لیفت صورت با نخ | مزایا و معایب لیفت صورت که باید بدانید

لیفت صورت با نخ روشی غیر جراحی است که به منظور ایجاد لیفت طبیعی به صورت طراحی شده است. لیفت صورت با نخ می تواند برای بهبود ظاهر چروک ، خطوط لبخند ، خطوط ماریتنت و ایجاد تعادل در خط فک وچانه انجام شود. نخ ها زیر سطح پوست قرار می گیرند و از بینی های مخروط مانند کوچک برای ماندن در محل استفاده می کنند. با گذشت زمان ، تولید کلاژن در پوشت می شود.

نتایج لیفت صورت با نخ در دو مرحله ظاهر می شوند – نتایج  فوری پس قرار دادن  نخ ها و نتایج طولانی مدت از تحریک کلاژن ایجاد شده در هنگام حل شدن نخ ها. نتیجه کامل 1-2 ماه پس از عمل مشخص خواهد شد. نتایج  لیفت با نخ می توانند تا 18 ماه ادامه داشته باشند. طول عمر نتایج را می توان با استفاده از درمان های مکمل افزایش داد.

لیفت صورت با نخ بیشتر مناسب بیمارانی است که به دنبال لیفت طبیعی صورت هستند و نگرانی های خاصی درباره چهره تحتانی دارند. ممکن است بیمار قبلاً از پرکننده ها برای ایجاد لیفت طبیعی برای صورت استفاده کرده باشد. یک بیمار مناسب همچنین انتظارات واقع بینانه ای را در مورد آنچه که درمان می تواند به دست آورد ، خواهد داشت. نتایجی که انتظار دارید در مشاوره اولیه مورد بحث قرار گیرد.

زمان استراحت پس انجام

استراحت در ارتباط با لیفت بانخ بسیار کم است. شما لازم نیست که تحت این روش بیهوشی عمومی قرار بگیرید و می توانید بلافاصله بعد از درمان به خانه بروید.

رعایت دستورالعمل های مراقبت های بعدی برای لیفت با نخ بسیار مهم است زیرا انجام این کار نمی تواند به طور قابل توجهی در نتایج تداخل ایجاد کند. ما به مدت 4 هفته بعد از درمان ، ورزش های پرمخاطره ، صحبت بیش از حد ، کارهای دندانپزشکی ، روش های زیبایی شناختی و ماساژ صورت را توصیه نمی کنیم. ما همچنین پیشنهاد می کنیم برای 5 شب اول به پشت بخوابید.

خطرات و عوارض

عوراض لیفت صورت با نخ

عوارض لیفت با نخ رایج که از هر نوع درمان با سوزن انتظار می رود تورم و کبودی است. اندازه و زمان ماندگاری این عوارض بین افراد متفاوت است اما معمولاً بسیار قابل کنترل است. در بیشتر موارد ، تورم در 24 – 48 ساعت اول مشهود است. توصیه می کنیم 2 هفته بین معالجه خود و سایر مراودات مهم اجتماعی فاصله باشد تا اطمینان حاصل شود که مدت زمان کافی برای بهبودی و رفع کبودی وجود دارد.

یکی از اصلی ترین عوارض لیفت صورت با نخ ، استفاده نادرست از نخ ها است. که می تواند باعث شود که پوست در قسمت هایی که نخ ها وجود دارد ، کشش یا موج دار باشد.

برخی از مناطق صورت به دلیل وجود رگ های اصلی ، شریان ها یا اعصاب ، مناطق درمانی با خطر بالاتر هستند. این امر باعث می شود که حتما  پزشک درمانی شما دانش آناتومیکی پیشرفته داشته باشد.

مزایای لیفت با نخ در مقابل لیفت صورت با جراحی چیست؟

هنگامی که می خواهید تصمیم بگیرید که چه نوع روش ضد پیری یا لیفتینگ برای شما مناسب است ، باید مزایا و معایب هر گزینه را درک کنید. این نکته را باید در نظر داشته باشید که لیفت صورت با نخ به گونه ای طراحی نشده است که به طور کامل جایگزین لیفت صورت با جراحی سنتی شود. برای بدست آوردن نتایج مورد نظر ، برخی از بیماران به لیفت صورت سنتی نیاز دارند. لیفت با نخ برای بیمار با علائم خفیف تا متوسط ​​پیری که می خواهد نتیجه طبیعی به دست آورد ، مناسب است.

در مقایسه با لیفت سنتی  ، روش لیفت صورت با نخ از خرابی بسیار بیشتری قابل کنترل است. لیفت با نخ باعث نمی شود شما تحت بیهوشی عمومی قرار بگیرید. این بدان معناست که شما نیازی به بستری در  بیمارستان ندارید و معمولاکرم بی حسی موضعی برای راحتی شما استفاده می شود.

تورم اولیه از روش بالابر نخ در طی 48 ساعت برطرف می شود در حالی که بعد از انجام جراحی لیفت صورت می توانید 2-3 هفته تورم را احساس کنید. در این روش سنتی برای پوشاندن جای بخیه ها  نیاز بانداژ است.

نتایج لیفت صورت با نخ ظریف است و با گذشت زمان به آرامی بهبود می یابد. این می تواند برای کسانی که می خواهند نتیجه طبیعی تری داشته باشند یا برای کسانی که ترجیح می دهند درمان خود را خصوصی نگه دارند ، مفید باشد.

لیفت با نخ

لیفت سنتی می تواند نتیجه چشمگیری ایجاد کند و همچنان بهترین انتخاب برای بیماران با علائم متوسط ​​تا شدید پیری است. لیفت با نخ نباید به عنوان جایگزینی برای لیفت سنتی در نظر گرفته شود – فقط جایگزینی برای کسانی که می خواهند نتیجه طبیعی تری داشته باشند.

انواع روشهای مختلف لیفت با نخ

دو نوع اصلی لیفت صورت با نخ با استفاده از مکانیسم های مشابه برای دستیابی به نتایج یکسان وجود دارد. در لیفت با نخ از ماده سازگار با بدن به نام PDO ساخته شده اند که با اطمینان به  بدن مجدداً جذب می شود استفاده می شود. نوع اول لیفت با نخ از نخ های نوا استفاده می کند که ممکن است بخیه های صاف و خاردار ، صاف یا خمیده باشد. اینها برای تحریک تولید کلاژن طراحی شده اند. نوع دیگر نخ ، نخ Silhouette Soft است که دارای لنگرهای مخروطی مانند است که بیشتر بر روی لیفت به سمت بالا تمرکز دارد تا تحریک کلاژن. با این حال ، این نوع هم تحریک کلاژن را انجام می دهد.

نحوه انجام

در کلینیک سیمارو به طور کامل ارزیابی و مشورت  با هر بیمار را انجام می شود  تا اطمینان حاصل شود که لیفت با نخ  روش صحیحی برای آنها است. مهم است که قبل از هر روش به سؤالاتی پاسخ داده شود تا از تمام خطرات و عوارض احتمالی ناشی از این روند آگاهی داشته باشید. متخصیان این کلینک  همیشه مشاوره ایی را از قبل با افراد انجام می دهند تا اطمینان حاصل کند که هر بیمار از ادامه روند درمان خود راضی است و کاملاً آگاه است که بعد از معالجه انتظار چه چیزی را دارد.

در طول درمان لیفت صورت با نخ ، محل بخیه ها اندازه گیری و علامت گذاری می شود. سپس منطقه درمانی با یک کرم بی حسی موضعی برای اطمینان از آسایش بیمار در طی کل مراحل ، شماره گذاری می شود. همچنین پوست با یک محلول دارویی تمیز می شود تا از خطر عفونت باکتریایی جلوگیری شود. مدت زمان درمان معمولاً 60 دقیقه است.

لیفت صورت با نخ

پس از درمان ، بیماران به خانه می روند میزان کبودی و تورم متفاوت است ، اما در بیشتر موارد ، تورم پس از 24-48 ساعت برطرف می شود. توصیه می شود بیمار قبل از مراودات اجتماعی دوره بهبودی را طی کند. بیشتر افراد پس از دو روز به کارهای عادی برمی گردند.

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا