هزینه زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با فیلر در بهار سال ۱۴۰۳ تهران | میرداماد | قیمت زاویه سازی با چربی

مقاله کانتورینگ 1
عکس زاویه سازی صورت (کانتورینگ)
فیلم کانتورینگ صورت

هزینه زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با فیلر در بهار سال ۱۴۰۳ تهران | میرداماد

هزینه زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با فیلر در بهار سال ۱۴۰۳ تهران | میرداماد با توجه به نوع فیلر مورد استفاده، متفاوت است و از قیمت ۳،۵۰۰،۰۰ تومان تا ۸،۵۰۰،۰۰۰ تومان در ازای تزریق هر یک سی‌سی فیلر، متغیر است و قیمت زاویه سازی (کانتورینگ) با چربی، از ۱۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان تا ۲۰،۰۰۰،۰۰۰ میلیون تومان می باشد.

لازم به ذکر است برای حصول بهترین نتیجه در زاویه سازی صورت (کانتورینگ)، حتما می‌بایست از قبل، با پزشک باتجربه مشورت کنید.

در ادامه این مطلب، به بررسی انواع روش‌های زاویه سازی صورت (کانتورینگ) و قیمت آن در بهار سال ۱۴۰۳ تهران | میرداماد، می پردازیم.

دسترسی سریع:

قیمت زاویه سازی صورت در تهران چقدر است ؟

هزینه و قیمت زاویه سازی صورت با فیلر

قیمت زاویه سازی صورت با چربی در سال ۱۴۰۳

قیمت زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با فیلر در بهار سال ۱۴۰۳ تهران | میرداماد چگونه محاسبه می‌شود؟

توجه قیمت های اعلام شده در ازای تزریق هر یک سی سی ژل می باشد و برای زاویه سازی صورت (کانتورینگ) بطور کامل (به طور معمول شامل ناحیه های زوایای فک، استخوان گونه و فرم چانه می‌شود)، با توجه به فرم صورت مراجعه کننده، معمولاً بین ۵ تا ۱۰ سی سی فیلر، مورد نیاز است.

هزینه و قیمت زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با چربی

قیمت زاویه سازی کل صورت (کانتورینگ) با چربی از ۱۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان تا ۲۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان می باشد که قیمت نهایی با توجه به متد و روش تزریق چربی (روش گرفتن چربی | فرآوری و مناسب سازی سلو‌ل‌های چربی برای تزریق | روش انتقال چربی مناسب سازی شده به صورت)، متفاوت خواهد بود.

لازم به ذکر است که هزینه زاویه‌سازی فک با جراحی

و به طور کلی، زاویه سازی (کانتورینگ) دائمی صورت، نسبت به سایر روش‌های زاویه ‌سازی (کانتورینگ) موقت و بدون جراحی، بیشتر بوده و ماندگاری بالاتری دارد. (اما از لحاظ کیفیت فرم دهی، تزریق فیلرها در اولویت بالاتری قرار دارند.)

در مجموع، قیمت نهایی زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با میزان ژل یا فیلر مورد استفاده شده تعیین می شود.

برای رزرو وقت و تخفیف های ویژه مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد حتما فرم زیر را تکمیل نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
یا با شماره 22907696-021 تماس بگیرید.

مقاله کانتورینگ
تصویر زاویه سازی صورت (کانتورینگ)
فیلم نمونه کانتورینگ صورت

زاویه ‌سازی (کانتورینگ) با فیلر یا چربی؟

به صورت کلی هم تزریق چربی و هم تزریق انواع فیلرهای دیگر برای اصلاح فرم صورت، بهبود چین و چروک‌ها، افتادگی‌ها و شل شدگی پوست، جزو روش‌های پر طرفدار زیبایی صورت، می‌باشند. اما باتوجه به اینکه تزریق چربی یک روش جراحی (پیوند بافت) محسوب می‌شود، قاعدتاً دوران نقاهت و ریسک بالاتری را در پی خواهد داشت. پس اگر بتوانیم برای زاویه سازی چهره، از انواع دیگر فیلر مثل فیلر HA استفاده کنیم و به همان نتایج زیبایی دست پیدا کنیم، تزریق این نوع فیلرها در اولویت هستند.

زاویه ‌سازی صورت (کانتورینگ) با فیلر الانسه ماندگاری و نتیجه خیلی مناسبی در پی دارد و راهی مطمئن برای زاویه سازی صورت شما می باشد. هزینه زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با فیلر الانسه در بهار سال ۱۴۰۳ تهران | میرداماد در ازای تزریق هر یک سی سی، ۸،۵۰۰،۰۰۰ تومان می باشد.

عکس زاویه سازی صورت
زاویه سازی صورت (کانتورینگ)

قیمت زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با چربی در بهار سال ۱۴۰۳ تهران | میرداماد

برای زاویه سازی صورت (کانتورینگ)، به غیر از تزریق ژل های اسید هیالورونیک، می‌توان از چربی بدن خود فرد نیز، استفاده نمود.

زاویه سازی (کانتورینگ) با چربی به این صورت است که پزشک از پهلوها یا شکم یا پشت ران مراجعه کننده، مقدار مناسبی چربی را ساکشن کرده و این چربی، طی یک پروسه، آماده تزریق می‌گردد.

از این چربی برای زاویه‌دار کردن فک، چانه و همین طور گونه‌ها، به صورت تزریقی استفاده می گردد. معمولاً زاویه ‌سازی صورت (کانتورینگ) از طریق تزریق چربی، نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به زاویه ‌سازی با تزریق فیلر، دارد.

زاویه سازی فک و صورت (کانتورینگ) با چربی، ماندگاری بیشتری دارد. البته در هر دو روش، پس از گذشت چند ماه، ممکن است نیاز به ترمیم، وجود داشته باشد.

به همین دلیل بعد از گذشت یک الی دو ماه پس از تزریق، معمولاً فرد باید جهت بررسی شرایط، به پزشک خود مراجعه نماید.

مدت زمان گرفتن چربی از بدن فرد، فرآوری و تزریق مجدد آن به صورت، معمولاً حدود ۲ الی ۳ ساعت به طول می انجامد. قیمت زاویه سازی فک و صورت (کانتورینگ) با تزریق چربی، معمولاً در حدود ۱۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان تا ۲۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان، می باشد.

فیلم نتیجه زاویه سازی صورت (کانتورینگ) در مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد

فیلم اصلاح فرم صورت

برای رزرو وقت و تخفیف های ویژه مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد حتما فرم زیر را تکمیل نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
یا با شماره 22907696-021 تماس بگیرید.

زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با تزریق ژل

زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با تزریق ژل، یکی از روش های کم خطر زاویه سازی صورت است که هیچ گونه دوره نقاهتی ندارد. برای انجام زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با فیلر، از ژل های استریل قابل تزریق در پوست، استفاده می شود.

در شروع جلسه درمان، پس از مشاوره با پزشک باتجربه، فیلر در زوایای مختلف فک و صورت، با دقت و ظرافتی بالا، تزریق می‌شود تا زاویه سازی صورت (کانتورینگ) بر اساس فرم صورت مراجعه کننده، به بهترین شکل ممکن انجام شود.

عکس سوم کانتورینگ
عکس قبل و بعد زاویه سازی صورت (کانتورینگ)
فیلم زاویه سازی صورت

روند انجام زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با فیلر، حداکثر به یک ساعت زمان، نیاز دارد و مراجعه کننده می‌تواند بلافاصله بعد از انجام درمان، بدون دوره نقاهت، به امور روزمره خود، بپردازد.  

مراجعه کننده بعد از انجام درمان، می‌بایست از لمس نقاط تزریق ژل خودداری کند و در هنگام دراز کشیدن، سر خود را، نسبت به بدن کمی بالاتر قرار دهد.

زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با استفاده از نخ

زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با استفاده از نخ نیز یکی از روش های محبوب زاویه سازی صورت به شمار می‌رود که در این روش، از یک نخ که سازگاری بالایی با بدن داشته و حساسیتی برای فرد ایجاد نمی کند، استفاده می‌شود.

در ابتدای شروع درمان، نخ های خاردار به وسیله یک سوزن، در زیر پوست قرار گرفته و وارد بافت چربی یا عضله می شوند و زاویه سازی از طریق کشش ایجاد شده توسط نخ‌ها در این نواحی، انجام می‌شود.

نتایج حاصل از این روش، بلافاصله پس از اتمام زاویه ‌سازی، قابل رویت بوده و بعد از گذشت حدود چند هفته، خود را بهتر هم، نشان خواهد داد.

بیشتر بخوانید: قیمت کانتورینگ صورت

زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با جراحی

زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با جراحی روشی تقریباً تهاجمی بوده و این روش، نیاز به انجام بیهوشی و بستری، دارد. هزینه انجام زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با جراحی، بیشتر از سایر روش ها می باشد.

عکس چهارم کانتورینگ
عکس زاویه سازی صورت (کانتورینگ)
فیلم زاویه سازی صورت با فیلر

زاویه سازی صورت (کانتورینگ) بدون جراحی

با توجه به پیشرفت علم و تولید فیلرهای مطمئن و با کیفیت، معمولاً بهترین روش برای زاویه سازی صورت (کانتورینگ)، استفاده از فیلر، می‌باشد.

به طور کلی، داشتن یک صورت جذاب و ایده آل، حاصل تناسب اجزای صورت، فرم و حجم هر یک از این اجزا و هماهنگی آن ها با هم، می‌باشد.

ما در مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد، می توانیم با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین فیلرهای های موجود در بازار، این تناسب را در بهترین حالت ایجاد کنیم.

زاویه سازی یا کانتورینگ صورت می تواند باعث قرینه سازی در صورت هر فرد شده و صورت وی را به اصطلاح، هالیوودی نماید.

پزشکان باتجربه مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد، معمولاً برای زاویه دار کردن فک‌ها، میزان ۲ سی‌سی فیلر را در هر سمت فک، تزریق می‌کنند.

معمولاً برای اصلاح فرم چانه یا برای اصلاح فرو رفتگی‌های کنار آن، میزان یک الی دو سی‌سی فیلر، تزریق می‌شود.

تفاوت زاویه سازی صورت (کانتورینگ) در خانم ها و آقایان

البته توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است؛ زاویه سازی صورت (کانتورینگ) برای آقایان و خانم ها، با همدیگر متفاوت بوده و معمولاً در صورت آقایان، شاهد زاویه‌هایی پهن تر و بزرگتری، هستیم که این مورد به صورت طبیعی، یادآور حس قدرت در آقایان می‌باشد.

صورت خانم ها دارای زوایای ظریف‌تر، باریک‌تر و کشیده‌تر است. در صورت خانم ها، برای ایجاد زاویه در قسمت فک و چانه، از مقدار کمتری فیلر، استفاده می شود.

زاویه سازی صورت (کانتورینگ) هر فرد می‌بایست به نحو احسن و دقیق انجام گردد تا شاهد صورتی قرینه و دارای حجم مناسب، باشیم.

معمولاً برای زاویه سازی صورت (کانتورینگ)، از فیلرهای Hyaluronic Acid استفاده می کنیم. در ابتدا پزشک پس از گوش دادن به حرف‌های شما و طبق سلیقه و علایقتان، و با در نظر گرفتن فرم و حالت صورت شما، یک طرح اولیه پیاده سازی می کند و به شما توضیح می‌دهد که صورت شما تا چه اندازه بعد از تزریق فیلر، تغییر خواهد کرد.

سپس با استفاده از بی حسی موضعی، برای شما این تزریق را انجام خواهد داد و تمام این موارد در کمتر از یک ساعت انجام خواهد گرفت.

هزینه زاویه سازی صورت با فیلر در بهار سال ۱۴۰۳ تهران | میرداماد، از ۲،۰۰۰،۰۰۰ تومان تا ۸،۵۰۰،۰۰۰ تومان برای تزریق هر یک سی‌سی فیلر می‌باشد. (معمولا برای زاویه سازی صورت آقایان، مقدار ۸ سی سی ژل و برای زاویه سازی صورت خانم‌ها، مقدار ۵ سی سی ژل، مورد نیاز می‌باشد.

قیمت زاویه سازی صورت با چربی از ۱۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان تا ۲۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان  می باشد.

زاویه سازی صورت از طریق روش های زیر امکان پذیر است:

 • زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با استفاده از تزریق فیلر
 • زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با استفاده از تزریق چربی
 • زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با استفاده از نخ
 • زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با روش جراحی

2 دیدگاه دربارهٔ «هزینه زاویه سازی صورت (کانتورینگ) با فیلر در بهار سال ۱۴۰۳ تهران | میرداماد | قیمت زاویه سازی با چربی»

 1. مریم حمیدی

  سلام شبتون بخیر. ببخشید هزینه زاویه سازی صورت با ژل توی مطب vip سیمارو چقدر هست؟

  1. رویا جمشیدی

   سلام دوست عزیز وقت شما هم بخیر. قیمت هر سی سی ژل زاویه سازی صورت در سال ۱۴۰۲ از ۱٫۵ میلیون تومان تا ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا