زاویه سازی صورت (مادلینگ صورت) چیست ؟

هزینه زاویه سازی صورت در سال ۱۴۰۱ چقدر است ؟ برای اطلاعات بیشتر در مورد زاویه سازی صورت همراه ما باشید. زاویه سازی صورت یا کانتورینگ شاید برای شما که اطلاعاتی در مورد آن ندارید عجیب به نظر برسد.

اما کانتور صورت و زاویه سازی صورت، یک نوع عمل زیبایی صورت است که توسط تعدادی از کلینیک های پوست و زیبایی ارائه می شود و در چند دقیقه موجب می شود ظاهری جذاب و قرینه را تجربه کنید.

در طول زندگی عوامل زیادی وجود دارند که زیبایی صورت را تحت تاثیر قرار می دهند. از دست دادن وزن، پیری پوست، لوازم آرایش نامناسب و غذاهای بی کیفیت می توانند پوست صورت را افتاده کند.

همین موضوع باعث می شود که شخص دچار کمبود اعتماد به نفس شود و پوست کیفیت مناسب و اصلی خود را از دست بدهد.

هزینه زاویه سازی صورت چقدر است ؟

 زاویه سازی صورت یا کانتورینگ باعث زیبایی صورت، جوانسازی پوست، اصلاح زوایای فک و صورت، جمع کردن غبغب و فرم کلی صورت می شود. از زاویه سازی صورت، مادلینگ چهره نیز نامیده می شود.

شما می تواید از طریق تماس با شماره های زیر برای مشاوره و ارائه خدمات زمان خود را رزرو کنید. ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱

زوایای صورت پس از زاویه سازی و کانتورینگ به شکل V و با قک هایی زاویه دار می شود، این حالت چهره و زاویه دار در سراسر دنیا بسیار پرطرفدار است. انجام زاویه سازی و کانتورینگ صورت در بین خانم ها و آقایان جوان بسیار پرطرفدار است.

انواع کلینیک های پوست و زیبایی بسته به خواسته های مشتری جهت جوانسازی پوست ، خدماتی مخصوص به زیبایی صورت، گونه، فک و چانه، زاویه سازی صورت را ارائه می دهند. در واقع افزایش سن و پیری باعث می شود تا پوست صورت اقتاده و بی کیفیت شود.

به عنوان مثال هزینه زاویه سازی صورت در انگلیس  برای هر میلی لیتر ۴۰۰ پوند هزینه می شود و ممکن است برای انجام  تزریق کامل در صورت از ۳-۴  میلی لیتر تا استفاده شود.

به یاد داشته باشید که ۵ میلی لیتر یک قاشق چایخوری است و می توان آن را به جلسات متناسب با بودجه تقسیم کرد.

قیمت ها بسته به نوع و میزان تزریق فیلر مورد نیاز متفاوت است اما در انگلیس عموماً از ۳۵۰ پوند شروع می شود.

در ادامه میتوانید جدول هزینه کانتورینگ صورت و مادلینگ صورت را مشاهده نمائید قیمت هر سی سی فیلر زاویه سازی صورت ذکر شده است.

جدول هزینه کانتورینگ صورت سال ۱۴۰۱

فیلر مخصوص زاویه سازی (گونه،چانه،فک)
نوع قیمت (هر ۱ سی سی)
الانسه هلند ۵/۵۰۰/۰۰۰
پرفکتا فرانسه ۴/۰۰۰/۰۰۰
نئورامیس کره جنوبی ۳/۰۰۰/۰۰۰
روفیل کره جنوبی ۲/۵۵۰/۰۰۰
زیشل کره جنوبی ۱/۵۰۰/۰۰۰

ما در مطب زیبایی پوست و مو سیمارو با استفاده از روش هایی مانند زاویه سازی صورت میتوانیم در جوانتر نشان دادن چهره شما عزیزان نقش بسیار موثری را ایفا کنیم. مطب زیبایی سیمارو در میرداماد و در محیطی دنج و لوکس واقع شده است.

شما می تواید از طریق تماس با شماره های زیر برای مشاوره و ارائه خدمات زمان خود را رزرو کنید. ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱

مطب vip سیمارو ضامن زیبایی شما...
بهترین خدمات با تجهیزاتی بروز و متخصصین مجرب را در سیمارو تجربه کنید. با تکمیل فرم زیر می توانید از تخفیف ویژه مشاوره و ارائه خدمات بهره مند شوید.

  کانتورینگ صورت

  کانتورینگ صورت چیست؟

  هنگام ایجاد ترکیبی از روشهای مختلف تزریق فیلر پوستی به منظور ایجاد یک کانتور طبیعی به چهره ، کانتورینگ صورت نامگذاری شده است.

  به طور معمول مناطق جهت زاویه سازی صورت گون، چانه و فک هستند اما در هر مورد از این نقاط مقدار فیلر مورد نیاز برای هر شخص کاملاً متفاوت است.

  زاویه سازی صورت با ژل و یا فیلر باعث بهبود ظاهر صورت و همچنین جوانسازی پوست می شود.

  دکتر جین لئونارد ، پزشک مقیم Beyond Medispa که دارای کلینیک های جوانسازی پوست در سراسر انگلیس است گفته است که  “کانتورینگ صورت روشی بدون  جراحی برای تقویت و تعریف زوایای طبیعی است تا صورت جلوه ای تازه تر، ساده تر پیدا کند. 

  کانتورینگ صورت یا زاویه سازی صورت ویژگی های صورت را زیباتر نشان می دهد.

  وی ادامه داد: در زاویه سازی صورت با استفاده از تزریق ژل یا فیلر و تزریق ضد چروک (بوتاکس) جوانسازی پوست حاصل می شود.

  کانتورینگ صورت
  کانتورینگ صورت

  از نظر دکتر کریتلی استفاده از تزریق فیلر در بهبود تناسب صورت  می شود ، که در این ژل از ماده  اسید هیالورونیک برای زاویه سازی صورت استفاده می شود.

  استفاده از اسید هیالورونیک در تزریق ژل در صورت به بهبود ساختار پوست، کمک می کند.

  زاویه سازی صورت چگونه است ؟

  از آنجا که در این روش درمانی از سوزن استفاده می شود ، مهم است که نواحی از قبل با یک کرم بی حسی موضعی که  به شما تزریق می شود ، بی حس کنید ، زیرا موجب به حداقل رساندن حس بد می شود و شما احساس خوبی در جوانسازی پوست دارید.

   این ژل تزریق زاویه سازی صورت(تزریق ژل صورت) حاوی اسید هیالورونیک هستند که در بالا به آن اشاره شد. این یک پروتئین طبیعی است که در درم پوست وجود دارد و فیلرهای تزریق  در ساختار و دوام خودشان متفاوت می باشند.

  انواع مختلفی از فیلر های  HA در کانتور کردن صورت برای اضافه کردن یا جایگزینی حجم آن در صورت استفاده می شود.

  روش درمان به این گونه است  که ابا استفاده از یک سوزن کوچک یا کانول (یا سوزن بلانت) انجام می شود زیرا ژل باید در زیر پوست قرار بگیرد.

  تزریق ژل در فرایند زاویه سازی صورت معمولاً به منظور برجسته کردن گونه، صورت، جوانسازی پوست  و با علامت زدت سه قسمت در روی صورت، ژل تزریق می شود.

  بی حسی موضعی روی پوست اعمال می شود و تزریق ژل همچنین حاوی بی حسی موضعی است که بی حسی به کاهش ناراحتی کمک می کند.

  بین ۳-۴ میلی لیتر ژل معمولاً در نواحی مختلف صورت تزریق می شود و اگرچه هنگام تزریق  می تواند بسیار دردناک باشد، اما بعد از آن درد وجود ندارد.

  کانتورینگ صورت چقدر طول میکشد ؟

  این عمل  می توانید کم تر از یک ساعت انجام شود. معمولا هر جلسه حدود ۴۵ دقیقه طول می کشد.

  با این حال ، فقط تزریق چند دقیقه طول نمی کشد: بیشتر این زمان آماده سازی بی حسی موضعی ، قبل و بعد و برنامه ریزی درمانی است.

  میزان عدم موفقیت در زوایه سازی صورت چقدر است؟

  عدم تاثیر گذاری و عدم موفقیت برای این درمان جهت جوانسازی پوست بسیار کم است اما باید ذکر توجه کنید که همیشه یک خطر کوچک از لک و کبودی وجود دارد.

  این اثرات بلافاصله نشان داده می شوند، و در موارد قبلی و بعد از آن نیز مشاهده می شود، اما ممکن است چند  روز طول بکشد تا نتایج کامل نشان داده شود زیرا ژل نرم می شود و در ناحیه تزریق شده جای میگیرد، بنابراین دیدن نتایج عالی بعد گذشت چند روز نشان داده می شوند.

  ماندگاری زاویه سازی صورت چقدر است ؟

  نتایج  زاویه سازی صورت تا یک سال طول می کشد، گاهی اوقات طولانی تر است، اما بهتر است هر ۶ ماه یک بار مشتریان برای بررسی به مطب زیبایی سیمارو رجوع کنند. ماندگاری زاويه سازي صورت با فيلر قطعا دائمی نیست، اما بصورت کلی مدت زمان ماندگاری فیلر زاویه سازی صورت زیاد می باشد. بعضی ار فیلرهای زاویه سازی صورت کمتر از یکسال عمر می کنند و برخی بیشتر، که مدت زمان ماندگاری زاویه سازی صورت به عوامل مختلفی مثل جنس فیلر استفاده شده، نوع تزریق و پزشک متخصص که زاویه سازی صورت را انجام میدهد بستگی دارد.

  توجه داشته باشید که برخی ازمراکز زیبایی غیرحرفه ای به منظور جذب بیماران بیشتر با تبلیغات و وعده هایی به عنوان فیلر دائمی و… سعی در جذب مشتری بیشتر دارند اما باید توجه داشته باشید که چیزی تحت عنوان فیلر دائمی زاویه سازی صورت وجود ندارد تزریق فیلر و ژل زاویه سازی کاملا موقت است.

  نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .