امروزه برای جوانسازی و شادابی پوست از روش های زیادی بهره گیری می شود. پزشکان مختلف با استفاده از بوتاکس چین و چروک های ریز در قسمت پیشانی و سایر نقاط صورت را کمتر می کنند. فرورفتگی و گودی و کاهش حجم که در اثر پیری وعدم تغذیه مناسب ایجاد می شود را می توان با تزریق فیلرها درمان نمود .برای لایه برداری های سطحی و جوانسازی پوست می توان از روش هایی مثل میکرودرم ابریژن استفاده کرد. اما بهترین روش برای جوانسازی پوست با توجه به تحقیقات انجام شده توسط جامعه جراحان پلاستیک آمریکا استفاده از مکانیزم بازسازی خود بدن هر فرد است.

 با استفاده از روش‌های نیمه تهاجمی مثل کاشت نخ مزوتراپی یا ترکیب مزوتراپی با میکرونیدلینگ می‌توانیم پوست را تحریک کنیم تا الاستین و کلاژن از دست داده را دوباره تولید کند و بعد از چند جلسه استفاده از میکرونیدلینگ همراه با مزوتراپی شاهد این باشیم که پوست تا ۱۰ سال جوانتر شود. این روش کاملاً روشی کاربردی و ایمن هست. این روش مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا fda می باشد.

 برای شفاف تر شدن پوست، بسته شدن منافذ با، رفع جای جوش، لک، جای زخم بسیار کاربرد دارد البته باید توجه داشته باشیم که پس از انجام میکرونیدلینگ توسط یک پزشک با تجربه، نیاز به این داریم که به پوست فرصت دهیم که طی چند روز خود را دوباره بسازد .در این مدت ما باید در مجاورت نور آفتاب به صورت مستقیم قرار نگرفته از کرم های ترمیم کننده و بهبود دهنده پوست استفاده کنیم تا طی چند روز پوست دوباره به حالت اولیه خود بازگردد توجه داشته باشید میکرونیدلینگ تقریباً در تمام قسمتهای صورت قابل استفاده است. مثل زیر چشم پیشانی چانه، دور دهان.

اگر این روش همراه با مزوتراپی انجام شود نتایج بسیار مطلوب تری به همراه خواهد داشت.

نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .