عکس زاویه سازی صورت کشیده
عکس زاویه سازی صورت

هزینه زاویه سازی صورت

هزینه زاویه سازی صورت در سال ۱۴۰۲ با توجه به نوع مواد مصرفی متفاوت است و حدودا از قیمت ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ میلیون تا ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان برای قیمت هر سی سی ژل زاویه سازی صورت است و قیمت زاویه سازی با چربی از ۱۰ الی ۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان می باشد که قیمت نهایی زاویه سازی صورت بر اساس نوع و میزان ژل متفاوت است.

لازم به ذکر است حتما برای انجام زاویه سازی صورت با پزشک متخصص مشورت کنید تا بتوانید بهترین درمان را برای زیبایی چهره خود انتخاب کنید.

در ادامه این مطلب به بررسی انواع زاویه سازی صورت و قیمت زاویه سازی صورت در سال ۱۴۰۲ می پردازیم.

قیمت زاویه سازی صورت در تهران چقدر است ؟

توجه قیمت های اعلام شده برای هر سی سی تزریق می باشد و برای زاویه سازی صورت با توجه به فرم صورت شما معمولا از ۵ الی ۱۰ سی سی تزریق لازم است.

هزینه و قیمت زاویه سازی صورت با فیلر

هزینه زاویه سازی صورت در سال ۱۴۰۲ با توجه به نوع مواد مصرفی متفاوت است و حدودا از قیمت ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ میلیون تا ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان برای قیمت هر سی سی ژل است.

قیمت زاویه سازی با چربی از ۱۰ الی ۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان می باشد که قیمت نهایی زاویه سازی صورت بر اساس نوع و میزان ژل متفاوت است.

به علاوه هزینه عمل زاویه فک با جراحی و به طور کلی هزینه زاویه سازی صورت دائمی نسبت به سایر روش ها بیشتر است و ماندگاری بالاتری دارند.

در مجموع قیمت نهایی زاویه سازی صورت با میزان ژل یا فیلر مورد استفاده شده تعیین می شود قیمت هر سی سی ژل زاویه سازی صورت در سال ۱۴۰۲ از ۱٫۵ میلیون تومان تا ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان می باشد.

هزینه زاویه سازی صورت با ژل
نوع درمان قیمت (هر ۱ سی سی)
قیمت زاویه سازی صورت با ژل ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ الی ۵٫۰۰۰٫۰۰۰

برای رزرو وقت و تخفیف های ویژه مطب vip سیمارو حتما فرم زیر را تکمیل نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
یا با شماره ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

  هزینه زاویه سازی صورت

  توجه داشته باشید که برای زاویه سازی می توانید از بهترین فیلر زاویه سازی صورت استفاده کنید که ماندگاری فوق العاده بالا و کیفیت خوبی دارد. فیلر الانسه ساخت کشور فرانسه می باشد که پرطرفدار است.

  فیلر بهتر است یا چربی ؟
  به صورت کلی تزریق فیلر برای زاویه سازی صورت بسیار مناسب و با کیفیت است که این روش طرفداران زیادی دارد و به عنوان روشی مطمئن پیشنهاد می شود.
  قیمت الانسه فیلر الانسه نیز ماندگاری و کیفیت خیلی بالایی دارد و درمانی مطمئن برای زاویه سازی صورت شما می باشد. هزینه زاویه سازی فک و قیمت فیلر الانسه در سال ۱۴۰۲ برای هر سی سی ۵٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

  عکس زاویه سازی صورت
  زاویه سازی صورت

  قیمت زاویه سازی صورت با چربی در سال ۱۴۰۲

  برای زاویه سازی صورت به غیر از تزریق ژل های اسید هیالورونیک ما می توانیم از چربی خود فرد هم برای زاویه سازی صورت با چربی استفاده کنیم.

  زاویه سازی با چربی به این صورت است که پزشک از پهلوها یا شکم یا پشت ران مقدار مناسبی چربی ساکشن کرده و این چربی را آماده تزریق می کند.

  این چربی را جهت زاویه دار کردن فک ها، چانه و همین طور گونه ها به صورت تزریقی استفاده می کنند. معمولاً تزریق چربی نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به تزریق ژل ها و سایر پر کننده ها دارد.

  در جدول زیر هزینه زاویه فک و به طور کلی هزینه زاویه سازی صورت با چربی را مشاهده می نمایید:

  هزینه زاویه سازی صورت با چربی
  نوع درمان قیمت (کل درمان)
  قیمت زاویه سازی صورت با چربی ۱۰ الی ۱۲ میلیون تومان

  در زاویه سازی فک یا صورت با چربی؛ ماندگاری بالاتری وجود دارد. البته هر دوی این روش ها بعد از گذشته چند ماه ممکن است نیاز به ترمیم داشته باشند؛ به همین دلیل بعد از گذشت یک الی دو ماه معمولاً فرد باید به پزشک خود مراجعه نماید و شرایط بررسی شود.

  مدت زمان گرفتن چربی از بدن فرد، فرآوری آن و تزریق مجدد آن به صورت معمولاً حدود ۲ الی ۳ ساعت به طول می انجامد. قیمت زاویه فک و صورت با تزریق چربی معمولاً در حدود ۱۰ الی ۱۲ میلیون تومان می باشد.

  فیلم قبل و بعد زاویه سازی صورت در مطب vip سیمارو

  فیلم زاویه سازی صورت

  برای رزرو وقت و تخفیف های ویژه مطب vip سیمارو حتما فرم زیر را تکمیل نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
  یا با شماره ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

   زاویه سازی صورت با تزریق ژل

   یکی از روش های بدون دوره نقاهت و کم خطر زاویه سازی صورت تزریق ژل است. برای تزریق ژل زاویه سازی صورت از ژل های تزریقی پوستی استفاده می شود.

   در هنگام شروع جلسه درمان، ژل های به زوایای مختلف فک تزریق می شود و اینکار نیاز به دقت و ظرافت بالایی است تا زاویه سازی به بهترین شکل ممکن انجام شود.

   هزینه زاویه سازی صورت
   نمونه عکس زاویه سازی صورت

   درمان زاویه سازی صورت با تزریق ژل حدود نیم الی یک ساعت طول می کشد و فرد میتوانید بلافاصله بعد از انجام درمان، بدون دوره نقاهت به کارهای روزمره خود رسیدگی کند.  

   بیمار بعد از انجام درمان باید از لمس نقاط تزریق ژل خودداری کند و در هنگام دراز کشیدن، سر کمی بالاتر از بدن قرار داشته باشد.

   زاویه سازی صورت با تزریق چربی

   زاویه سازی صورت با تزریق چربی شباهت بسیار زیادی با زاویه سازی با ژل دارد. با این تفاوت که در این درمان به جای تزریق ژل های پوستی از چربی استفاده می شود.

   همچنین زاویه سازی با چربی نیز در حدود ۲۰ الی ۳۰ دقیقه به طول می انجامد و دوره نقاهت ندارد لازم به ذکر ماندگاری در این روش بیشتر است.

   زاویه دار کردن صورت با نخ

   زاویه سازی صورت با نخ نیز یکی از درمان های زاویه سازی محبوب است که در این به وسیله یک نخ که سازگاری بالایی با بدن دارد و برای فرد ایجاد حساسیت نمی کند.

   ابتدا برای شروع درمان نخ های خاردار را به وسیله سوزن زیر پوست چانه قرار می گیرد و وارد بافت چربی یا عضله می شود و زاویه سازی انجام میشود.

   در این درمان پس از اتمام بلافاصله قابل رویت می باشد و بعد از گذشت حدود چند هفته این زاویه سازی خود را بهتر نشان می دهد.

   بیشتر بخوانید: قیمت کانتورینگ صورت

   زاویه سازی صورت با جراحی

   زاویه سازی صورت با جراحی یک روش کمی تهاجمی می باشد و بیمار احتیاج به بیهوشی و بستری شدن دارد. در این درمان پزشک متخصص فک و صورت با استفاده از جراحی مادلینگ صورت انجام می دهد. هزینه عمل زاویه فک با جراحی و هزینه زاویه سازی صورت دائمی با جراحی بیشتر از سایر روش ها می باشد.

   اگر چه هزینه زاویه سازی صورت دائمی بیشتر است اما زاویه سازی با جراحی از زیبایی و ماندگاری بیشتری نسبت به سایر روش ها برخوردار است.

   هزینه زاویه سازی صورت دائمی
   عکس زاویه سازی صورت بدون جراحی

   زاویه سازی فک بدون جراحی

   با توجه به پیشرفت علم و تولید فیلرهای مطمئن و با کیفیت معمولاً پاسخ، راه حلی بدون عمل جراحی هست.

   همانطور که می دانید و در مقالات دیگر هم تا به حال مشاهده کردید، تناسب اجزای صورت و فرم و حجم هر یک از این اجزا و هماهنگی آ نها با هم در نهایت یک صورت جذاب و ایده آل را در پی خواهد داشت.

   ما در مطب vip سیمارو می توانیم با تزریق ژل های اسید هیالورونیک به زاویه فک شما این تناسب را در بهترین حالت ایجاد کنیم.

   زاویه سازی یا در اصطلاح کانتورینگ صورت می تواند باعث قرینه سازی در صورت هر فرد شود و صورت او را هالیوودی نماید.

   ما معمولاً برای زاویه دار کردن فک ها در هر طرف فک ۲ سی سی ژل هیالورونیک اسید استفاده و تزریق می کنیم.

   معمولاً برای تیزتر کردن چانه یا برای اصلاح عقب رفتگی چانه، ۱ الی ۲ سی سی ژل اسید هیالورونیک استفاده و تزریق می کنیم.

   البته این نکته بسیار حائز اهمیت است که با توجه به اینکه زاویه سازی برای صورت آقایان و خانم ها با همدیگر متفاوت است و ما معمولاً در صورت آقایان شاهد زاویه های پهن تر و قوی تری هستیم که برای ما یادآوری قدرت آقایان را می کند.

   در صورت خانم ها دارای زاویه ظریف تر و باریک تر و تیزتر هست. در صورت خانم ها برای ایجاد زاویه در فک و چانه مقدار کمتری از ژل اسید هیالورونیک استفاده می شود.

   زاویه سازی در صورت هر فرد باید به نحوی دقیق انجام گردد تا شاهد صورتی قرینه و دارای حجم مناسب باشیم.

   معمولاً برای زاویه سازی در صورت از ژل های اسید هیالورونیک از نوع اولترا استفاده می کنیم. در ابتدا پزشک برای صورت شما یک طرح اولیه پیاده سازی می کند و به شما نشان میدهد که چه مقدار صورت شما بعد از تزریق ژل اسید هیالورونیک دچار تغییر خواهد شد.

   بعد از آن با استفاده از بی حسی موضعی برای شما این تزریق را انجام خواهد داد و تمام این موارد در کمتر از یک ساعت انجام خواهد گرفت.

   پاسخ به سوالات متداول در خصوص هزینه زاویه سازی صورت

   هزینه زاویه سازی صورت در سال ۱۴۰۲ برای هر سی سی ژل چقدر است؟

   هزینه زاویه سازی صورت در سال ۱۴۰۲  حدودا از قیمت ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ میلیون تا ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان برای قیمت هر سی سی ژل زاویه سازی صورت است

   هزینه زاویه سازی صورت در سال ۱۴۰۲ برای تزریق چربی چقدر است؟

   انواع روش های زاویه سازی صورت به چه نحو است؟

   1. مریم حمیدی گفت:

    سلام شبتون بخیر. ببخشید هزینه زاویه سازی صورت با ژل توی مطب vip سیمارو چقدر هست؟

    • رویا جمشیدی گفت:

     سلام دوست عزیز وقت شما هم بخیر. قیمت هر سی سی ژل زاویه سازی صورت در سال ۱۴۰۲ از ۱٫۵ میلیون تومان تا ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان می باشد.

   نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .