جوانسازی با میکرونیدلینگ یا  تزریق بوتاکس

جوانسازی با میکرونیدلینگ یا تزریق بوتاکس انتخاب هایی هستند که نیاز به یک پزشک متخصص برای مشاوره حرفه ای به بیماران در مورد این روش های جوانسازی پوست دارند، و در حالی که تزریق بوتاکس ممکن است محبوب باشد ، جوانسازی با میکرونیدلینگ به سرعت در حال تبدیل شدن به روش انتخاب بسیاری از پزشکان و بیماران است. که مناسب برای هر بیمار خاص متناسب با اهداف زیبایی شناسی شخصی آنها است.

 تزریق بوتاکس چگونه کار می کند

 با تزریق بوتاکس خطوط و چین و چروک ها را کاهش یافته و صاف می شوند اما به طور مستقیم سطح پوست را درمان نمی کند. به عضله زیرین تزریق می شود و تا حدودی آن عضله فلج می شود. این امر تحرک عضلات را محدود می کند – نه به حدی که مانع از ایجاد حالت طبیعی صورت می شود ، بلکه به اندازه کافی برای کاهش چین و چروک پوست و جوانسازی پوست انجام می شود. تزریق بوتاکس همچنین می تواند به جلوگیری از عمیق شدن چین و چروک در طی زمان کمک کند.

به عنوان داروی جوانسازی پوست، تزریق بوتاکس بیشتر در خطوط اخم و خطوط اطراف چشم استفاده می شود.. میزان مورد نیاز بوتاکس بستگی به شدت چین و چروک هر بیمار و نتایج مطلوب آنها دارد. هنگامی زمانی که نیاز باشد بوتاکس  بیشتری برای کاهش چی و چروک تزریق شود ، بیشتر پزشکان توصیه می کنند تزریق را در چندین جلسه انجام دهید.

اثرات بوتاکس با گذشت زمان به آرامی کاهش می یابد ، اما در صورتی که بیمار بخواهد نتایج خود را حفظ کند ، تزریق ها می تواند به طور نامحدود تکرار شود. بسته به نیاز هر بیمار می توانید جلسات را در فواصل 3-6 ماه برنامه ریزی کنید.

میکرونیدلینگ در رفع جوش

جوانسازی با میکرونیدلینگ

جوانسازی با میکرونیدلینگ با هدف تحریک تولید سلولهای جدید سالم ، جوانسازی پوست را زنده می کند. این به معنای واقعی کلمه باعث ترمیم پوست می شود ، بنابراین نتیجه میکرونیدلینگ  نرم و صاف تر ، و جوان تر به نظر می رسد.

فناوری پیشرفته اکنون پزشکان را قادر می سازد از یک دستگاه برای جوانسازی با میکرونیدلینگ استفاده کنند. این ابزار با روشی تقریباً بدون درد نتایج برتر را برای بیماران به ارمغان می آورد. میکرونیدلینگ می تواند بسیار هدفمند باشد و امکان دستیابی به مناطقی مانند اطراف بینی را برای شما آسان می کند. این روش را می توان در هر جای بدن استفاده کرد.

سوزن های کوچک باعث ایجاد سوراخ های میکروسکوپی می شوند. سپس بدن برای ترمیم این زخم ها به طور طبیعی شروع به تولید کلاژن در سطح پوست می کند. مویرگهای تازه شکل گرفته جریان خون را افزایش می دهند ، و کلاژن و الاستین تازه تولید شده ساختار و بافت پوست را بهبود  و موجب جوانسازی پوست می شود. جوانسازی با میکرونیدلینگ به اپیدرم آسیب زیادی نمی رساند و عملا خطر عفونت یا جای زخم از روی پوست وجود ندارد.

بنابراین جهت خلاص شدن از شر چین و چروک جوانسازی پوست هم  با میکرونیدلینگ و هم با تزریق بوتاکس امکان پذیر است جوانسازی یامیکرونیدلینگ با استفاده از درمپن اکنون به عنوان جدیدترین مؤثرترین درمان ضد پیری  در جهان شناخته شده است و این روند جالب ترمیم پوست محبوبیت بیشتری پیدا کرده و از طرف همه شناخته شده است.

تزریق بوتاکس  یک درمان بسیار مؤثر در کاهش ظاهر چین و چروک است ، با این وجود تزریق بوتاکس نسبت به میکرونیدلینگ کمتر قابل توجه است. عوارض جانبی شامل تورم ، حساسیت ، خارش و سردرد است که بسیار طبیعی است. مانند همه تزریق ها خطر عفونت وجود دارد. سم بوتولینوم خطر افتادگی را به همراه دارد. با توجه به مهار موقت حرکت عضله صورت ،  شاید احساس شود چهره شما طبیعی به نظر نمی رسد.

همچنین  ، بوتاکس بسیار اعتیاد آور است به این معنی که  از انجا که نتایج آن موقتی است و با گذشت زمان کم رنگ تر می شود ممکن است بعد از از بین رفتن کامل نتایج چین و چروک دوباره ظاهر شوند و شما را مجبور به تزریق مجدد بوتاکس کنند.بنابراین ، ولی جوانسازی با میکرونیدلینگ با درمپن جایگزین فوق العاده ای برای  تزریق بوتاکس برای کسانی است که می خواهند یک درمان طبیعی و در عین حال موثر جوان سازی پوست که دائمی است ، انجام دهند.

با استفاده میکرونیدلینک ، ظاهر پوست شما طبیعی به نظر می رسد ، زیرا آنچه در واقع ایجاد می شود  کلاژن طبیعی خود شما است (بله آن پروتئین شگفت انگیز که باعث جوانی به نظر می رسد!) وقتی سطح تولید کلاژن بدن شما کاهش می یابد ، میکرونیدلینگ مجدداً آن را بازآفرینی می کند. نتیجه این است که شما فقط چند سال جوان تر می شوید و خبری از  سردرد و افتادگی پوست بعد از نخواهد بود.

Comments are closed.