغلب کاندیداهای خوبی برای لیفت صورت مینی  هستند. این روش کمتر تهاجمی است که  یک جراح زیبایی می تواند بافت های عمیق صورت را از طریق برش های کوتاه سفت کند ، به طور معمول در امتداد خط موهای بالای گوش و / یا در چین های طبیعی اطراف گوش واقع شده است. با استفاده از این برش ها ، بافت های ساختاری اطراف گونه ها برای اصلاح  ، سفت شدن فک و اصلاح مجدد ظاهری “خسته” برداشته شده و سفت می شوند.

بسته به مورد ، مینی لیفت صورت ممکن است با استفاده از بی حسی موضعی با آرام بخش یا بیهوشی عمومی انجام شود. جراح زیبایی شما بهترین گزینه را برای با توجه به نیازهای فردی شما پیشنهاد می کند. جابجایی مینی می تواند به شما کمک کند علائم ناخواسته پیری را قبل از اینکه بسیار شدید شوند ، برطرف کنید و نیاز به جراحی گسترده تر را برای سالهای طولانی به تعویق بیندازید.2-

2-لیفت صورت  استاندارد

لیفت صورت  استاندارد یا “سنتی” به طور کامل تری  پیری متوسط ​​تا پیشرفته در اطراف میانه صورت و گردن را برطرف می کند. در حالی که عمل جراحی در این روش گسترده تر تر از عمل جراحی برای مینی صورت است و بنابراین زمان بهبودی بیشتری لازم است ،  و نتایج چشمگیرتر است. از طریق برش هایی که دقیقاً در پشت مو قرار دارد ، شروع می شود ، و اطراف گوش جلوی گوش ، که در لبه های طبیعی پنهان است  تمام می شود، یک جراح زیبایی می تواند بافت های عمیق تر را در زیر پوست مجدداً جابجا کند و پوست اضافی آن را جدا کند. پوست زیر چانه ، و با  یک کانتورینگ  طبیعی جوانسازی  صورت و گردن بازیابی کند.

جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت چگونه انجام می شود؟

تکنیک دقیق جراح زیبایی که در طی عمل جراحی صورت از آن استفاده می کند به عوامل مختلفی بستگی از جمله آناتومی بدن  بیمار و اهداف شخصی او  ، شدت پیری صورت (مینی در مقابل استاندارد) دارد . لیفت صورت بطور معمول با استفاده از بیهوشی عمومی انجام می شوند ، اگرچه ممکن است از بی حسی موضعی با آرام بخش استفاده شود.

پس از ساختن برش های اولیه ، پوست از بافت همبند و عضلات زیرین جدا می شود. این به جراح زیبایی اجازه می دهد تا بافت های عمیق تر صورت را از بین ببرد ، از خطوط لبخند خلاص شود و یک پوست سفت تر برای صورت ایجاد کند. سپس ، پوست اضافی برداشته می شود ، و پوست باقی مانده به آرامی روی بافتهای صورت تازه جوان شده  قرار می گیرد و به صورت یک ضاهری  صاف تر و جوانتر به چهره می دهد بدون اینکه بیش از حد سفت شود.

لیفت گردن

نتایج لیفت صورت  در طولانی مدت چگونه است؟

در حالی که هیچ چیز نمی تواند روند پیری طبیعی را متوقف کند ، بعد از عمل جراحی  لیفت صورت همیشه سال های جوانی خود را احساس می کنید.

با این حال ، موارد خاصی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا نتایج شما به بهترین نتیجه ممکن برسد. حفظ وزن سالم و پایدار از اهمیت زیادی برخوردار است ، زیرا نوسانات قابل توجه وزن می توانند باعث کشش مجدد پوست شوند. همچنین باید یک رژیم مراقبت از پوست با کیفیت و مداوم اتخاذ کنید تا پوست خود را سالم و از پیری غیرضروری دور کنید.

هنگامی که توسط عمل لیفت صورت یک جراح متخصص انجام شود ، عمل جراحی صورت آسان است و  یک روش مطمئن و یک راه عالی برای جوانسازی ظاهر شما است. بهترین راه برای تصمیم گیری در مورد صحیح لیفت  صورت آسان برای شما این است که با یک جراح زیبایی متخصص مشورت کنید، که این موضوع در کلینک سیمارو برای شما فراهم شده است.

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا