تزریق فیلر ژویدرم چیست؟ تزریق فیلر پوستی اسید هیالورونیک

تزریق فیلر ژویدرم یک درمان آرایشی است که از آن به عنوان فیلر تزریق یاد می شود و برای ترمیم خطوط صورت و بهبود علائم پیری استفاده می شود.
این یک ژل قابل تزریق است که دارای اسید هیالورونیک است.
این زوش درمانی است که روی صورت ، به ویژه گونه ها ، لب ها و اطراف دهان متمرکز است.
روش تزریق محصول 15 تا 60 دقیقه طول می کشد.

ایمنی:

سازمان غذا و داروFDA تزریق فیلر ژویدرم را در سال 2006 تأیید کرد.
بیش از 2.4 میلیون روش با استفاده از مواد فیلر اسید هیالورونیک (از جمله Juvederm) در سال 2016 انجام شد.


هزینه:

متوسط هزینه درمان با تزریق فیلر ژویدرم حاوی اسید هیالورونیک ،به میزان تزریق و ناحیه درمان بستگی دارد.


اثر:

نتایج اغلب بلافاصله پس از انجام یک عمل قابل مشاهده است.
نتایج می تواند یک تا دو سال طول بکشد.

ژویدرم چیست؟
ژویدرم یک فیلر تزریق مبتنی بر اسید هیالورونیک است. چندین محصول در خانواده ژویدرم وجود دارد. همه آنها برای کمک به افراد در رفع علائم پیری صورت استفاده می شود. هر محصول از ژویدرم دارای پیوند و غلظت های مختلف اسید هیالورونیک است. محصولات مختلف هریک برای تزریق در نواحی و اعماق مختلف طراحی شده اند تا مشکلات خاصی را هدف قرار دهند.فیلر های ژویدرم دارای قوام صاف و ژل مانند هستند.

آماده شدن برای ژویدرم
قبل از تزریق فیلر ژویدرم، با یک متخصص پزشکی در مورد اهداف و انتظارات زیبایی خود صحبت کنید. روش های تزریق فیلر ژویدرم حداقل تهاجمی است ، بنابراین اغلب در همان روز مشاوره انجام می شود. این روش حداقل تهاجمی است و به آماده سازی زیادی احتیاج ندارد.

دستورالعمل های ساده ای که باید قبل از مشاوره و درمان خود دنبال کنید ، به طور کلی شامل اجتناب از مصرف داروهایی مانند آسپیرین ، ایبوپروفن و خار مریم است. و شما می خواهید در هفته های قبل از درمان از الکل خودداری کنید. سیگار کشیدن نیز قبل از درمان توصیه می شود. اجتناب از این موارد می تواند از بروز کبودی جلوگیری کند. همچنین هرگونه حساسیت خود را به پزشک اطلاع دهید.

رفع خطوط خنده

انواع تزریق فیلر ژویدرم برای مناطق مختلف


گونه ها:

Juvederm Voluma XC


در اطراف بینی و دهان:

Juvederm Ultra Plus XC و Juvederm Vollure XC


لب ها:

Juvederm Ultra XC و Juvederm Volbella XC

ژویدرم چگونه کار می کند؟
تزریق فیلر ژویدرم با افزودن حجم به بافت صورت از طریق ماده فعال آن ، اسید هیالورونیک ، کار می کند. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در بدن انسان یافت می شود. باعث تحریک تولید بافت همبند پوست می شود (کلاژن). با افزایش سن ، تولید اسید هیالورونیک و کلاژن کاهش می یابد. این امر باعث افزایش افتادگی و چروک شدن پوست صورت می شود.

در طی این روش ، پزشک ،شما به طور معمول از قلم برای مشخص کردن مناطق تحت درمان استفاده می کنند. سپس پزشک شما ژویدرم را در ناحیه مورد نظر تزریق می کند. آنها همچنین برای اطمینان از توزیع یکنواخت و کاهش احتمال تورم ، ناحیه را به آرامی ماساژ می دهند. کل این عمل بسته به ناحیه تحت درمان معمولاً بین 15 تا 60 دقیقه طول می کشد.

آمپول های ژویدرم حاوی مقدار کمی لیدوکائین کاهش دهنده درد است. این کمک می کند تا درد و ناراحتی را که در حین درمان احساس می کنید به حداقل برسانید و باعث شود سریع از بین برود.

عوارض تزریق فیلر ژویدرم
از عوارض تزریق فیلر ژویدرم کمی تورم و کبودی است. سایر عوارض جانبی شایع عبارتند از:

  • سرخی
  • لطافت
  • برجستگی یا برجستگی
  • درد جزئی
  • خارش


همه این عوارض معمولاً طی دو تا چهار هفته فروکش می کنند.

عوارض جانبی جدی تر ، معمولاً با تزریق غیرحرفه ای همراه است ، مانند تزریق ناخواسته ژویدرم به رگ خونی. عوارض می تواند شامل اسکار دائمی ، ناهنجاری های بینایی ، کوری یا سکته مغزی باشد. به همین دلیل بسیار مهم است که دکتر خود را عاقلانه انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها برای انجام این روش آموزش دیده و دارای مجوز هستند.

فیلر لب

چه انتظاری بعد از ژویدرم
زمان بازیابی بعد از تزریق فیلر ژویدرم حداقل است. اما به افراد توصیه می شود حداقل تا 24 ساعت پس از درمان از انجام فعالیت های شدید ، قرار گرفتن در معرض آفتاب ، آرایش و مصرف الکل خودداری کنند.

بیشتر افراد اثرات ژویدرم را بلافاصله یا پس از کاهش تورم مشاهده می کنند. نتایج به طور معمول بین شش ماه تا دو سال طول می کشد. این بستگی به این دارد که کدام محصول ژویدرم استفاده شده باشد.

هزینه تزریق فیلر ژویدرم
از سال 2016 ، در کشور های اروپایی متوسط ​​هزینه تزریق اسید هیالورونیک مانند ژویدرم به ازای هر سرنگ 620 دلار بود. هزینه درمان ژویدرم بسته به تجربه پزشک ، موقعیت جغرافیایی و تعداد سرنگ های استفاده شده متفاوت است. از آنجا که تزریق فیلر در پوست یک درمان انتخابی هستند ، بیمه درمانی هزینه ای را پوشش نمی دهد.

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا