لیزر لیپوساکشن چیست؟ از بین بردن چربی شکم و پهلو با لیپوساکشن لیزر

لیپولیز با لیزر باعث کاهس چربی مانندروش قدیمی لیپوساکشن می شود.

برای کسانی به دنبال کاهش چربی با کمترین تلاش بودند، لیپوساکشن یکی از محبوب ترین موارد رفع سریع چربی بود. اما مانند هر چیزی که درست بودن آن خیلی خوب به نظر می رسد ، روش کاهش چربی با لیپوساکشن قدیمی با چند اشکال همراه است ، به خصوص اگر پوست بیش از حد شل شده باشد. در مواردی که پوست اویزان شده ایت ممکن است لیپوساکشن ومثر نباشدو بهتر است جراحی زیبایی برای از بین بردن چربی های استفاده شود.

اما روش های کاهش چربی با جراحی طرفداران زیادی ندارد و اینجاست که تکنیک لیزر لیپوساکشن که به تازگی طراحی شده و از همان جایی که لیپوساکشن سنتی کتر مورد استفاده قرار میگیرد این روش محبوبت بیشتری پیدا کرده است. محققان بر این باورند که این روش پیشرفته می تواند کلید کانتورینگ بهینه بدن باشد.

https://cimaru.ir/fat-reduction-with-liposuction-and-non-invasive-fat-reduction-methods/

چگونه کار می کند؟
لیزر لیپوساکشن یک روش کم تهاجمی است که از گرمای لیزرهای فیبر نوری در طول موج های مختلف برای ذوب چربی بدن استفاده می کند. این فرایند متفاوت از لیپوساکشن است که شامل حذف چربی از بدن با استفاده از مکش خلاuum است. مزیت اضافی لیزر لیپوساکشن این است که باعث تولید پروتئین کلاژن می شود و باعث تنش بیشتر پوست می شود.

نتایج بالینی از روش لیزر لیپوساکشن و لیپوساکشن سنتی بیش از 2000 بیمار در طول سه سال گرفته شد. محققان دریافتند که بیماران به طور کلی حجم قابل توجهی از چربی را در قسمت های مختلف بدن از دست می دهند که موجب سفتی پوست هم می شود. بیماران از هیچ عارضه اساسی رنج نبردند ، گرچه برخی از آنها از درد جزئی و کبودی شکایت داشتند.

چرا لیزر لیپوساکشن؟
لیزر لیپولیز می تواند به خودی خود برای از بین بردن چربی موثر باشد. با این وجود ، ادغام لیپولیز لیزر با لیپوساکشن سنتی به طور کلی بهترین نتیجه را برای سفت شدن و جمع شدن پوست ایجاد می کند.

دکتر عباس چام الدین ، ​​نویسنده اصلی این مطالعه و رادیولوژیست اشاره کرده است که :بسیاری از افراد لیپوساکشن را انجام نمی دهند زیرا آنها شنیده اند که پوست اغلب پس از برداشتن چربی آویزان می شود.این امر به ویژه در مورد افرادی که می خواهند چربی شکم خود را از دست بدهند ، اما به جمع شدن پوست نیز نیاز دارند ، صادق است.

وی گفت: “هم اکنون نشان داده شده است که لیزر لیپوساکشن، بکاهش چربی بدن را با پوست سفت تولید می کند.که از نتایح ان داشتن اندامی زیبا همراه با پوست سفت است.

ملاحظات بهداشتی و ایمنی
بسیاری از مطالعات نشان داده اند که لیزر لیپوساکشن یک درمان ایمن و موثر برای هدف قرار دادن مناطق کوچک چربی بدن است و از آنجا که این روش به صورت سرپایی انجام می شود ، بهبودی معمولاً سریع است. بهتر است قبل از استفاده از این روش در مورد ان اطلاعات بیشتری بدست اوردید و همچنین با یک پزشک مهار مشورت داشته باشید تا بفهمد آیا شما کاندید مناسبی برای لیپوساکشن ،لیزر لیپوساکشن یا هر دو هستید.

دکتر لری فن ، MD ، بنیانگذار 77 جراحی پلاستیک در سانفرانسیسکو ، گفته ایت:لیپوساکشن (لیپوساکشن سنتی و لیپوساکشن با لیزر) به عنوان یک روش بسیار ایمن شناختته شده اند.

“با این حال ، تمام روش ها دارای برخی خطرات هستند. تمام روشهای جراحی خطر عفونت ، خونریزی ، اسکار ، آسیب عصبی ، واکنش به بیهوشی و لخته شدن خون را دارند. لیپوساکشن خطرات دیگری دارد ، از جمله بی نظمی کانتور ، عدم تقارن ، سروما ( مایع در زیر پوست) ، تغییر رنگ پوست و سوختگی.

به یاد داشته باشید ، اگرچه بیماران لیپوساکشن معمولاً بدنبال از بین بردن همه چربی های بدن خود نیستند ، اما جراحی نمی تواند جایگزین رژیم متعادل و ورزش منظم شود. جراحی زیبایی فقط می تواند ظاهر فرد را بسیار بهبود بخشد و همیشه با بدن سالم مترادف نیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا