زاویه سازی فک بدون جراحی

با توجه به پیشرفت علم و تولید فیلرهای مطمئن و با کیفیت معمولاً پاسخ، راه حلی بدون عمل جراحی هست.

همانطور که میدونید و در مقالات دیگر هم تا به حال مشاهده کردید تناسب اجزای صورت و فرم و حجم هر یک از این اجزا و هماهنگی آنها با هم در نهایت یک صورت جذاب و ایده آل را در پی خواهد داشت. ما می توانیم با تزریق ژل های اسید هیالورونیک به خطوط آرواره شما این تناسب را در بهترین حالت برای شما ایجاد کنیم.

زاویه سازی یا در اصطلاح کانتورینگ صورت میتواند باعث قرینه سازی در صورت هر فرد شود و صورت او را هالیوودی نماید. ما معمولاً برای زاویه دار کردن فک ها در هر طرف فک ۲ سی سی ژل هیالورونیک اسید استفاده و تزریق می کنیم. معمولاً برای تیزتر کردن چانه یا برای اصلاح عقب رفتگی چانه، ۱ الی ۲ سی سی ژل اسید هیالورونیک استفاده و تزریق می کنیم. البته این نکته بسیار حائز اهمیت است که با توجه به اینکه زاویه سازی برای صورت آقایان و خانم ها با همدیگر متفاوت است و ما معمولاً در صورت آقایان شاهد زاویه های پهن تر و قوی تری هستیم که برای ما یادآوری قدرت آقایان را می کند و صورت خانمها دارای زاویه ظریف تر و باریک تر و تیزتر هست. در صورت خانم ها برای ایجاد زاویه در فک و چانه مقدار کمتری  از ژل اسید هیالورونیک استفاده میشود.

زاویه سازی در صورت هر فرد باید به نحوی دقیق انجام گردد تا شاهد صورتی قرینه و دارای حجم مناسب باشیم.

معمولاً برای زاویه سازی در صورت از ژل های اسید هیالورونیک از نوع اولترا استفاده می کنیم. در ابتدا پزشک برای صورت شما یک طرح اولیه پیاده سازی می کند و به شما نشان میدهد که چه مقدار صورت شما بعد از تزریق ژل اسید هیالورونیک دچار تغییر خواهد شد. بعد از آن با استفاده از بی حسی موضعی برای شما این تزریق را انجام خواهد داد و تمام این موارد در کمتر از یک ساعت انجام خواهد گرفت.

قیمت و تعرفه

قیمت هر سی سی ژل مناسب زاویه سازی صورت از ۷۵۰ هزار تومان شروع شده و ممکن است تا ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان برسد با توجه به توضیحات بالا ممکن است ۴ سی سی یا شش سی سی ژل اسید هیالورونیک مورد استفاده قرار بگیرد که در مجموع حجم مورد استفاده ژل قیمت تمام شده آن را رقم خواهد زد.

برای زاویه سازی صورت به غیر از تزریق ژل های اسید هیالورونیک ما میتوانیم از چربی خود فرد هم استفاده کنیم به این صورت که پزشک از پهلوها یا شکم یا پشت ران مقدار مناسبی چربی ساکشن کرده و این چربی را فرآوری نموده،  قسمت های غیر ضروری مثل خونابه ها را از آن جدا نموده و یک بافت یک دست از چربی را جهت زاویه دار کردن فک ها چانه و همین طور گونه ها به صورت تزریق می کنند. معمولاً تزریق چربی نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به تزریق ژل ها و سایر پر کننده ها دارد اما نتایج تزریق چربی ممکن است ماندگاری بالاتری داشته باشد. البته هر دوی این روش ها بعد از گذشته چند ماه ممکن است نیاز به ترمیم داشته باشد؛ به همین دلیل بعد از گذشت یک الی دو ماه معمولاً فرد متقاضی این گونه عمل، باید به پزشک خود مراجعه نماید و در مورد نیاز داشتن به ترمیم با پزشک مشورت کند .

مدت زمان گرفتن چربی از بدن فرد، فرآوری آن و تزریق مجدد آن به صورت معمولاً حدود دو الی سه ساعت به طول می انجامد. قیمت تزریق چربی به صورت برای زاویه دار کردن آن معمولاً در حدود ۳ الی ۴ میلیون تومان می باشد.

نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .