زاویه سازی صورت (مادلینگ صورت) چیست ؟

کانتورینگ صورت یا مادلینگ صورت  نام دیگر زاویه سازی صورت  است که به آن (مادلینگ صورت)  هم گفته می‌شود. برای کانتورینگ صورت از روش هایی مانند تزریق ژل – فیلر و جراحی استفاده می شود. زاویه و کانتورینگ صورت روشی راحت ، سریع و بدون درد است که به همین دلیل بسیار پرطرفدار و محبوب است.

هزینه کانتورینگ صورت یا مادلینگ صورت در سال ۱۴۰۲ چقدر است ؟ عکس قبل و بعد کانتورینگ صورت – فیلم کانتورینگ صورت – برای اطلاعات بیشتر در مورد زاویه سازی و کانتورینگ صورت همراه ما باشید.

کانتورینگ صورت (Facial Contouring) و زاویه سازی صورت، یک نوع عمل زیبایی صورت است که توسط تعدادی از کلینیک های پوست و زیبایی ارائه می شود و در چند دقیقه موجب می شود ظاهری جذاب و قرینه را تجربه کنید.

در طول زندگی عوامل زیادی وجود دارند که زیبایی صورت را تحت تاثیر قرار می دهند. از دست دادن وزن، پیری پوست، لوازم آرایش نامناسب و غذاهای بی کیفیت می توانند پوست صورت را افتاده کند.

همین موضوع باعث می شود که شخص دچار کمبود اعتماد به نفس شود و پوست کیفیت مناسب و اصلی خود را از دست بدهد.

هزینه کانتورینگ صورت
عکس کانتورینگ صورت قبل و بعد
کانتورینگ صورت ملایم
کانتورینگ صورت

هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی ۱۴۰۲ چقدر است ؟

قیمت کانتورینگ صورت در تهران و سال ۱۴۰۲ از قیمت ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان تا حدودا ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان قیمت هر سی سی فیلر برای کانتورینگ صورت می باشد که قیمت ها بسته به نوع و میزان تزریق فیلر مورد نیاز متفاوت است.

زاویه سازی صورت یا کانتورینگ باعث زیبایی صورت، جوانسازی پوست، اصلاح زوایای فک و صورت، جمع کردن غبغب و فرم کلی صورت می شود. از زاویه سازی صورت، مادلینگ چهره نیز نامیده می شود.

برای رزرو ویزیت رایگان می توانید با شماره های ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱ تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر نام و شماره تماس خود را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  زوایای صورت پس از زاویه سازی و کانتورینگ به شکل V و با فک هایی زاویه دار می شود، این حالت مادلینگ صورت و زاویه دار در سراسر دنیا بسیار پرطرفدار است.

  انواع کلینیک های پوست و زیبایی بسته به خواسته های مراجعه کننده جهت جوانسازی پوست ، خدماتی مخصوص به زیبایی صورت، گونه، فک و چانه، زاویه سازی صورت را ارائه می دهند.

  در واقع افزایش سن و پیری باعث می شود تا پوست صورت افتاده و بی کیفیت شود که در این شرایط باید به سراغ خدمات زیبایی مانند زاویه سازی و کانتورینگ صورت بروید.

  به عنوان مثال هزینه زاویه سازی صورت در انگلیس  برای هر میلی لیتر ۴۰۰ پوند هزینه می شود و ممکن است برای انجام  تزریق کامل در صورت از ۳-۴  میلی لیتر تا استفاده شود.

  قیمت کانتورینگ صورت در تهران و سال ۱۴۰۲ از قیمت ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان تا حدودا ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان قیمت هر سی سی می باشد که قیمت ها بسته به نوع و میزان تزریق فیلر مورد نیاز متفاوت است.

  در ادامه می توانید جدول هزینه کانتورینگ صورت ۱۴۰۲ و مادلینگ صورت در تهران را مشاهده نمائید قیمت هر سی سی فیلر زاویه سازی صورت ذکر شده است.

  کانتورینگ صورت
  کانتورینگ صورت

  جدول هزینه کانتورینگ صورت سال ۱۴۰۲

  فیلر کانتورینگ و زاویه سازی (گونه،چانه،فک)
  نوع قیمت کانتورینگ ۱۴۰۲ (هر ۱ سی سی)
  الانسه هلند ۵/۵۰۰/۰۰۰
  پرفکتا فرانسه ۴/۰۰۰/۰۰۰
  نئورامیس کره جنوبی ۳/۰۰۰/۰۰۰
  روفیل کره جنوبی ۲/۵۵۰/۰۰۰
  زیشل کره جنوبی ۱/۵۰۰/۰۰۰

  ما در مطب زیبایی پوست و مو سیمارو با استفاده از روش هایی مانند زاویه سازی صورت میتوانیم در جوانتر نشان دادن چهره شما عزیزان نقش بسیار موثری را ایفا کنیم. مطب زیبایی سیمارو در میرداماد و در محیطی دنج و لوکس واقع شده است.

  شما می تواید از طریق تماس با شماره های زیر برای مشاوره و ارائه خدمات زمان خود را رزرو کنید. ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱

  مطب vip سیمارو ضامن زیبایی شما...
  بهترین خدمات با تجهیزاتی بروز و متخصصین مجرب را در سیمارو تجربه کنید. با تکمیل فرم زیر می توانید از تخفیف ویژه مشاوره و ارائه خدمات بهره مند شوید.

   عکس کانتورینگ صورت

   کانتورینگ صورت چیست؟

   کانتورینگ صورت با تزریق فیلر یک روش نرم و بدون جراحی می باشد که باعث کانتورینگ و متقارن سازی صورت و زوایای فک و گونه ها می شود و ظاهری بسیار زیبا و جذاب به چهره می دهد که کانتورینگ یا مادلینگ صورت نام دارد.

   کانتورینگ صورت (مادلینگ صورت) نام دیگر زاویه سازی صورت است که اصطلاحا به آن (مادلینگ صورت) هم گفته می‌شود و در سال ۱۴۰۲ بسیار پرطرفدار شده است.

   مقدار فیلر صورت برای انجام کانتورینگ در هر شخص متفاوت است و براساس فرم صورت هر فرد ، پس از معاینه دقیق توسط پزشک زیبایی مشخص می شود.

   به طور معمول ناحیه های مورد استفاده جهت زاویه سازی صورت گونه، چانه و فک هستند اما در هر مورد از این نقاط مقدار فیلر مورد نیاز برای هر شخص کاملاً متفاوت است.

   زاویه سازی و کانتورینگ صورت باعث زیبایی ظاهر صورت و همچنین جوانسازی پوست می شود.

   دکتر جین لئونارد ، پزشک زیبایی که دارای کلینیک های جوانسازی پوست در سراسر انگلیس است گفته است که ” کانتورینگ صورت روشی بدون جراحی برای تقویت و تعریف زوایای طبیعی است تا صورت ظاهری زیباتر پیدا کند. “

   کانتورینگ صورت یا زاویه سازی صورت ویژگی های صورت را زیباتر نشان می دهد وی ادامه داد: در زاویه سازی صورت با استفاده از تزریق ژل یا فیلر و تزریق ضد چروک (بوتاکس) جوانسازی پوست حاصل می شود.

   فیلم زاویه سازی و کانتورینگ صورت

   فیلم کانتورینگ صورت در مطب vip سیمارو

   فیلرهای موجود برای زاویه سازی و کانتورینگ صورت دارای ماده اسید هیالورونیک هستند که باعث بازسازی بافت های پوست صورت و همچنین بازسازی بافت های آسیب دیده و پیر پوست می شود.

   بیشتر بخوانید: قیمت زاویه سازی صورت

   گالری عکس قبل و بعد کانتورینگ صورت در مطب vip سیمارو

   کانتورینگ صورت باعث می شود تا پوست صورت جوانسازی شود و همچنین فرم صورت بشکل زیبایی زاویه دار شود و زاویه فک و گونه ها تقارن خاصی پیدا می کند.

   زاویه سازی صورت در ایران بسیار پرطرفدار شده است و به دلیل اینکه با هزینه مقرون بصرفه می توانید صورت زیبایی داشته باشید و ماندگاری خوبی هم دارد در بین آقایان نیز محبوبیت پیدا کرده است.

   در ادامه می توانید تصاویر قبل و بعد از کانتورینگ و زاویه سازی صورت در مطب vip سیمارو را مشاهده کنید.

   همانطور که در گالری تصاویر بالا عکس کانتورینگ صورت قبل و بعد را مشاهده کردید، زوایای صورت افراد بسیار مشخص و زیبا می باشد و بصورت کاملا طبیعی زاویه سازی صورت توسط متخصص انجام شده است.

   کانتورینگ صورت چقدر طول میکشد ؟

   کانتورینگ صورت چقدر طول میکشد ؟ یکی از سوالات پر تکرار این است که برای انجام کانتورینگ صورت چقدر زمان لازم است باید بگوییم که انجام کانتور صورت در یک جلسه انجام می شود.

   مدت زمان انجام کانتورینگ صورت معمولا بین ۳۰ دقیقه الی ۱ ساعت است که معمولا کمتر ۱ ساعت زمان میبرد.

   معمولا قبل از انجام کانتورینگ صورت بی حسی موضعی توسط دکتر زیبایی انجام می شود تا در هنگام تزریق فیلر و ژل کانتورینگ صورت هیچ دردی را حس نکنید.

   میزان عدم موفقیت در زوایه سازی صورت چقدر است؟

   عدم تاثیر گذاری و عدم موفقیت برای تزریق و کانتورینگ صورت بسیار کم است اما باید توجه کنید که بعد از تزریق مقدار خیلی کمی قرمزی پوست و کبودی ناچیزی ممکن است بوجود آید.

   موفقیت و عدم موفقیت به میزان زیادی به مهارت دکتر زیبایی و همچنین جنس و کیفیت فیلر و ژل کانتورینگ صورت بستگی دارد و در نظر داشته باشید که جا افتادن و شکل گیری کامل ژل پس از کانتورینگ معمولا ۲ الی ۳ روز زمان میبرد.

   ماندگاری زاویه سازی صورت چقدر است ؟

   نتایج  زاویه سازی صورت تا یک سال طول می کشد، گاهی اوقات طولانی تر است، اما بهتر است هر ۶ ماه یک بار برای تمدید و بررسی فیلر کانتور صورت خود به مطب زیبایی مراجعه نمائید.

   ماندگاری زاويه سازي صورت با فيلر قطعا دائمی نیست، اما بصورت کلی مدت زمان ماندگاری فیلر زاویه سازی صورت زیاد می باشد. بعضی ار فیلرهای زاویه سازی صورت کمتر از یکسال عمر می کنند و برخی طول عمر بیشتری دارند.

   مدت زمان ماندگاری فیلر کانتورینگ صورت به عوامل مختلفی مثل جنس فیلر استفاده شده، نوع تزریق و پزشک متخصص که زاویه سازی صورت را انجام میدهد بستگی دارد.

   توجه داشته باشید که برخی ازمراکز زیبایی غیرحرفه ای به منظور جذب بیماران بیشتر با تبلیغات و وعده هایی به عنوان فیلر دائمی و… سعی در جذب مشتری بیشتر دارند.

   اما توجه کنید که چیزی تحت عنوان فیلر دائمی زاویه سازی صورت وجود ندارد تزریق فیلر و ژل زاویه سازی کاملا موقت و طول عمر و ماندگاری بین ۳ الی ۱۸ ماه دارند که به کیفیت فیلر کانتورینگ صورت بستگی دارد.

   زاویه سازی و کانتورینگ صورت چگونه است ؟

   از آنجا که در این روش درمانی از سوزن استفاده می شود ، مهم است که نواحی از قبل با یک کرم بی حسی موضعی که  به شما تزریق می شود ، بی حس کنید ، زیرا موجب به حداقل رساندن حس بد می شود و شما احساس خوبی در جوانسازی پوست دارید.

    این ژل تزریق زاویه سازی صورت (تزریق ژل صورت) حاوی اسید هیالورونیک هستند که در بالا به آن اشاره شد. این یک پروتئین طبیعی است که در درم پوست وجود دارد و فیلرهای تزریق  در ساختار و دوام خودشان متفاوت می باشند.

   انواع مختلفی از فیلر های اسید هیالورونیک در زاویه سازی صورت برای اضافه کردن یا جایگزینی حجم آن در صورت استفاده می شود.

   روش درمان به این گونه است  که ابا استفاده از یک سوزن کوچک یا کانول (یا سوزن بلانت) انجام می شود زیرا ژل باید در زیر پوست قرار بگیرد.

   تزریق ژل در فرایند زاویه سازی صورت معمولاً به منظور برجسته کردن گونه، صورت، جوانسازی پوست  و با علامت زدت سه قسمت در روی صورت، ژل تزریق می شود.

   بی حسی موضعی روی پوست اعمال می شود و تزریق ژل همچنین حاوی بی حسی موضعی است که بی حسی به کاهش ناراحتی کمک می کند.

   بین ۳-۴ میلی لیتر ژل معمولاً در نواحی مختلف صورت تزریق می شود و اگرچه هنگام تزریق  می تواند بسیار دردناک باشد، اما بعد از آن درد وجود ندارد.

   1. عاطفه مومنی گفت:

    سلام من کانتورینگ صورت انجام دادم تو مطب vip سیمارو و خوشحالم که اینجا کارم رو انجام دادم پیشنهاد میکنم بهتون از دکتر عزیز هم تشکر میکنم خیلی خوب شدم

   نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .