فیلر زیر چشم چیست ؟

فیلر زیر چشم یک روش درمانی برای رفع چین و چروک، کاهش تیرگی و گودی زیر چشم در جهت زیباتر کردن ظاهر چشم است. برای تزریق فیلر زیر چشم معمولا از ژل اسید هیالورونیک استفاده می شود.

البته انواع مختلف دیگری نیز برای فیلر زیر چشم وجود دارد که نوع و میزان تزریق آن به تشخیص پزشک بستگی دارد.

فیلر زیر چشم under eye filler مارک های مختلفی نیز دارد و قیمت فیلر زیر چشم در سال ۱۴۰۲ از مبلغ ۲٫۵ میلیون تومان تا ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان برای قیمت بهترین فیلر زیر چشم در تهران می باشد.

عوامل مختلفی مانند کمبود برخی ویتامین ها و مواد معدنی در بدن، افزایش سن، مسائل ژنتیکی و … به مرور زمان می توانند باعث فرو رفتگی، چروک و یا سیاهی زیر چشم شوند.

بنابراین تزریق فیلر زیر چشم برای افرادی که دارای ویژگی ها فوق هستند و یا چشمانی به ظاهر خسته دارند، می تواند یک گزینه جذاب برای افزایش زیبایی، شادابی و طراوت چشمان و چهره آن ها باشد.

قیمت فیلر زیر چشم در تهران

برای درمان فیلر زیر چشم ممکن است نیاز به چند جلسه تزریق فیلر وجود داشته باشید و توجه کنید که تاثیر و ماندگاری فیلر زیر چشم و عوارض فیلر زیر چشم با کیفیت فیلر و تخصص پزشک به صورت مستقیم ارتباط دارد.

در ادامه مهم ترین نکات در رابطه با فیلر زیر چشم را بررسی می کنیم:

قیمت فیلر زیر چشم در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

قیمت و هزینه فیلر زیر چشم در مطب vip سیمارو بر اساس هر سی سی فیلر تعیین می شود و قیمت فیلر زیر چشم ۱۴۰۲ از قیمت ۲٫۵ میلیون تومان تا ۳٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان و قیمت بهترین فیلر زیر چشم مانند فیلر زیر چشم پرفکتا و آلیاکسین ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ و ۴٫۵ میلیون تومان است.

فیلر زیر چشم اگر چه در رفع تیرگی و گودگی زیر چشم بسیار تاثیر گذار است. اما ماندگاری تزریق فیلر زیر چشم معمولا بین ۸ الی ۱۸ ماه است و به صورت دائمی نیست. بنابراین پس از این مدت می بایست با مشورت پزشک، مجددا برای تزریق فیلر زیر چشم اقدام نمایید.

البته نکته مهم در رابطه با تزریق فیلر چشم این است که مشخص شود هدف از تزریق بر طرف کردن چه مشکلی در نواحی اطراف چشم است و میزان تزریق به چه میزان باشد. بنابراین مشورت با یک پزشک متخصص و معاینه شدن توسط وی بسیار حائز اهمیت است.

در ادامه جدول قیمت فیلر زیر چشم در تهران را مشاهده می کنید.

قیمت فیلر زیر چشم سال ۱۴۰۲
نوع فیلر کشور سازنده قیمت فیلر زیر چشم
فیلر زیشل کشور کره ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
فیلر زیر چشم فیورج کشور ایران ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
فیلر زیر چشم هیدرویام کشور انگلیس ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
فیلر زیر چشم رووفیل کشور کره ۳٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
فیلر زیر چشم نورامیس کشور کره ۳٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان
فیلر زیر چشم پرفکتا کشور فرانسه ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
فیلر زیر چشم آلیاکسین کشور سوئیس ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان

فیلر زیر چشم قیمت در تهران

قیمت فیلر زیر چشم به عوامل مختلفی همچون برند ، میزان مهارت پزشک و تجهیزات دارد و همچنین بهتر است قبل از دریافت هزینه فیلر زیرچشم حتما با پزشک مشورت کنید تا ببینید کاندیدای مناسبی برای فیلر زیر چشم هستید یا خیر.

همانطور که گفتیم قیمت فیلر زیر چشم در تهران از مبلغ ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان تا ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان بابت هر سی سی فیلر زیر چشم است که برای بهترین فیلر زیر چشم حدودا قیمت هر سی سی فیلر زیر چشم ۴ الی ۴٫۵ میلیون تومان است.

مشاوره و معاینه قبل از انجام فیلر زیر چشم یکی از مهم ترین موارد است که باید حتما انجام دهید تا بتوانید با بهترین هزینه فیلر زیر چشم، بهترین نتیجه را بگیرید.

برای رزرو ویزیت رایگان می توانید با شماره ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱  تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر نام و شماره تماس خود را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  قیمت بهترین فیلر زیر چشم در تهران چقدر است؟

  قیمت بهترین فیلر زیر چشم در تهران چقدر است؟

  قیمت بهترین فیلر زیر چشم در تهران شامل فیلرهای فرانسوی و سوئیسی است که برای بهترین فیلر زیر چشم پرفکتا ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان و قیمت بهترین فیلر زیر چشم آلیاکسین سوئیسی قیمت ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان است.

  تزریق فیلر زیر چشم یک درمان تخصصی و مهم است. انتخاب بهترین فیلر زیر چشم می تواند در ماندگاری فیلر زیر چشم و اثربخشی آن تاثیر زیادی داشته باشد.

  به همین دلیل در این بخش جدول قیمت بهترین فیلر زیر چشم در ایران را قرار داده ایم تا بتوانید انتخاب آگاهانه و خوبی داشته باشید.

  قیمت بهترین فیلر زیر چشم در تهران سال ۱۴۰۲
  نوع فیلر کشور سازنده قیمت فیلر زیر چشم
  فیلر زیر چشم پرفکتا کشور فرانسه ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
  فیلر زیر چشم آلیاکسین کشور سوئیس ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان

  عکس فیلر زیر چشم قبل و بعد از تزریق فیلر

  عکس فیلر زیر چشم برای افرادی که می خواهند تزریق فیلر چشم انجام دهند بسیار مهم و حیاتی است. زیرا دوست دارند تصاویر قبل و بعد از تزریق فیلر زیر چشم را مشاهده کنند.

  در ادامه چند عکس تزریق فیلر زیر چشم قبل و بعد را قرار داده ایم تا بتوانید قبل و بعد از تزریق فیلر زیر چشم را مشاهده کنید. تمامی تصاویر واقعی و بدون ادیت هستند.

  تزریق فیلر زیر چشم در مطب vip سیمارو توسط متخصص زیبایی با تجربه انجام می گردد که باعث شده بیش از ۹۵ درصد موفقیت و رضایت مراجعه کننده را داشته باشیم.

  در تصاویر بالا بعد از تزریق فیلر زیر چشم رفع و بهبود تیرگی و گودی زیر چشم بسیار مشهود است. بهترین و ماندگار ترین روش برای رفع گودی زیر چشم، تزریق فیلر زیر چشم است.

  در صفحه اینستاگرام ما (matab.vip@) می توانید نمونه های بیشتری از عکس قبل و بعد از تزریق فیلر را مشاهده نمایید.

  بهترین فیلر زیر چشم کدام است؟

  مهم ترین هدف از انجام فیلر زیر چشم از بین بردن چین و چروک، گودی و سیاهی زیر چشم است که انتخاب بهترین فیلر زیر چشم می تواند با کمترین عوارض ممکن و ارائه بهترین نتیجه مشکلات گودی و تیرگی زیر چشم را برطرف کند.

  اسید هیالورونیک یک اسید طبیعی است که به طور طبیعی در بدن یافت می شود و سازگاری بالایی با بافت های بدن دارد. به همین علت اگر تزریق فیلر زیر چشم توسط پزشک با تجربه انجام شود، عوارض آن بسیار ناچیز و کم خواهد بود.

  از معروف ترین برند های فیلر زیر چشم می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • فیلر زیر چشم ژوویدرم
  • فیلر زیر چشم پرفکتا
  • فیلر زیر چشم استایلج
  • فیلر زیر چشم تئوسیال
  • فیلر زیر چشم رووفیل
  • فیلر زیر چشم آلیاکسین

  فیلر زیر چشم ژوویدرم

  یکی از معروف ترین محصولات فیلر زیر چشم، فیلر ژوویدرم است که این برند بیشتر به علت ظاهر طبیعی و جوانسازی خوب آن شناخته می شود. این برند دارای ماندگاری بالا در حدود ۶ تا ۱۸ ماه است و گزینه بسیار مناسبی برای افرادی است که می خواهند فیلر زیر چشمی انجام دهند.

  فیلر زیر چشم استایلج

  یکی از بهترین برند ها در فیلر زیر چشم ، فیلر زیر چشم استایلج می باشد که دارای گواهینامه FDA برای افراد بالای ۲۱ سال است. این برند یکی از کم خطر ترین برند ها می باشد و ماندگاری بین ۶ تا ۱۸ ماه دارد و برجستگی های بسیار طبیعی به فرد ارائه می دهد.

  فیلر زیر چشم تئوسیال

  این فیلر برای رفع چین و چروک بسیار فوق العاده است و برای ایجاد حجم و برجستگی بسیار مناسب است. همچنین از این محصول نیز برای لب و انواع لیفت ها نیز استفاده می شود.

  انواع فیلر زیر چشم

  فیلر زیر چشم انواع مختلفی دارند. انواع فیلر زیر چشم متفاوت است و هر کدام مزیت های خاص خود را دارند که عبارتند از :

  اسید هیالورونیک

  اسید هیالورونیک به طور طبیعی توسط بدن تولید می شود. فیلر های زیر چشم اسید هیالورونیک از یک ژل مصنوعی ساخته شده اند که از ماده طبیعی بدن تقلید می کند و با بدن انسان سازگاری بسیار بالایی دارند.

  نام های تجاری معروف عبارتند از:

  • رستیلاین
  • آلیاکسین
  • ژوویدرم
  • پرفکتا


  در علم پزشکی زیبایی ثابت شده است که فیلر زیر چشم که دارای اسید هیالورونیک هستند، باعث تولید کلاژن بیشتر در پوست می شوند و باعث جوانسازی و طراوت پوست نیز هستند..

  لیدوکائین ، بی حس کننده ای که به بی حس شدن منطقه کمک می کند ، ماده ای است که به برخی از انواع مواد هایالورونیک اضافه می شود. ژل تزریق اسید هیالورونیک متداول ترین نوع پرکننده ای هستند که در ناحیه زیر چشم استفاده می شود.

  اسید هیالورونیک کوتاهترین نتیجه از تمام مواد پرکننده را ارائه می دهد اما توسط برخی از پزشکان در نظر گرفته می شود تا طبیعی ترین ظاهر را داشته باشد.

  اسید پلی ال لاکتیک

  اسید پلی-ال-لاکتیک یک ماده مصنوعی زیست سازگار است که ممکن است از طریق فرایندی به نام رزوه خطی تزریق شود.

  این ماده به طور قابل توجهی باعث تولید کلاژن می شود. با نام تجاری Sculptra Aesthetic به بازار عرضه می شود.

  کلسیم هیدروکسی لپاتیت

  این پرکننده پوستی زیست سازگار از فسفات و کلسیم ساخته شده است. این ماده می تواند تولید کلاژن را در پوست تحریک کند و به حمایت و حفظ بافت همبند کمک کرده و حجم آن را به منطقه افزایش دهد. کلسیم هیدروکسیلاپاتیت ضخیم تر از اسید هیالورونیک است. اغلب قبل از تزریق با بی حس کننده رقیق می شود.

  برخی از پزشکان از استفاده از این ماده پرکننده پرهیز می کنند زیرا نگران هستند که ناحیه زیر چشم بیش از حد سفید شود. برخی دیگر نگران هستند که ممکن است گره های زیر چشم ایجاد شوند.

  تزریق چربی

  اگر در مکان برای فیلر زیر چشم عمیق است ، ممکن است پزشک توصیه کند از تزریق چربی بدن خود برای تزریق ناحیه استفاده کنید.

  چربی معمولاً از موارد زیر گرفته می شود:

  • شکم
  • لگن
  • باسن
  • ران

  مراحل فیلر زیر چشم

  مراحل بسته به نوع ژل تزریق مورد استفاده تا حدودی متفاوت است. اولین قدم شما یک مشاوره قبل از درمان خواهد بود. شما در مورد وضعیت خود بحث خواهید کرد و در مورد راه حل صحیح تصمیم خواهید گرفت. در این زمان ، پزشک همچنین شما را از طریق روند و روند بهبودی راهنمایی می کند.

  • پزشک ناحیه ای را که در آن تزریق انجام می شود علامت گذاری کرده و آن را با مایع ضدعفونی استریل می کند.
  • آنها یک کرم بی حس کننده را روی ناحیه قرار می دهند و اجازه می دهند برای چند دقیقه در پوست جذب شود.
  • پزشک شما از یک سوزن کوچک برای سوراخ کردن پوست استفاده می کند. در بعضی موارد ، آنها پرکننده را از طریق سوزن به منطقه تزریق می کنند. در موارد دیگر ، یک کانولا لبه لبه دار که حاوی پرکننده است به سوراخ ایجاد شده توسط سوزن وارد می شود.
  • زیر هر چشم یک یا چند آمپول لازم است. اگر نخ کشیدن خطی انجام شود ، با کنده شدن سوزن ، پزشک شما یک تونل فیلر را به محل تزریق می کند.
  • پزشک شما پرکننده را در جای خود ماساژ می دهد.
  • اگر انتقال چربی دارید، ابتدا تحت بیهوشی عمومی تحت لیپوساکشن قرار می گیرید.

  بسیاری از افراد در طی یک فیلر زیر چشم هیچگونه دردی احساس نمی کنند. برخی گزارش می کنند که احساس خراشیدگی جزئی دارند. با تزریق ژل ، احساس فشار یا تورم ایجاد خواهد شد.

  اگرچه سوزن تزریق درست در کنار چشم قرار داده نمی شود. اما از نظر روانی می تواند احساس سوزنی نزدیک به چشم شما را ناراحت کند.

  فیلر زیر چشم چه قدر طول می کشد ؟

  انجام فیلر زیر چشم دارای حساسیت مخصوص به خود است اما مدت درمان کمی داراست. کل مراحل از ۵ تا ۲۰ دقیقه طول می کشد.

  مراقبت های فیلر زیر چشم

  • پس از انجام این روش، پزشک یک بسته یخ به شما می دهد تا در آن منطقه استفاده کنید.
  • ممکن است بعد از آن قرمزی ، کبودی یا تورم مشاهده کنید ، اما در بیشتر موارد این عوارض جانبی کوتاه مدت خواهند بود.
  • پزشک شما برای ارزیابی ناحیه و تعیین نیاز به تزریق اضافی طی چند روز یک قرار ملاقات بعدی را توصیه می کند.
  • چندین تزریق در طی چند هفته یا ماه ممکن است توصیه شود.
  • برخلاف پرکننده های مصنوعی ، اگر پیوند چربی انجام شده باشد ، می توانید یک دوره ۲ هفته توقف را پیش بینی کنید.

  ماندگاری فیلر زیر چشم

  پرکننده ها با گذشت زمان دوباره جذب بدن می شوند. آنها نتایج دائمی ارائه نمی دهند. در اینجا مدت زمان دوام هر پرکننده به شرح زیر است:

  • پرکننده های اسید هیالورونیک به طور معمول از ۹ ماه تا ۱ سال دوام می آورند.
  • هیدروکسیلاپاتیت کلسیم به طور معمول از ۱۲ تا ۱۸ ماه طول می کشد.
  • پلی-ال- لاکتیک اسید می تواند تا ۲ سال دوام داشته باشد.
  • انتقال چربی ممکن است تا ۳ سال طول بکشد.

  فیلر زیر چشم برای چه کسانی مناسب است ؟

  مواد پرکننده چشم برای افرادی که دارای حفره های زیر چشم تیره ناشی از ژنتیک یا افزایش سن هستند ، بر خلاف عوامل سبک زندگی ، بسیار موثر است.

  فیلر زیر چشم مناسب چه کسانی است

  بعضی از افراد به طور طبیعی در درجات مختلف چشمانشان فرورفته است که زیر درب سایه می اندازند. مواد پرکننده چشم می توانند در برخی افراد به تسکین این مسئله کمک کنند ، اگرچه ممکن است دیگران جراحی را راه حل موثرتری بدانند.

  پیری همچنین می تواند باعث گود افتادن چشم ها و نگاهی تیره و توخالی شود. با افزایش سن ، ممکن است میزان چربی زیر چشم پراکنده یا افتاده و باعث ایجاد ظاهری فرورفته و جدایی عمیق بین ناحیه زیر چشم و گونه شود.

  همه افراد کاندیدای خوبی برای تهیه فیلر زیر چشم نیستند. اگر سیگار می کشید ، پزشک ممکن است شما را در مورد تززیق فیلر زیر چشم احتیاط کند. سیگار کشیدن ممکن است مانع بهبودی شود. همچنین ممکن است دوام نتایج را کاهش دهد.

  عوارض فیلر زیر چشم

  برای جلوگیری از واکنش احتمالی آلرژیک به تزریق ژل ، حتماً از پزشک خود درمورد حساسیت خود مطلع شوید.

  در بیشتر موارد، عوارض جانبی حاصل از فیلر زیر چشم حداقل و کوتاه مدت خواهد بود که عبارتند از:

  • سرخی
  • پف کردن
  • نقطه قرمز کوچک در محل (های) تزریق
  • کبودی


  اگر مواد خیلی نزدیک به سطح پوست تزریق شود، ممکن است ناحیه ظاهری آبی یا پف دار پیدا کند. این عارضه جانبی به عنوان اثر تیندال شناخته می شود.

  در برخی موارد ، در صورت بروز این امر ، پرکننده باید حل شود. اگر اسید هیالورونیک پرکننده شما بود ، تزریق هیالورونیداز به حل سریع پرکننده کمک می کند.

  راه های پیشگیری از عوارض فیلر زیر چشم

  مهمترین راه برای جلوگیری از عوارض جانبی جدی ، انتخاب یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک حرفه ای، برای انجام این روش است.

  عوارض جانبی جدی عبارتند از:

  • نتایج ناهموار؛ مانند عدم تقارن بین هر چشم
  • برجستگی های ریزی در زیر پوست وجود دارد
  • فلج عصب
  • جای زخم
  • اختلال در بینایی

  توجه به این نکته ضروری است که FDA درباره برخی از ژل های تزریق پوستی یک اخطار رسمی منبع معتبر صادر کرده است. قبل از انجام این کار حتماً با پزشک خود در میان بگذارید.


  نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .