تزریق ژل لب در تهران | راهنمای کامل + قیمت به‌روز

لب‌ها یکی از بارزترین اجزای صورت هستند که نقش مهمی در زیبایی و جذابیت افراد ایفا می‌کنند. با افزایش سن، حجم و شادابی لب‌ها به مرور کاهش می‌یابد و خطوط و چین و چروک‌های ظریفی در اطراف آن‌ها پدیدار می‌شود. تزریق ژل لب (تزریق فیلر لب)، روشی محبوب و کم تهاجمی برای جوانسازی و حجم‌دهی به لب‌ها و رفع خطوط اطراف آن‌ها است. در این مقاله، به بررسی کامل این روش زیبایی، ژل لب روسی، مزایا، معایب، قیمت و مراقبت‌های بعد از آن در مطب VIP سیمارو، واقع در خیابان میرداماد تهران، می‌پردازیم.

تزریق ژل لب می‌تواند برای دست یافتن به اهداف مختلفی، از جمله :

افزایش حجم لب‌ها :

این روش برای افرادی که لب‌های نازکی دارند یا حجم لب‌هایشان با گذشت زمان کم شده است، مناسب است.

حالت‌دهی به لب‌ها :

تزریق ژل لب می‌تواند برای برجسته‌تر کردن قسمت‌های خاص لب‌ها، مانند گوشه‌ها یا خط لب، استفاده شود.

رفع خطوط و چین و چروک اطراف لب :

تزریق ژل می‌تواند خطوط عمودی بالای لب (خطوط سیگاری) و خطوط افقی اطراف لب (خطوط خنده) را از بین ببرد یا به طور قابل توجهی آن‌ها را کاهش دهد.

اصلاح عدم تقارن لب‌ها :

در برخی موارد، لب‌ها به طور طبیعی نامتقارن هستند. تزریق ژل می‌تواند برای ایجاد تقارن در لب‌ها و زیباتر کردن آن‌ها استفاده شود.

برای رزرو وقت و تخفیف های ویژه مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد حتما فرم زیر را تکمیل نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
یا با شماره 22907696-021 تماس بگیرید.

انواع مختلفی از فیلرها مناسب تزریق به لب، در بازار موجود است که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. برخی از رایج‌ترین آن‌ها عبارتند از :

ژل‌های اسید هیالورونیک

این نوع ژل‌ها، رایج‌ترین نوع ژل است و به طور طبیعی در بدن وجود دارد. ژل‌های اسید هیالورونیک به مرور زمان تجزیه می‌شوند و ماندگاری آن‌ها معمولاً ۶ تا ۱۲ ماه است.

ژل‌های کلاژن

این نوع ژل از کلاژن، پروتئینی که در پوست یافت می‌شود، ساخته شده است. ژل‌های کلاژن ماندگاری بیشتری نسبت به ژل‌های اسید هیالورونیک دارند (حدود ۱۲ تا ۱۸ ماه)، اما ممکن است عوارض جانبی بیشتری مانند تورم و قرمزی ایجاد کنند که ارزش ریسک ندارند. به همین دلیل استفاده از ژل‌های کلاژن پیشنهاد نمی شود.

فیلرهای چربی

این نوع فیلر از چربی بدن خود فرد گرفته می‌شود و به طور دائمی در لب‌ها باقی می‌ماند. با این حال، تزریق چربی ممکن است نتایج غیرقابل پیش‌بینی داشته باشد و نیاز به مهارت و تجربه زیادی از طرف پزشک دارد.

عکس قبل و بعد تزریق ژل لب
عکس قبل و بعد تزریق ژل لب

قیمت تزریق ژل لب در مطب VIP سیمارو به عوامل مختلفی از جمله نوع ژل استفاده شده، میزان تزریق مورد نیاز، تجربه و دستمزد پزشک بستگی دارد. با این حال، به طور کلی، قیمت تزریق فیلر لب در مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد از مبلغ 3.500.000 تومان تا ۸.500.000 تومان بابت تزریق هر سی سی می باشد.

قیمت تزریق یک سی‌سی ژل لب در بهار سال 1403 تهران (قیمت‌ها به تومان می‌باشد)
ردیفمارک ژل لبکشور سازندهقیمت
1زیشلکره جنوبیعدم موجودی
2هیدرویامانگلستانعدم موجودی
3نورامیسکره جنوبی4،500،000
4اینووسنسایران3،500،000
5درمال استایلاتریش۶،۰00،000
6آلیاکسینسوئیس۸،500،000
7ژوویدرمفرانسهعدم موجودی
8استایلجفرانسه۸،500،000
9بلتروسوئیس۸،500،000

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، ارزان‌ترین قیمت فیلر لب برای برند اینووسنس ساخت کشور ایران با مبلغ 3.500.000 تومان و گران‌ترین قیمت، برای برند استایلج ساخت کشور فرانسه با ۸.500.000 تومان در ازای تزریق هر سی سی، می باشد.

پیشنهاد می کنیم فرم زیر را تکمیل کنید تا از مشاوره رایگان و خدمات ویژه مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد بهره مند شوید.

فیلم حجم دهی طبیعی لب در مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد

فیلم تزریق فیلر لب

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از جمله تزریق فیلر لب روسی، می توانید به صفحه اینستاگرام مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد مراجعه نمائید. همچنین از طریق عضویت در این صفحه می توانید از طرح های ویژه ما بهره مند شوید. پس حتما ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

عوامل مختلفی در تعیین قیمت نهایی تزریق ژل لب در مطب VIP سیمارو نقش دارند، از جمله :

نوع ژل تزریقی

ژل‌های اسید هیالورونیک معمولاً ارزان‌تر از ژل‌های کلاژن و ژل‌های چربی هستند.

میزان تزریق ژل لب

هر چه میزان تزریق فیلر لب بیشتر باشد، قیمت آن نیز به طبع بیشتر خواهد بود.

دستمزد پزشک

دستمزد پزشک مجرب که تزریق را انجام می‌دهد، بر اساس تجربه و مهارت او تعیین می‌شود.

مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد، یکی از مجهزترین کلینیک های تهران در ارائه خدمات جوانسازی پوست و زیبایی صورت می‌باشد.

نمونه تزریق ژل لب

مدت زمان ماندگاری به نوع فیلر استفاده شده و متابولیسم بدن فرد بستگی دارد. به طور کلی، ژل‌های اسید هیالورونیک ۶ تا ۱۲ ماه، ماندگاری دارند.

فیلر بسیار با کیفیت ژوویدرم که ساخت کشور فرانسه می‌باشد، مدت ۱۰ الی ۱۲ ماه ماندگاری دارد و به دلیل وجود مواد ارگانیک و طبیعی، باعث صافی و درخشندگی پوست می شود و هیچ‌گونه حساسیتی ندارد.

جدول مدت زمان ماندگاری ژل لب (فیلر لب)
ردیفمارک فیلرکشور سازندهماندگاری
1ژوویدرمفرانسه10 الی 12 ماه
2آلیاکسینسوئیس10 الی 12 ماه
3درمال استایلآلمان6 الی 10 ماه
4استایلجفرانسه10 الی 12 ماه
5نورامیسکره جنوبی6 الی 10 ماه
6اینووسنسایران6 الی 8 ماه
7بلتروسوئیس8 الی 12 ماه
8رستیلنسوئد6 الی 8 ماه

تحقیقات انجام شده نشان می دهد که تزریق فیلر لب ژوویدرم، باعث افزایش تولید کلاژن در پوست می شود. یکی از مزایای این ژل نسبت به ژل های دیگر، این است که هیچ گونه احتمال خطر واکنش آلرژیک یا حساسیت، را ندارد.

ژل لب روسی نوع خاصی از تزریق فیلر لب است که برای ایجاد ظاهری طبیعی و عروسکی در لب‌ها طراحی شده است. در این روش تزریق به گونه‌ای انجام می‌شود که حجم لب‌ها را در قسمت مرکزی بیشتر کند و قوس لب‌ها را برجسته‌تر نشان دهد.

فیلر لب روسی در مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد، توسط پزشکان زبردست و با بهره‌گیری از بهترین برندهای ژل موجود در جهان، انجام شده و مراجعه کنندگان محترم با نهایت آرامش خیال می‌توانند به تیم پزشکان ما، اعتماد کنند و از نتیجه تزریق ژل لب روسی، شگفت زده شوند !

میزان درد تزریق ژل لب به آستانه تحمل درد فرد و تکنیک تزریق پزشک بستگی دارد. در مطب VIP سیمارو، از بی‌حسی موضعی برای کاهش درد تزریق استفاده می‌شود. به طور کلی درد تزریق فیلر لب بسیار ناچیز و خفیف می‌باشد که استفاده از بی‌حس کننده‌های موضعی باعث به صفر رساندن این درد می شود.

پرسش میزان درد تزریق فیلر لب
ژل لب روسی
ژل لب

برای رزرو وقت و تخفیف های ویژه مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد حتما فرم زیر را تکمیل نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
یا با شماره 22907696-021 تماس بگیرید.

عوامل مختلفی بر قیمت تزریق ژل لب در مطب VIP سیمارو تاثیر می‌گذارند، از جمله :

برند ژل مورد تزریق

برخی از برندهای فیلر لب از برندهای دیگر گران‌تر هستند. به عنوان مثال قیمت فیلر لب برای برند اینووسنس ساخت کشور ایران با 3.500.000 تومان و برای برند استایلج ساخت کشور فرانسه مبلغ ۸.500.000 تومان در ازای تزریق هر سی سی، می باشد.

تجربه پزشک

پزشکانی که تجربه بیشتری دارند، معمولاً دستمزد بالاتری دریافت می‌کنند. تزریق فیلر لب یکی از خدمات ویژه این مطب است که با استفاده از با کیفیت‌ترین مواد موجود در جهان مانند ژل لب استایلج و بروزترین متدها مانند تزریق ژل لب روسی، توسط پزشکان باتجربه برای مراجعه‌کنندگان عزیز انجام می شود.

 • به هیچ عنوان به محل تزریق و لب‌ها دست نزنید و از لمس کردن آن‌ها برای حصول نتیجه ایده‌آل، پرهیز کنید.
 • از تابش مستقیم و طولانی نور خورشید بر روی لب‌ها جلوگیری کنید.
 • از مصرف داروهای رقیق‌کننده خون مانند آسپرین و ایبوپروفن به مدت یک هفته قبل و بعد از تزریق خودداری کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه تورم، قرمزی یا درد غیرمعمول، با کارشناسان مطب VIP سیمارو تماس بگیرید.
 • روشی غیرتهاجمی و کم‌درد است.
 • نتایج آن بلافاصله قابل مشاهده است.
 • دوره نقاهت کوتاهی دارد.
 • ماندگاری نسبتاً طولانی دارد. (۶ تا ۱۲ ماه)
 • می‌تواند برای رفع خطوط و چین و چروک اطراف لب استفاده شود.
 • می‌تواند برای اصلاح عدم تقارن لب‌ها استفاده شود.
 • باعث ایجاد حس رضایت و افزایش اعتماد به نفس در فرد می‌گردد.
تزریق ژل لب
تصویر نمونه تزریق ژل لب

عوارض جانبی تزریق ژل لب معمولاً خفیف و موقتی هستند و در موارد نادر شامل تورم، قرمزی، کبودی، درد ناچیز و حساسیت در محل تزریق می‌شوند.

عوارض تزریق فیلر لب کاملا بستگی به نوع ژل دارد، ژل‌هایی خوب هستند که در وهله اول، بدن به آن‌ها واکنش نشان ندهد و سپس به مرور زمان، قوام و شکل خود را در زیر پوست محل تزریق، از دست ندهند.

برای مثال ژل‌هایی وجود دارند که بعد از تزریق تا چند ماه هیچ مشکلی ندارند، ولی بعد از چند سال، به صورت گلوله گلوله می‌شوند و در این صورت، تخلیه آن‌ها از پوست هم بسیار مشکل است. لذا مراجعه کننده باید از پزشک خود، نوع و برند ژل را بپرسد.

البته مواردی دیگر از عوارض تزریق ژل وجود دارد که ارتباطی به کیفیت بد آن ژل تزریقی، ندارد بلکه به علت تکنیک اشتباه تزریق است. مثلا اگر موضع مورد نظر، خوب ضد عفونی نشود و شرایط تزریق استریل، رعایت نشود، در محل تزریق ممکن است عفونت ایجاد شده که البته در این موارد، می‌توان با درمان مناسب ضد میکروبی، مشکل را حل کرد.

انتخاب روش تزریق فیلر لب به عوامل مختلفی از جمله نوع ژل، میزان تزریق مورد نیاز، و انتظارات فرد بستگی دارد. در مطب VIP سیمارو، پزشک باتجربه با بررسی دقیق شرایط فرد، بهترین روش تزریق را برای او انتخاب می‌کند.

ماندگاری ژل لب به نوع ژل استفاده شده و متابولیسم بدن فرد بستگی دارد. به طور کلی، ژل‌های اسید هیالورونیک ۶ تا ۱۲ ماه ماندگاری دارند.

 • خانم‌های باردار یا شیرده
 • افراد مبتلا به بیماری‌های خودایمنی
 • افرادی که در محل تزریق، دچار عفونت‌های فعال هستند
 • افراد دارای سابقه آلرژیک به ژل های اسید هیالورونیک

اگر از ظاهر لب‌های خود ناراضی هستید و به دنبال روشی برای جوانسازی و حجم‌دهی به آن‌ها هستید، می‌توانید برای تزریق ژل لب با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را در این راه همراه

انتخاب روش تزریق فیلر لب توسط یکی از پزشکان ما انجام می شود. تیم پزشکی ما از برندهای معتبر ژل لب و جدیدترین فن آوری و تکنیک های تحلیل چهره، استفاده می کند و برای شما یک برنامه درمانی بسیار شخصی تهیه می‌نماید که نیازها و اهداف زیبایی شناسی شما را تأمین کند.

بخشی از این برنامه درمانی شخصی، شامل بررسی مجدد موضع تزریق ۲ هفته پس از درمان است و این مورد، تنها یکی از خدمات متعدد مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد است.

به عنوان مثال روش تزریق ژل لب روسی، یکی از بهترین و نتیجه بخش‌ترین متد تزریق می‌باشد که در مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد، به صورت کاملا حرفه‌ای، انجام می‌گردد.

تزریق ژل لب می‌تواند روشی موثر برای جوانسازی و حجم‌دهی به لب‌ها و رفع خطوط و چین و چروک اطراف آن‌ها باشد. این روش در مطب VIP سیمارو توسط پزشکان مجرب و با استفاده از بهترین برندهای ژل و با رعایت کامل بهداشت و ایمنی انجام می‌شود.

اگر سوالی در مورد تزریق فیلر لب دارید و یا تمایل به رزرو وقت مشاوره در مطب VIP سیمارو دارید، می‌توانید در قسمت نظرات زیر این مقاله سوال خود را مطرح کنید یا با شماره 22907696-021 تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم زیر منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

10 دیدگاه دربارهٔ «تزریق ژل لب در تهران | راهنمای کامل + قیمت به‌روز»

  1. مطب vip سیمارو

   قیمت تزریق فیلر به نوع فیلر و میزان تزریق بستگی داره، در داخل این مقاله جدول قیمت دقیق قرار داده شده براتون

 1. مهتاب کریمی

  کارتون واقعا خوب بود، من به پیشنهاد یکی از دوستام اومدم مطب شما و واقعا راضیم

 2. رها حبیبی

  من همیشه فکر میکردم ژل لب درد داره ولی با مشاوره درست شما اصلا دردی احساس نکردم

  1. مطب vip سیمارو

   تزریق ژل لب به صورت اصولی و رعایت نکات مهم باعث از بین رفتن درد در حین تزریق میشه

 3. سوسن صابر

  پیگیری شما بعد از تزریق برام جالب بود، هیچ جای دیگه اینجوری پیگیری نمیکنن واقعا

  1. مطب vip سیمارو

   خواهش میکنم ، پایان کار برای ما به معنی پایان نیست و همیشه پیگیری لازم برای حصول بهترین نتیجه انجام میشه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا