هزینه فیلر بینی ۱۴۰۳

هزینه فیلر بینی ۱۴۰۳ متناسب با میزان تزریق و برند آن متفاوت است. به عنوان مثال هزینه فیلر بینی ۱۰۴۲ در تهران برای برند روفیل کره ای هر سی سی ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ و برای فیلر بینی آیدیا ایتالیا ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان است.

ارزان ترین قیمت فیلر بینی نیز برای زیشل کره ای با ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ و گران ترین قیمت فیلر بینی برای برند استایلج فرانسه با ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان است.

در ادامه با قیمت فیلر بینی ۱۴۰۳ در برندهای مختلف، قیمت فیلر بینی با نخ، قیمت فیلر بینی استخوانی، قیمت فیلر بینی گوشتی و مشاوره رایگان فیلر بینی بیشتر آشنا می شویم.

هزینه فیلر بینی 1402
هزینه فیلر بینی چقدر است

قیمت انواع فیلر بینی ۱۴۰۳ در تهران

قیمت انواع فیلر بینی ۱۴۰۳ در تهران برای برندهای مختلف در مطب vip سیمارو عبارتند از:

 • قیمت فیلر بینی کره ای از ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تا ۳٫۰۰۰٫۰۰۰
 • قیمت فیلر بینی آلیاکسین سوئیس ۵٫۰۰۰٫۰۰۰
 • هزینه فیلر بینی هیدرویام انگلیس ۳٫۵۰۰٫۰۰۰
 • هزینه فیلر بینی فرانسوی از ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ تا ۷٫۰۰۰٫۰۰۰
 • هزینه فیلر آیدیا ایتالیا ۴٫۰۰۰٫۰۰۰

از آن جایی که هزینه فیلر بینی برای هر شخص با توجه به شرایط وی، متفاوت است؛ می توانید برای دریافت مشاوره و بررسی بیشتر توسط پزشک اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید.

برای رزرو ویزیت رایگان با شماره ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱ تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر نام و شماره تماس خود را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  هزینه فیلر بینی چقدر است؟

  امروزه فیلر بینی به علت داشتن هزینه و عوارض کمتر نسبت به جراحی بینی بسیار پر طرفدار است. اما یکی از اساسی ترین سوالات مراجع کنندگان به کلینیک vip سیمارو این است که “هزینه فیلر بینی چقدره“.

  در پاسخ به این سوال که هزینه فیلر بینی چقدر است؛ جدول زیر هزینه فیلر بینی ۱۴۰۳ در کلیه برندهای مطب vip سیمارو را نشان می دهد:

  بروزرسانی جدول قیمت فیلر بینی بهار ۱۴۰۳

  هزینه فیلر بینی بهار ۱۴۰۳
  نوع فیلر بینی قیمت فیلر
  فیلر زیشل کره جنوبی ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
  فیلر روفیل کره جنوبی ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
  فیلر هیدرویام انگلیس ۳٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
  فیلر آیدیا ایتالیا ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
  فیلر پرفکتا فرانسه ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
  فیلر آلیاکسین سوییسی ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
  فیلر بینی استایلج فرانسه ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
  هزینه فیلر بینی 1042
  قیمت فیلر بینی

  عکس فیلر بینی قبل و بعد

  یکی از راه های آگاهی از تزریق فیلر بینی، مشاهده عکس قبل و بعد فیلر بینی است که با دیدن نتایج و عکس تزریق فیلر بینی قبل و بعد می توانید از چگونگی نتیجه فیلر بینی آگاه شوید.

  به همین دلیل در این قسمت عکس قبل و بعد از تزریق فیلر بینی در مطب vip سیمارو قرار داده ایم تا مشاهده کنید.

  برای رزرو ویزیت رایگان با شماره ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱ تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر نام و شماره تماس خود را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   عوامل موثر بر هزینه فیلر بینی ۱۴۰۳

   عوامل متعددی بر هزینه تزریق فیلر بینی تاثیر می گذارند. عواملی مانند:

   • کلینیک انتخابی
   • شخص تزریق کننده
   • میزان تبحر و تخصص پزشک
   • برند فیلر بینی
   • میزان تزریق
   • تخفیفات و جشنواره های مختلف

   مقاله ای که بعد از خواندن این نوشتار پیشنهاد می کنیم:
   فیلر بینی چیست؟

   مشاوره رایگان برای فیلر بینی

   در صورتی که از فرم بینی خود راضی نیستید اما مایل به جراحی بینی نیز نیستید، می توانید از مشاوره رایگان فیلر بینی در مطب vip سیمارو بهره مند شوید.

   پزشکان ما در کلینیک vip سیمارو؛ شرایطی را برای شما عزیزان فراهم کرده اند که می توانید با پزشک خود درباره موارد زیر مشورت رایگان دریافت کنید:

   • اصلاح فرم بینی خود
   • قیمت آنزیم بینی
   • میزان فیلر تزریقی
   • هزینه تزریق فیلر بینی

   پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال زیباتر کردن و اصلاح فرم بینی خود هستید؛ همین الان با کلینیک vip سیمارو از طریق شماره تماس ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱ نوبت جهت مشاوره رایگان دریافت کنید.

   بعد از انجام بی حسی موضعی توسط پزشک زیبایی، دکتر به وسیله تزریق فیلر بینی، آن را به فرم دلخواه در می آورد. شما در طول انجام تزریق ممکن است فشار ناچیزی در نقاط تزریق داشته باشید.

   دریافت مشاوره رایگان فیلر بینی در مطب vipسیمارو از طریق پر کردن فرم تماس، قرار دادن کامنت و تماس با ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱ امکان پذیر است.

   فیلم تزریق فیلر بینی

   قیمت فیلر بینی با نخ

   قیمت فیلر بینی (nose filler) با نخ به عواملی مانند نوع نخ استفاده شده، پزشک و کلینیک انتخابی شما بستگی دارد.

   فیلر بینی با نخ نیز یکی دیگر از روش های اصلاح فرم بینی است که برای زیباسازی بینی با نخ های سازگار با بدن انسان استفاده می شود.

   هزینه فیلر بینی با نخ
   قیمت فیلر بینی

   قیمت فیلر بینی استخوانی

   قیمت فیلر بینی استخوانی نیز به عواملی مانند میزان فیلر تزریق شده و برند آن بستگی دارد. فیلر بینی استخوانی معمولا نسبت به سایر بینی ها نتایج مطلوب تری دارند.

   پیشنهاد می کنیم برای اطلاع بیشتر نسبت به قیمت فیلر بینی استخوانی و بررسی های کامل تر حتما با یک پزشک متخصص و با تجربه در این زمینه مشورت نمایید.

   قیمت فیلر بینی استخوانی

   قیمت فیلر بینی گوشتی

   هزینه فیلر بینی گوشتی برای هر شخص متفاوت است. زیرا میزان سی سی تزریقی فیلر بینی و برند آن به تشخصی پزشک نیاز دارد.

   اما نکته مهم این است که قیمت فیلر بینی گوشتی نسبت به جراحی بینی بسیار کمتر است. بنابراین فیلر بینی نیز می تواند یک گزینه جذاب برای افراد دارای بینی گوشتی باشد.

   سخن نهایی در خصوص هزینه فیلر بینی

   هزینه فیلر بینی ۱۴۰۳ نسبت به برندهای مختلف کره ای، ایتالیایی، سوئیسی و … متفاوت است. هزینه فیلر بینی با بهترین نوع و برند در مطب سیمارو از ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ برای زیشل کره تا ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ برای استایلج فرانسه است.

   اینکه هزینه فیلر بینی چقدره؛ یک سوال رایج در میان همه مراجعه کنندگان است که نمی توان یک پاسخ قطعی برای همه افراد داد.

   زیرا قیمت فیلر بینی استخوانی با قیمت فیلر بینی گوشتی بر اساس میزان و برند فیلر متفاوت است.

   بهترین راه برای اطلاع از این که قیمت فیلر بینی چقدر است؟ تماس با مطب vip سیمارو و دریافت مشاوره رایگان است. همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشاوره می توانید از طریق گذاشتن کامنت با ما در ارتباط باشید.

   قیمت فیلر بینی در تهران چقدر است؟

   هزینه فیلر بینی ۱۴۰۳متناسب با میزان تزریق و برند آن متفاوت است. اما قیمت فیلر بینی از ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تا ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ برای هر سی سی در برندهای مختلف می باشد.

   هزینه ارزان ترین و گران ترین فیلر بینی چقدر است؟

   آیا فیلر بینی در مطب vip سیمارو انجام می شود؟

   1. بهروزی گفت:

    سلام روزتون بخیر ممنون از مطالب خوبتون. ببخشید هزینه فیلر بینی برای ترمیم رو می فرمایید؟ من جای دیگه فیلر بینی انجام دادم اما راضی نبود.
    تعریف مطب سیمارو خیلی شنیدم. می خواستم ببینم برای ترمیم می تونم به کلینیک شما مراجعه کنم؟

    • رویا جمشیدی گفت:

     سلام دوست عزیز. روز شما هم بخیر. بهتر هست برای بررسی اولیه حتما به کلینیک مراجعه کنید تا شرایط تون توسط پزشک به طور کامل بررسی بشه بعد تصمیم بگیرید برای ترمیم. به علاوه هزینه فیلر بینی هم متناسب با میزان تزریق و برند متفاوت هست. می تونید شماره تماس تون رو در فرم های همین مقاله وارد کنید تا کارشناسان کلینیک سیمارو با شما تماس بگیرند.

   2. fateme گفت:

    سلام ممنون از وب سایت خوبتون. ببخسید هزینه فیلر بینی برای رفع قوز بینی چقدر می شه؟ ممنون می شم یه نوبت برام رزرو کنی. شماره تماسم رو در فرم وارد کردم.

    • رویا جمشیدی گفت:

     سلام دوست عزیز. روز تون بخیر. برای دریافت قیمت فیلر بینی حتما باید توسط پزشک ویزیت بشید و با توجه به سی سی مورد نیاز و سایر شرایط هزینه نهایی رو بگن خدمتتون. همکاران ما برای رزرو نوبت با شما تماس خواهند گرفت.🌺

   نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .