زیبایی پوست و صورت(رف گودی زیر چشم)

گودی زیر چشم  یا تیرگی زیر چشم با تزریق ژل یا فیلر

گودی زیر چشم مسئله ای در زیبایی صورت است. وقتی از بسیاری افراد سوال می کنیم که چه چیزی در چهره تان  شما را آزار میدهد اغلب اوقات به  بینی فرم لبها و گودی زیر چشم و سیاهی یا تیرگی  زیر چشم اشاره می کنند که در زیبایی پوست آنها تاثیر دارد. حلقه سیاه یا تیرگی زیر چشم و گودی زیر چشم احساس خستگی و پیری را فرد القا می کند و باعث می شود چهره شما پیر و خسته به نظر برسد.

تزریق ژل های مخصوص زیر چشم می‌توانند حجم از دست رفته یا  اصطلاحاً گودی زیر چشم را که بیشتر در اثر افزایش سن اتفاق می‌افتد  و زیبایی پوست را تهدید می کند را اصلاح کند. فیلر یا ژل های مخصوص تزریق برای رفع گودی زیر چشم از  اسید هیالورونیک ساخته شده است. اسید هیالورونیک ۱ ماده طبیعی می باشد که در بدن ما وجود دارد و این ماده را سازمان غذا و داروی آمریکا fda تایید کرده که بی خطر است.

رفع گودگی و سیاهی زیر چشم در کلینیک سیمارو

گودی زیر چشم

در کلینیک سیمارو کادر پزشکی باتجربه‌ای به شما عزیزان کمک میکنند که زیبایی پوست و صورت خود را دوباره بدست اوردید و  بتوانید با استفاده از تزریق ژل یا فیلر مخصوص زیر چشم،  گودی زیر چشم یا رفع تیرگی زیر چشم  را که دچار فرورفتگی شده را به حالت کاملاً طبیعی برگردانند و شادابی و حس جوانی را دوباره در صورت خود ایجاد نمایید. نتایج تزریق ژل یا فیلر زیر چشم ۹ الی ۱۲ ماه در اکثر موارد ماندگاری دارد.

باید توجه داشته باشیم زیبایی پوست  بزرگترین دقدقه شماست به همین دلیل در انتخاب نوع ژل اسید  هیالورونیک اسید که برای شما تزریق می شود باید بسیار دقت کرد.

کادر پزشکی کلینیک سیمارو با دقت فراوان تجربه صدها تزریق موفق جلسه مخصوص زیر چشم را داشته و نتایج بلندمدتی را در درمان تیرگی زیر چشم و گودی زیر چشم  برای زیبایی پوست  شما به ارمغان خواهند آورد.

تیرگی زیر چشم

خواص ژل تزریق اسید هیالورونیک

به دلیل اینکه بعضی از ژل ها دارای بافت نرم تری نسبت به بقیه انواع آن هستند آنها را می توانیم در سطح نزدیک تری به پوست تزریق کنیم اما بعضی از ژل ها با توجه به غلظت بالاتر در نزدیکی استخوان تزریق میشود هر چه ژل یا فیلر نرم تر باشد بعد از تزریق  آن را زیر پوست خود حس نخواهید کرد

ژل های اسید هیالورونیک HA آب را به خود جذب می کند برخی از ژل های اسید هیالورونیک آب کمتری نسبت به بقیه گونه ها جذب میکنند در نتیجه تورم حاصل از تزریق در آن ناحیه کمتر است نتیجتاً برای تزریق ژل زیر چشم ما از ژل هایی با بافت نرم تر و جذب آب کمتر استفاده می کنیم تا نتایج حاصل از تزریق ژل زیر چشم برای شما کاملاً طبیعی و زیبا باشد وگودی زیر چشم رفع شود همانطور که در بالا اشاره شد ژل های  اسید هیالورونیک در بدن جذب میشود پس شما هر ۶ ماه الی ۱۲ ماه برای ترمیم  میبایست به پزشکتان مراجعه کنید نتایج ماندگاری برخی از برندها بیشتر از ۱۲ ماه گزارش شده

بی حس کنند در تزریق زیر چشم

ما تزریق فیلر یا ژل زیر چشم از کرم بی حسی استفاده میکنیم، حدود ۱۰ الی ۲۰ دقیقه به نیاز است که شما کرم بی حسی زیر چشم اثر کند  . بعد از آن پزشک نقاطی که قرار است در آن ژل تزریق شود را به صورت دقیق روی صورت شما را مشخص میکند و این نقاط را به شما نشان می دهد. پروژه تزریق حدود ۱۰ الی ۲۰ دقیقه ممکن است به طول بیانجامد.

تزریق ژل زیر چشم

مراقبت های بعد از تزریق ژل رفع گودی وتیرگی زیر چشم

نگران نباشید در کلینیک سیمارو خبری از درد نیست . بهتر از بعد از تزریق ژل زیر چشم به مدت ۲۴ ساعت از انجام فعالیت های سنگین و ورزش های سنگین خودداری کنید تا زیبایی پوست و صورت شما به خطر نیفتد. شما می توانید بلافاصله بعد از تزریق ژل یا فیلر زیر چشم به قرارهای ملاقات تان برسید و به روند روزمره زندگی خود تغییری ایجاد نکنید.

بعد از تزریق فیلر ژل زیر چشم ممکن است کبودی خیلی کمی زیر چشمان شما ظاهر شود این کبودی به سرعت بهبود خواهد یافت پس نگران نباشید. معمولا بعد از گذشت دو هفته شما باید دوباره به پزشک خود مراجعه کنید تا روند درمان را با هم پیش ببرید. بعد از گذشت دو هفته صورت شما کاملاً حالت طبیعی پیدا کرده و خبری از گودی زیر چشم یا تیرگی زیر چشم نیست.

دقت کنید بعد از تزریق فیلر یا ژل زیر چشم عواملی چون خواب کافی تغذیه مناسب مرطوب نگه داشتن پوست صورت به ویژه پوست زیر چشم به شما  تیرگی زیر چشم زودتر  رفع شود و کمک می کند که شرایط ایده‌آل به وجود آمده بعد از تزریق ژل زیر چشم را محافظت کنید.

Comments are closed.