قیمت تزریق بوتاکس صورت ۱۴۰۲ چقدر است؟

تزریق بوتاکس صورت یکی از روش های جوانسازی پوست بدون نیاز به عمل جراحی است که دارای نتایج زود بازده و بدون درد است که بهبودی بسیار سریعی نسبت به عمل های جراحی دارد.

قیمت بوتاکس صورت ۱۴۰۲ در مطب vip از قیمت ۸۵۰٫۰۰۰ تومان بابت بوتاکس مصپورت ایرانی و ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان برای بوتاکس دیسپورت است.

قیمت تزریق بوتاکس پیشانی حدودا ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان و قیمت بوتاکس کل صورت ۲٫۵ تا ۷ میلیون تومان است.

روش تزریق بوتاکس صورت به این صورت است که زمانی که به ناحیه مورد نظر تزریق می شود موجب توقف سلول های عصبی ناحیه می شود و درنتیجه موجب صاف شدن و از بین رفتن چروک های بوجود آمده می شود.

همیشه سوالاتی در مورد تزریق بوتاکس وجود دارد سوالاتی همچون: تزریق بوتاکس چیست؟ مراقبت های بعد از بوتاکس چیست؟ هزینه تزریق بوتاکس در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ ماندگاری تزریق بوتاکس چقدر است؟

و سوالاتی از این قبیل که در ادامه به همراه فیلم تزریق بوتاکس برای شما عزیزان توضیح می دهیم.

بوتاکس صورت چیست؟

بوتاکس صورت نام تجاری ماده ای است که به پوست تزریق می شود و تزریق بوتاکس باعث مهار حرکت ماهیچه ها می شود و می تواند مانع از پیشرفت یا بدتر شدن چین و چروک صورت شود.

بوتاکس در واقع نوعی سم دارویی است که از باکتری بنام کلستریدیوم ساخته می‌شود و تزریق بوتاکس باعث فلج کردن عضلات می شود و چین و چروک روی پوست صورت را از بین می‌برد.

بوتاکس صورت یک ماده تزریقی است که پس از تزریق به زیر پوست، باعث از بین رفتن چین و چروک‌ها خواهد شد و همچنین از ایجاد چروک صورت جلوگیری میکند. 

بوتاکس چیست؟
بوتاکس چیست؟

تزریق بوتاکس یا botox injections باعث می شوند خطوط و چین و چروک صورت مانند خطوط اطراف چشم و خطوط اخم کمتر مشهود باشد و در چروک های کمتر نیز بوتاکس می تواند چروک های صورت را بصورت کامل محو کند.

همچنین بوتاکس پیشانی برای چروک های روی پیشانی بسیار موثر است و می تواند تمامی چروک های پیشانی را به میزان زیادی از بین ببرد و پوست صافی داشته باشید.

تزریق بوتاکس در چروک های عمیق می تواند به طور موقت ظاهر شما را بدون نیاز به عمل جراحی تغییر دهد. توجه داشته باشید ماندگاری تزریق بوتاکس با توجه به نوع بوتاکس استفاده شده متغیر است.

برای آگاهی از هزینه تزریق بوتاکس در سال ۱۴۰۲ و رزرو وقت ویزیت رایگان می توانید با شماره های ۲۶۴۰۲۶۰۶-۰۲۱ یا ۲۶۴۰۳۲۱۴-۰۲۱ تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر نام و شماره تماس خود را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  قیمت بوتاکس در سال ۱۴۰۲ تهران چقدر است؟

  هزینه بوتاکس پیشانی و صورت در تهران و سال ۱۴۰۲ با برند های معتبر و استاندارد در بازه قیمتی ۸۵۰٫۰۰۰ تومان ( بوتاکس مصپورت ایرانی ) و ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ( بوتاکس دیسپورت انگلیسی ) می باشد. قیمت تزریق بوتاکس به میزان تزریق بوتاکس بستگی دارد.

  هزینه تزریق بوتاکس به عوامل متفاوتی همچون ناحیه مورد نظر، مقدار بوتاکس و دستمزد پزشک دارد و هزینه آن را نمی توان به طور قطعی تعیین کرد. اما در جدول زیر هزینه تزریق بوتاکس در سال ۱۴۰۲ به صورت حدودی در خدمت شما قرار گرفته است.

  کلیه قیمت های قرار داده شده در داخل جدول هزینه بوتاکس در تهران از برند های معتبر و استاندارد بوتاکس بوده و تمامی خدمات برای شما به نحو احسن انجام خواهد شد.

  هزینه بوتاکس صورت ۱۴۰۲ تهران
  نوع کشور سازنده قیمت
  بوتاکس دیسپورت انگلیسی ۳٫۰۰۰٫۰۰۰
  بوتاکس زئومین آلمان ۲٫۸۰۰.۰۰۰
  بوتاکس مصپورت ایران ۱٫۰۰۰٫۰۰۰
  بوتاکس دیستون ایران ۸۵۰.۰۰۰

  قیمت بوتاکس دیسپورت انگلیسی

  بوتاکس دیسپورت دارای کیفیت بالا و ساخت کشور انگلیس می باشد. این بوتاکس دارای تاییدیه های معتبر از کشور های اروپایی می باشد.

  این برند همچنین دارای تاییدیه از وزارت بهداشت است. قیمت بوتاکس دیسپورت انگلیسی در جدول بالا ذکر شده است.

  قیمت بوتاکس زئومین

  بوتاکس زئومین یکی از پرطرفدارترین بوتاکس های ساخت کشور آلمان است که دارای تاییدیه های معتبراز اتحادیه اروپا می باشد.

  قیمت بوتاکس مصپورت

  بوتاکس مصپورت یکی از بوتاکس های محبوب است که در کشور ایران توسط شرکت  مصون دارو تولید می شود که این بوتاکس مصپورت با تاثیر از بوتاکس دیسپورت تولید می شود.

  بوتاکس دیسپورت یکی از برندهای بوتاکس محبوب اروپا و ساخت کشور انگلستان است.

  قیمت بوتاکس مصپورت به این علت که تولید داخل است نسبت به سایر بوتاکس ها هزینه کمتری دارد اما در کنار آن کیفیت بسیار خوبی ارائه می دهد.

   فیلم بوتاکس خط اخم

   فیلم بوتاکس خط اخم

   ویدئو انجام بوتاکس خط اخم برای یکی از بیماران عزیز در مطب زیبایی سیمارو

   آیا بوتاکس دائمی است؟

   بوتاکس یک درمان موقت است و به صورت دائمی نمی باشد و ماندگاری بوتاکس بسته به میزان استرس ، کیفیت مواد بوتاکس، میزان مهارت پزشک، نور خورشید دارد.

   کاربردهای بوتاکس

   امروزه تزریق بوتاکس یکی از پرطرفدارترین روشهای زیبایی و آرایشی در جهان است. اگرچه برای اهداف زیبایی شناسی بسیار محبوب است، بوتاکس برای سایر شرایط از جمله قطع عرق بیش از حد بسیار مفید است.

   کاربردهای بوتاکس بسیار زیاد است و در شاخه های زیبایی و همچنین پزشکی کاربردهای فراوانی دارد در ادامه کاربردهای تزریق بوتاکس را توضیح داده ایم.

   نواحی تزریق بوتاکس صورت کدام قسمت ها هستند؟

   به طور خلاصه محبوب ترین مناطق  تزریق بوتاکس صورت  به شرح زیر است:

   تزریق بوتاکس صورت در مناطق بالا

   • تزریق بوتاکس درخطوط اخم (بین ابرو)
   • تزریق بوتاکس درخطوط پیشانی
   • تزریق بوتاکس در بالای بینی (خطوط بانی)

   تزریق بوتاکس صورت در مناطق وسط

   • تزریق بوتاکس در ابروها
   • تزریق بوتاکس در چین و چروک دور چشم (پاهای کلاغ)
   • تزریق بوتاکس در زیر چشم (فرورفتگی)

   تزریق بوتاکس صورت در مناطق پایین

   • تزریق بوتاکس در لب (اطراف دهان)
   • تزریق بوتاکس در چانه (برای جلوگیری از کم رنگ شدن)
   • تزریق بوتاکس در فک و گردن

   آیا بوتاکس صورت درد دارد ؟

   آیا بوتاکس صورت درد دارد؟ سوزن هایی که برای تزریق بوتاکس استفاده می شود بسیار ریز هستند، بنابراین درد معمولاً حداقل است. ۱۰-۲۰ دقیقه قبل از تزریق بوتاکس، محل مورد نظر با یک کرم بی حس کننده موضعی بی حس می شود.

   بنابراین در هنگام تزریق بوتاکس در مطب vip سیمارو هرگز احساس ناخوشایندی نخواهید کرد همچنین پس از تزریق بوتاکس ممکن است با از بین رفتن بی حسی کمی احساس گرفتگی و درد بسیار ناچیزی حس کنید که با مُسکن های معمول خوب می شود.

   به چه میزان بوتاکس نیاز است؟

   بصورت کلی میزان بوتاکس مورد نیاز پس از معاینه پزشک متخصص و بررسی نیاز مراجعه کننده به صورت دقیق مشخص می شود اما در ادامه مقدار حدودی بوتاکس مورد نیاز برای هر ناحیه را توضیح می دهیم.

   • تعداد واحد بوتاکس برای پیشانی ها: ۲۰ واحد در کل (۴ واحد در هر ۵ محل تزریق در سراسر پیشانی)
   • واحد بوتاکس برای خطوط اخم: ۲۰ واحد در کل (۴ واحد در هر ۵ محل تزریق بین ابرو)
   • تعداد واحد بوتاکس برای ناحیه پاکلاغی: ۲۴ واحد در کل (۴ واحد در هر ۳ ناحیه در اطراف چشم راست و چپ)

   نکته: میزان تزریق بوتاکس در خطوط پیشانی و اخم معمولا مشابه هستند و در مجموع به ۴۰ واحد نیاز دارند.

   به یاد داشته باشید، این دستورالعملهای کلی است. ممکن است پزشکان برای درمان خطوط عمیق تر یا پوست سخت تر نیاز به تزریق واحدهای بیشتری داشته باشند.

   به طور کلی بانوان به واحدهای کمتری نسبت به مردان نیاز دارند. مشاوره با پزشک به شما دقیقاً می گوید که چه تعداد واحد بوتاکس برای رسیدن به نتیجه دلخواه خود نیاز دارید.

   زمان تاثیر بوتاکس و ماندگاری تزریق بوتاکس

   زمان تاثیر بوتاکس و ماندگاری تزریق بوتاکس به موارد متفاوتی بستگی دارد. از آنجا که از بوتاکس برای متوقف کردن عضلات صورت استفاده می شود، از بوتاکس رفع چروک پیشانی متوسط تا شدید، بوتاکس دور چشم و بوتاکس خط اخم استفاده می شود و ماندگاری تزریق بوتاکس در این نواحی متفاوت است.

   طبق یک منبع مطالعاتی معتبر در سال ۲۰۱۶، به طور معمول  زمان تاثیر بوتاکس 10 تا 14 روز بعد از تزریق بوتاکس نمایان می شود و می توانید پس از حدودا ۱۰ روز اثرات کامل بوتاکس را احساس نمائید.

   چند مدت برای تاثیر بوتاکس باید بگذرد؟

   به طور کلی، شما می توانید  زمان تاثیر بوتاکس  را از ۳ تا ۴ روز پس از تزریق مشاهده کرد. دکتر اسکار تروژیلو، جراح پلاستیک صورت در مرکز پزشکی ایروینگ، دانشگاه کلمبیا، می گوید که بیشتر بیماران طی ۱۰ تا ۱۴ روز نتایج را می بینند اما باید ۱۴ روز کامل صبر کنید تا بیشترین نتیجه را ببینید.

   در حالی که نتایج براساس عواملی مانند ناحیه تزریق بوتاکس و تعداد دفعات تزریق متفاوت است، نتایج به طور کلی ۳ ماه طول می کشد و  ماندگاری تزریق بوتاکس  را باید از زمان دیدن نتایج حساب کرد.

   میزان دوز بوتاکس هم در  ماندگاری تزریق بوتاکس  تاثیر دارد. علاوه بر ناحیه تزریق بوتاکس و تعداد دفعات تزریق،  زمان تاثیر بوتاکس  نیز تحت تأثیر دوز تزریق بوتاکس قرار می گیرد.

   به گفته متخصصان  پوست و زیبایی، به نظر می رسد هرچه میزان دوز داده شده در یک ناحیه بیشتر باشد، ماندگاری تزریق بوتاکس در عظلات بیشتر است.

   بنابراین  ماندگاری تزریق بوتاکس  با دوز سبک تر که طبیعی تر به نظر می رسد ممکن است فقط ۶ تا ۸ هفته به طول انجامد، در حالی که دوز سنگین تر (واحد بیشتر) می تواند بیش از ۶ ماه طول بکشد، اما ظاهر عضلاتی مانند خطوط اخم را فلج می کند.

   شایع ترین نواحی صورت برای بوتاکس شامل  بوتاکس پیشانی، بوتاکس خط اخم  و خطوط بین ابرو است. به طور کلی، تزریق روی خطوط هرچه دقیق تر باشند، نتایج سریعتر حاصل می شوند.

   به عنوان مثال،  زمان تاثیر بوتاکس  درمناطقی مانند گوشه چشم ها و بوتاکس پیشانی ریز سریع تر از نواحی دیگر است.

   بوتاکس صورت
   بوتاکس صورت

   با این حال،  زمان تاثیر بوتاکس  ممکن است برای مناطقی که خطوط در آن عمیق باشد طول بکشد. این مناطق شامل خطوط بین ابرو یا خط های پیشانی بسیار عمیق یا کج شده است.

   علاوه بر این، اینگونه نیست که تزریق بوتاکس در نواحی مختلف زمان زیادی را برای حصول نتیجه صرف کند در واقع غلظت بوتاکس تزریق شده و چگونگی تزریق آن (تبحر پزشک) به عضله است که اثر نهایی در  ماندگاری بوتاکس  را تعیین می کند.

   مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

   برای ۲۴ ساعت به صورت خود دست نزنید

   هر ناحیه تزریق بوتاکس مشکل خود را دارند ، و درمان بوتاکس به احتمال زیاد به آن منطقه خاص انجام شده است. برای مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس صورت، باید از مالش صورت خود جلوگیری کنید و یا فشاری  بر روی ناحیه تا تقریباً ۲۴ ساعت اعمال نکنید.

   در غیر این صورت، ممکن است دوز مصرفی از یک ناحیه به ناحیه دیگر منتقل شود. اگرچه  مانند تزریق ژل نیست، اما سمی است، به همین دلیل این یک نکته مهم است. لمس یا مالش ناحیه می تواند منجر به نتایج ناخواسته مانند افتادگی پلک ها یا آسیب عصبی شود.

   این مهمترین مراقبت بعد از تزریق بوتاکس صورت است. بعد از تزریق بوتاکس می کنید ، از لمس صورت خود جلوگیری کنید .

   ورزش های سبک

   راحتی روش جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس این است که امور زندگی روزمره شما  را مختل نمی کند. می توانید بعد از تزریق بوتاکس صورت به ملاقات دوستان خود بروید.

   درد و ناراحتی به سختی وجود دارد، به این معنی که می توانید به محل کار خود برگردید. احتمالاً درد یا احساس ناراحتی اتفاق می افتد اما باید ظرف دو روز فروکش کند.

   در مورد مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس صورت، انجام ورزش سبک و متوسط ​​خوب است، اما بهتر است تا چند روز پس از تزریق بوتاکس صورت به دلایل مشابه مانند بالا، از فعالیت شدید ورزشی جلوگیری کنید.

   نحوه خوابیدن

   در مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس نحوه خوابیدن مهم است.یعنی چطوری نخوابید که مناطق تحت تزریق بوتاکس صورت زیر فشار باشد. فشار وارد کردن با این نواحی از طریق خوابیدن می تواند مشکلات بزرگی را ایجاد کند.

   اگر بوتاکس صورت انجام داده اید، لازم است که حتما به پشت خود بخوابید. بوتاکس صورت نیاز به زمان دارد تا در عضلات مستقر شود و دراز کشیدن روی شکم ممکن است مانع از انجام کار آن شود.

   استفاده از مسکن

   اگرچه استفاده از مسکن برای کاهش درد ناشی از تزریق بوتاکس صورت این نادر است، اما  برخی از افراد ممکن است بعد از درمان درد جزئی را تجربه کنند. همانطور که در بالا اشاره شد، این درد باید ظرف چند روز از بین برود.

   اگر احساس نیاز به مصرف چیزی دارید، از پزشک خود بپرسید که آیا تیلنول خوب نیست، ممکن است به جای آن مقداری کرم بی حسی برای شما تجویز کند که باعث کاهش ناراحتی شما شود.

   همچنین، به یاد داشته باشید که استفاده از مسکن های قوی خودداری کنید، این مسکن های قوی برای روش های جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس لازم نیست. استفاده از یک بسته یخ روی منطقه که می تواند به کاهش کبودی کمک کند.

   اقدامات عملی

   زمان آن رسیده است بعد از روز اول در مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس صورت، به آرامی ورزش عضلات ناحیه تزریق بوتاکس را شروع کنید. وقتی صحبت از مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس می شود، تمام آنچه شما باید انجام دهید، نشان دادن حالات طبیعی صورت مانند لبخند، اخم، پوزخند و غیره است. به طور خاص هیچ کاری لازم نیست که شما انجام دهید.

    میزان زمان تزریق بوتاکس چقدر طول می کشد؟

   در حالی که برخی از نتایج بعد از ۳ یا ۴ روز قابل توجه است ، اما برای دیدن حداکثر نتایج ممکن است چند هفته طول بکشد. چرا این تاخیر؟

   بوتاکس در یک نقطه اتصال بین عضلات و اعصاب به نام الگوی موتور متصل می شود. هنگامی که این اتفاق می افتد ، که اعصاب به  “عضله” دستور می دهد که در عضله حرکت کنند و قسمت انتهایی حرکات اعصاب ، همان مگافون ، حلقوی عصب را منقبض می کند.

   رفع چین و چروک به وسیله بوتاکس
   رفع چین و چروک به وسیله بوتاکس

   بوتاکس به پروتئینی خاص به نام SNARE در صفحه موتور که ​​پیامهای شیمیایی (پروتئین  ، استیل کولین) می فرستد متصل می شود تا به عضله دستور توقف دهد.

   اگرچه بوتاکس به سرعت متصل می شود ، توقف SNARE و توقف استیل کولین چند روز طول می کشد. این توضیح می دهد که چرا زمان تاثیر یوتاکس فوری نیست، بلکه چند روز طول می کشد.

   عملکرد بوتاکس چگونه است؟
   بوتاکس با تزریق در زیر پوست انجام می شود ، جایی که توسط سلولهای عصبی در تماس با عضله جذب می شود.به طور اساسی ، بوتاکس زمان لازم را دارد تا روی عضله اثر بگذارد و انقباض عضلانی را که باعث می شود خطوط و چین و چروک ها روی سطح پوست ظاهر شود متوقف یا تضعیف کند.پس از متوقف شدن این عضلات ، خطوط یا چین و چروک ها آزاد می شوند و باعث بهبود ظاهر پوست می شوند.

   تفاوت بین بوتاکس ، دیسپورت و زئومین چیست؟

   اکنون می دانید که هر یک از این محصولات حاوی ماده یکسان فعالسم بوتولینوم نوع A  هستند:، و برای رفع همان نوع چین و چروک و سایر نگرانی های زیبایی ساخته شده اند. بنابراین تفاوت آنها چیست ؟

   تفاوت اصلی در فرمولاسیون آنها نهفته است ، که بر دوز مصرفی ، میزان تزریق ژل محصول و سرعت در تغییر نتایج بعد از تزریق ژل است. به عنوان مثال ، بوتاکس آرایشی با یک پروتئین فرموله می شود.

    دیسپورت شامل یک نسخه کوچکتر از پروتئین مشابه است ، در حالی که زئومین به هیچ وجه  این نوع پروتئین  را ندارد. هر سه محصول مورد تأیید FDA هستند و سالها  است که با خیال راحت و مؤثر مورد استفاده قرار می گیرند.

   کدام یک از این محصولات  برای استفاده بهتر است ، بستگی به آناتومی منحصر به فرد ، اهداف و توصیه های جراح زیبایی شما دارد.

   در طول درمان چه انتظاری باید داشت؟

   تزریق ژل بوتولین بدون جراحی است و به طور معمول در حین مراجعه به مطب انجام می شود. درمان اولیه شما با یک مشاوره آغاز می شود ، در طی آن با جراح زیبایی خود برای گفتگو در مورد استراس، نتایج ان و…. صحبت کنید.

   مشاوره قبل از درمان

   در طول مشاوره ، جراح زیبایی شما زمینه استرس شما را ارزیابی کرده و تاریخچه پزشکی شما رو مرور میکند. با وجود اینکه احتمال ابتلا به عوارض عمده برای اکثر بیماران بسیار نادر است ، اما لازم است قبل از شروع درمان ، سابقه پزشکی خود را کاملاً و علناً با پزشک خود در میان بگذارید ، زیرا برخی آلرژی ها ، شرایط پوستی و عصبی یا داروها می توانند درمان را برای بیمار سخت کند. . به عنوان مثال ، در صورت مصرف داروهای NSAID (مانند آسپرین ، ایبوپروفن ، ناپروکسن) یا رقیق کننده خون باید به جراح زیبایی خود بگویید.

   شیوه درمان تزریق بوتاکس

   درست قبل از درمان واقعی ، ممکن است قبل از تزریق ژل بی حسی موضعی استفاده شود ، اگرچه بسیاری از بیماران این کار را غیر ضروری می دانند ، زیرا سوزن هایی که برای تزریق بوتولینوم استفاده می شوند بسیار نازک هستند و تزریقات خیلی عمیق نیست. پزشک معالج بوتولینوم را در محلول بازسازی می کند و این محلول را در نقاط استراتژیک به عضله تزریق می کند. بیشتر بیماران احساس درد را در حین تزریق توصیف می کنند ، البته درد چندانی ندارند.

   شما می توانید بلافاصله پس از درمان به فعالیت های عادی خود برگردید ، اما جراح زیبایی شما ممکن است از شما بخواهد که یک روز خود را از ورزش یا سایر فعالیت های سخت معاف کنید ، و تا آخر روز سر خود را صاف نگه دارید. قرمزی خفیف ، تورم در محل تزریق و کبودی شایعترین عوارض جانبی است.

   انتظار می رود پس از درمان ، بلافاصله نتیجه نخواهید دید. بنابراین نگران نباشید که بی نتیجه بوده است. بسته به بیمار ، محصول مورد استفاده و منطقه تحت درمان ، نتایج نهایی معمولاً ۳ تا ۷ روز پس از درمان های اولیه ظاهر می شود. اگر این اولین تجربه شما برای استفاده از بوتاکس باشد  ، جراح زیبایی می تواند در ابتدا مقدار محافظت کننده تری را تزریق کرده و نتایج را در طی  فرایند درمان پیگیری کند. این کمک می کند تا نتایج طبیعی و بهینه و بدون خطر  ظاهر شوند

   آیا بوتاکس برای من مفید است؟

   مواد تزریقی  بوتاکس برای صاف کردن موقتی “خطوط اخم” استفاده می شود ، این خطوط بین ابروهای شما هستند که می توانند شما را خسته ، ناراضی یا عصبانی جلوه دهند.

   برای خطوط پیشانی افقی ، پای کلاغ ، خطوط ماریتنت در گوشه های دهان و خطوط سیگاری در اطراف لب ها از تزریق بوتاکس استفاده می شود

   مواد تزریق بوتاکس را با فیلر های  تزریقی اشتباه نکنید. تزریق فیلر  پوستی به صورت متفاوتی کار می کنند ، بافت ها را بهم می اندازند تا خطوط و چین و چروکها از بین بروند یا کم رنگ شوند.

   پزشک شما می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که کدام محصول (ها) مشکلات ظاهری خاص شما را برطرف می کند ، اگرچه به عنوان یک قاعده کلی ، بوتاکس بیشتر در قسمت بالای صورت مورد استفاده قرار می گیرد و از تزریق فیلر بیشتر در مناطق دیگر استفاده می شود .

   تزریق بوتاکس در خطوط اخم (بین ابرو)

   خطوط گلابلا (خطوط اخم) چین های عمودی هستند که بین ابروها ظاهر می شوند و ظاهری خسته یا عصبانی ایجاد می کنند. با تزریق بوتاکس در خطوط اخم صورت به طور ظریف این خطوط اخم را صاف می شوند و در نتیجه ظاهری جوان تر و آرام تر به وجود می آید. اگر خطوط اخم عمیق باشد ، احتمالاً با ترکیبی از ترزیق بوتکس و تزریق ژل توصیه می شود، که روشی بسیار مؤثر برای پر کردن و صاف کردن همزمان خطوط اخم است.

   نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .