زاویه سازی صورت چیست ؟

زاویه سازی صورت چیست؟
زاویه سازی صورت چیست؟

امروزه درمان های زیبایی مختلفی برای زاویه سازی صورت یا مادلینگ صورت وجود دارد و در بین هم خانم ها و آقایان دارای محبوبیت مخصوص به خود است. این درمان ها به طور تا حد بسیار زیادی بر روی زیبایی چهره دارد و اگر در چهره خود احساس نامتقارنی می کنید ، شما کاندیدای مناسبی برای این درمان می باشید.لازم به ذکر است حتما برای انجام این درمان با پزشک متخصص مشورت کنید تا بتوانید بهترین درمان  را برای زیبایی چهره خود انتخاب کنید. در این درمان به بررسی انواع درمان زاویه سازی و قیمت زاویه سازی صورت می پردازیم.

قیمت زاویه سازی صورت

هزینه بوتاکس
درمان قیمت
قیمت زاویه سازی صورت با ژل ۷۵۰/۰۰۰ الی ۲/۰۰۰/۰۰۰
قیمت زاویه سازی صورت با چربی ۳ الی ۴ میلیون

قیمت زاویه سازی صورت با ژل

قیمت هر سی سی ژل مناسب زاویه سازی صورت از ۷۵۰ هزار تومان شروع شده و ممکن است تا ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان برسد با توجه به توضیحات بالا ممکن است ۴ سی سی یا شش سی سی ژل اسید هیالورونیک مورد استفاده قرار بگیرد که در مجموع حجم مورد استفاده ژل قیمت تمام شده آن را رقم خواهد زد.

قیمت زاویه سازی صورت با چربی

برای زاویه سازی صورت به غیر از تزریق ژل های اسید هیالورونیک ما میتوانیم از چربی خود فرد هم استفاده کنیم به این صورت که پزشک از پهلوها یا شکم یا پشت ران مقدار مناسبی چربی ساکشن کرده و این چربی را فرآوری نموده،  قسمت های غیر ضروری مثل خونابه ها را از آن جدا نموده و یک بافت یک دست از چربی را جهت زاویه دار کردن فک ها چانه و همین طور گونه ها به صورت تزریق می کنند. معمولاً تزریق چربی نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به تزریق ژل ها و سایر پر کننده ها دارد اما نتایج تزریق چربی ممکن است ماندگاری بالاتری داشته باشد. البته هر دوی این روش ها بعد از گذشته چند ماه ممکن است نیاز به ترمیم داشته باشد؛ به همین دلیل بعد از گذشت یک الی دو ماه معمولاً فرد متقاضی این گونه عمل، باید به پزشک خود مراجعه نماید و در مورد نیاز داشتن به ترمیم با پزشک مشورت کند .

مدت زمان گرفتن چربی از بدن فرد، فرآوری آن و تزریق مجدد آن به صورت معمولاً حدود دو الی سه ساعت به طول می انجامد. قیمت تزریق چربی به صورت برای زاویه دار کردن آن معمولاً در حدود ۳ الی ۴ میلیون تومان می باشد.

انواع زاویه سازی صورت

زاویه سازی فک  و صورت دارای انواع مختلفی است و هر کدام از این روش ها دارای مزایا ، معایب و ماندگاری مخصوص به خود می باشد. انواع زاویه سازی فک و صورت شامل موارد زیر می باشد :

  • تزریق ژل
  • تزریق چربی
  • زاویه سازی صورت با نخ
  • زاویه سازی صورت با جراحی

هر کدام از موارد بالا ، به طور خلاصه در ادامه به آن می پردازیم.

زاویه سازی صورت با تزریق ژل

یکی از روش های بدون دوره نقاهت و کم خطر زاویه سازی صورت تزریق ژل است. برای تزریق ژل زاویه سازی صورت از ژل های تزریقی پوستی استفاده می شود. در هنگام شروع جلسه درمان، ژل های به زوایای مختلف فک تزریق می شود و اینکار نیاز به دقت و ظرافت بالایی است تا زاویه سازی به بهترین شکل ممکن انجام شود.

زاویه سازی صورت
زاویه سازی صورت

درمان زاویه سازی صورت با تزریق ژل حدود نیم الی یک ساعت طول می کشد و فرد میتوانید بلافاصله بعد از انجام درمان ، بدون دوره نقاهت به کارهای روزمره خود رسیدگی کند.  بیمار بعد از انجام درمان باید از لمس نقاط تزریق ژل خودداری کند و در هنگام دراز کشیدن ، سر کمی بالاتر از بدن قرار داشته باشد.

زاویه سازی صورت با تزریق چربی

زاویه سازی صورت با تزریق چربی شباهت بسیار زیادی با زاویه سازی صورت با ژل دارد با اینز تفاوت که در این درمان به جای تزریق ژل های پوستی از چربی استفاده می شود. همچنین این درمان نیز در حدود ۲۰ الی ۳۰ دقیقه به طول می انجامد و دوره نقاهت ندارد. لازم به ذکر ماندگاری در این روش بیشتر است.

زاویه دار کردن صورت با نخ

زاویه سازی صورت با نخ نیز یکی از درمان های زاویه سازی محبوب است که در این به وسیله یک نخ که سازگاری بالایی با بدن دارد و برای فرد ایجاد حساسیت نمی کند. ابتدا برای شروع درمان نخ های خاردار را به وسیله سوزن زیر پوست چانه قرار می گیرد و وارد بافت چربی یا عضله می شود و زاویه سازی انجام میشود.

در این درمان پس از اتمام بلافاصله قابل رویت می باشد و بعد از گذشت حدود چند هفته این زاویه سازی خود را بهتر نشان می دهد.

زاویه سازی صورت با جراحی

زاویه سازی صورت با جراحی یک روش کمی تهاجمی می باشد و بیمار احتیاج به بیهوشی و بستری شدن دارد. در این درمان پزشک متخصص فک و صورت با استفاده از جراحی مادلینگ صورت انجام می دهد و از هزینه بیشتری برخوردار می باشد. لازم به ذکر این نوع زاویه سازی زیبایی و ماندگاری بیشتر نسبت به سایر روش ها دارد.

زاویه سازی فک بدون جراحی

با توجه به پیشرفت علم و تولید فیلرهای مطمئن و با کیفیت معمولاً پاسخ، راه حلی بدون عمل جراحی هست.

همانطور که میدونید و در مقالات دیگر هم تا به حال مشاهده کردید تناسب اجزای صورت و فرم و حجم هر یک از این اجزا و هماهنگی آنها با هم در نهایت یک صورت جذاب و ایده آل را در پی خواهد داشت. ما می توانیم با تزریق ژل های اسید هیالورونیک به خطوط آرواره شما این تناسب را در بهترین حالت برای شما ایجاد کنیم.

زاویه سازی یا در اصطلاح کانتورینگ صورت میتواند باعث قرینه سازی در صورت هر فرد شود و صورت او را هالیوودی نماید. ما معمولاً برای زاویه دار کردن فک ها در هر طرف فک ۲ سی سی ژل هیالورونیک اسید استفاده و تزریق می کنیم. معمولاً برای تیزتر کردن چانه یا برای اصلاح عقب رفتگی چانه، ۱ الی ۲ سی سی ژل اسید هیالورونیک استفاده و تزریق می کنیم. البته این نکته بسیار حائز اهمیت است که با توجه به اینکه زاویه سازی برای صورت آقایان و خانم ها با همدیگر متفاوت است و ما معمولاً در صورت آقایان شاهد زاویه های پهن تر و قوی تری هستیم که برای ما یادآوری قدرت آقایان را می کند و صورت خانمها دارای زاویه ظریف تر و باریک تر و تیزتر هست. در صورت خانم ها برای ایجاد زاویه در فک و چانه مقدار کمتری  از ژل اسید هیالورونیک استفاده میشود.

زاویه سازی در صورت هر فرد باید به نحوی دقیق انجام گردد تا شاهد صورتی قرینه و دارای حجم مناسب باشیم.

معمولاً برای زاویه سازی در صورت از ژل های اسید هیالورونیک از نوع اولترا استفاده می کنیم. در ابتدا پزشک برای صورت شما یک طرح اولیه پیاده سازی می کند و به شما نشان میدهد که چه مقدار صورت شما بعد از تزریق ژل اسید هیالورونیک دچار تغییر خواهد شد. بعد از آن با استفاده از بی حسی موضعی برای شما این تزریق را انجام خواهد داد و تمام این موارد در کمتر از یک ساعت انجام خواهد گرفت.

ماندگاری زاویه سازی صورت

زاویه سازی فرم های صورت و چانه به بهترین شکل ممکن فرم می دهد و به طور مستقیم بر روی زیبایی چهره و پوست صورت موثر است. اگر فرد احساس می کند که فرم فک یا چانه او متقارن نیست ، با درمان زاویه سازی فک و صورت به فرم دلخواه خود می رسد. ماندگاری زاویه سازی صورت شما بستگی به نوع درمان ، کیفیت مواد مصرفی و تبهر پزشک دارد.

ماندگاری انواع زاویه سازی صورت

همچنین زاویه سازی صورت دارای انواع مختلفی است :

تزریق ژل

ماندگاری زاویه سازی صورت در این روش در حدود ۶ ماه الی ۱ سال است.

تزریق چربی

ماندگاری زاویه سازی فک و صورت در این روش حدود ۲ سال است.

زاویه سازی صورت با نخ

ماندگاری در روش زاویه سازی صورت با نخ در حدود ۱۲ الی ۱۸ ماه است.

زاویه سازی صورت با جراحی

زاویه سازی در این روش به علت جراحی و برداشتن بخش های اضافی تقریبا مادام العمر است.

نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .