هزینه فیلر زیر چشم

قیمت فیلر زیر چشم به مارک و کشور سازنده آن و میزان تزریق بستگی دارد. هزینه فیلر زیر چشم در سال 1403 از مبلغ 2.5 میلیون تومان تا 4.500.000 تومان برای قیمت بهترین فیلر زیر چشم در تهران می باشد.

برندهای مختلفی از فیلر دور چشم در بازار وجود دارد. هزینه ارزان ترین برند فیلر زیر چشم در مطب vip سیمارو برای ژل زیشل کره ای با 2.500.000 تومان برای هر سی سی ژل می باشد.

قیمت گران ترین فیلر زیر چشم برای آلیاکسین سوئیسی با 4.500.000 تومان برای هر سی سی در کلینیک زیبایی vip سیمارو می باشد.

قیمت فیلر زیر چشم در تهران

در ادامه مهم ترین نکات در رابطه با فیلر زیر چشم را بررسی می کنیم:

قیمت فیلر زیر چشم در سال 1403 چقدر است؟

قیمت فیلر زیر چشم برای سایر کشورها مانند انگلیس، فرانسه، ایران و سوئیس در مطب vip سیمارو در رنج قیمتی ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد. 

قیمت بهترین فیلر زیر چشم مانند فیلر زیر چشم پرفکتا و آلیاکسین ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ و ۴٫۵ میلیون تومان است.

برای رزرو ویزیت رایگان می توانید با شماره 22907696-021  تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر نام و شماره تماس خود را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  به طور کلی هزینه فیلر زیر چشم در مطب vip سیمارو بر اساس هر سی سی فیلر تعیین می شود. قیمت فیلر زیر چشم 1403 از قیمت 2.5 میلیون تومان تا 3.800.000 تومان برای قیمت فیلر زیر چشم نورامیس کره ای است.

  قیمت فیلر زیر چشم برای سایر کشورها مانند انگلیس، فرانسه، ایران و سوئیس در مطب vip سیمارو در رنج قیمتی 3.000.000 تومان تا 4.500.000 تومان می باشد.

  قیمت بهترین فیلر زیر چشم مانند فیلر زیر چشم پرفکتا و آلیاکسین 4.000.000 و 4.5 میلیون تومان است.

  در ادامه جدول قیمت فیلر زیر چشم در تهران را مشاهده می کنید.

  قیمت فیلر زیر چشم سال 1403
  نوع فیلر کشور سازنده قیمت فیلر زیر چشم
  فیلر زیشل کشور کره 2.500.000 تومان
  فیلر زیر چشم فیورج کشور ایران 3.000.000 تومان
  فیلر زیر چشم هیدرویام کشور انگلیس 3.000.000 تومان
  فیلر زیر چشم رووفیل کشور کره 3.500.000 تومان
  فیلر زیر چشم نورامیس کشور کره 3.800.000 تومان
  فیلر زیر چشم پرفکتا کشور فرانسه 4.000.000 تومان
  فیلر زیر چشم آلیاکسین کشور سوئیس 4.500.000 تومان

  فیلر زیر چشم اگر چه در رفع تیرگی و گودگی زیر چشم بسیار تاثیر گذار است. اما ماندگاری تزریق فیلر زیر چشم معمولا بین 8 الی 18 ماه است و به صورت دائمی نیست. بنابراین پس از این مدت می بایست با مشورت پزشک، مجددا برای تزریق فیلر زیر چشم اقدام نمایید.

  البته نکته مهم در رابطه با تزریق فیلر چشم این است که مشخص شود هدف از تزریق بر طرف کردن چه مشکلی در نواحی اطراف چشم است و میزان تزریق به چه میزان باشد. بنابراین مشورت با یک پزشک متخصص و معاینه شدن توسط وی بسیار حائز اهمیت است.

  فیلر زیر چشم قیمت در تهران

  همانطور که گفتیم قیمت فیلر زیر چشم در تهران از مبلغ 2.500.000 میلیون تومان تا 4.500.000 میلیون تومان بابت هر سی سی فیلر زیر چشم است.

  قیمت بهترین فیلر زیر چشم در مطب vip سیمارو بین 4 الی 4.5 میلیون تومان است.

  قیمت فیلر زیر چشم به عوامل مختلفی همچون برند، میزان مهارت پزشک و تجهیزات بستگی دارد. بهتر است قبل از تزریق فیلر زیرچشم با پزشک مشورت کنید تا ببینید کاندیدای مناسبی برای فیلر زیر چشم هستید یا خیر.

  مشاوره و معاینه قبل از انجام فیلر زیر چشم یکی از مهم ترین موارد است که باید حتما انجام دهید تا بتوانید با بهترین هزینه فیلر زیر چشم، بهترین نتیجه را بگیرید.

  قیمت فیلر زیر چشم

  برای رزرو ویزیت رایگان می توانید با شماره 22907696-021  تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر نام و شماره تماس خود را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   قیمت بهترین فیلر زیر چشم در تهران چقدر است؟

   قیمت بهترین فیلر زیر چشم در تهران شامل فیلرهای فرانسوی و سوئیسی است که برای بهترین فیلر زیر چشم پرفکتا 4.000.000 میلیون تومان و قیمت بهترین فیلر زیر چشم آلیاکسین سوئیسی قیمت 4.500.000 تومان است.

   تزریق فیلر زیر چشم یک درمان تخصصی و مهم است. انتخاب بهترین فیلر زیر چشم می تواند در ماندگاری فیلر زیر چشم و اثربخشی آن تاثیر زیادی داشته باشد.

   به همین دلیل در این بخش جدول قیمت بهترین فیلر زیر چشم در ایران را قرار داده ایم تا بتوانید انتخاب آگاهانه و خوبی داشته باشید.

   قیمت بهترین فیلر زیر چشم در تهران سال 1403
   نوع فیلر کشور سازنده قیمت فیلر زیر چشم
   فیلر زیر چشم پرفکتا کشور فرانسه 4.000.000 تومان
   فیلر زیر چشم آلیاکسین کشور سوئیس 4.500.000 تومان

   عکس فیلر زیر چشم قبل و بعد از تزریق فیلر

   عکس فیلر زیر چشم برای افرادی که می خواهند تزریق فیلر چشم انجام دهند بسیار مهم و حیاتی است. زیرا دوست دارند تصاویر قبل و بعد از تزریق فیلر زیر چشم را مشاهده کنند.

   در ادامه چند عکس تزریق فیلر زیر چشم قبل و بعد را قرار داده ایم تا بتوانید قبل و بعد از تزریق فیلر زیر چشم را مشاهده کنید. تمامی تصاویر واقعی و بدون ادیت هستند.

   تزریق فیلر زیر چشم در مطب vip سیمارو توسط متخصص زیبایی با تجربه انجام می گردد که باعث شده بیش از 95 درصد موفقیت و رضایت مراجعه کننده را داشته باشیم.

   در تصاویر بالا بعد از تزریق فیلر زیر چشم رفع و بهبود تیرگی و گودی زیر چشم بسیار مشهود است. بهترین و ماندگار ترین روش برای رفع گودی زیر چشم، تزریق فیلر زیر چشم است.

   در صفحه اینستاگرام ما (dr.vip.aesthetic@)می توانید نمونه های بیشتری از عکس قبل و بعد از تزریق فیلر را مشاهده نمایید.

   عوامل زیر بر هزینه فیلر زیر چشم موثر و تعیین کننده قیمت نهایی آن هستند:

   • نوع برند فیلر
   • کشور سازنده
   • میزان تزریق انجام شده به سی سی
   • دستمزد پزشک

   بهترین فیلر زیر چشم کدام است؟

   مهم ترین هدف از انجام فیلر زیر چشم از بین بردن چین و چروک، گودی و سیاهی زیر چشم است که انتخاب بهترین فیلر زیر چشم می تواند با کمترین عوارض ممکن و ارائه بهترین نتیجه مشکلات گودی و تیرگی زیر چشم را برطرف کند.

   اسید هیالورونیک یک اسید طبیعی است که به طور طبیعی در بدن یافت می شود و سازگاری بالایی با بافت های بدن دارد. به همین علت اگر تزریق فیلر زیر چشم توسط پزشک با تجربه انجام شود، عوارض آن بسیار ناچیز و کم خواهد بود.

   از معروف ترین برند های فیلر زیر چشم می توان به موارد زیر اشاره کرد :

   • فیلر زیر چشم ژوویدرم
   • فیلر زیر چشم پرفکتا
   • فیلر زیر چشم استایلج
   • فیلر زیر چشم تئوسیال
   • فیلر زیر چشم رووفیل
   • فیلر زیر چشم آلیاکسین

   عوارض فیلر زیر چشم

   برای جلوگیری از واکنش احتمالی آلرژیک به تزریق ژل ، حتماً از پزشک خود درمورد حساسیت خود مطلع شوید.

   در بیشتر موارد، عوارض جانبی حاصل از فیلر زیر چشم حداقل و کوتاه مدت خواهد بود که عبارتند از:

   • سرخی
   • پف کردن
   • نقطه قرمز کوچک در محل (های) تزریق
   • کبودی


   اگر مواد خیلی نزدیک به سطح پوست تزریق شود، ممکن است ناحیه ظاهری آبی یا پف دار پیدا کند. این عارضه جانبی به عنوان اثر تیندال شناخته می شود.

   در برخی موارد ، در صورت بروز این امر ، پرکننده باید حل شود. اگر اسید هیالورونیک پرکننده شما بود ، تزریق هیالورونیداز به حل سریع پرکننده کمک می کند.

   راه های پیشگیری از عوارض فیلر زیر چشم

   مهم ترین راه برای جلوگیری از عوارض جانبی جدی ، انتخاب یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک حرفه ای، برای انجام این روش است.

   عوارض جانبی جدی عبارتند از:

   • نتایج ناهموار؛ مانند عدم تقارن بین هر چشم
   • برجستگی های ریزی در زیر پوست وجود دارد
   • فلج عصب
   • جای زخم
   • اختلال در بینایی

   توجه به این نکته ضروری است که FDA درباره برخی از ژل های تزریق پوستی یک اخطار رسمی منبع معتبر صادر کرده است. قبل از انجام این کار حتماً با پزشک خود در میان بگذارید.


   نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .