انواع شکل و مدل های تزریق ژل لب

تزریق ژل لب یکی از رایج ترین روش های فرم دهی به لب  است. تزریق ژل لب محدودیت سنی خاصی ندارد

مدل های تزریق ژل لب

این کار به دلایل مختلفی قابل انجام است:

-اضافه کردن حجم لب به لب های باریک طبیعی

-صاف کردن خط و چین و چروک ، به ویژه برای خطوط باریک اطراف لب مفید است

-ارائه  زیبایی به خصوص در مواردی که لب نسبت به لب دیگر کوچکتر است و ایجاد توازن و تعادل بین لب

برای به دست آوردن یک نتیجه زیبا ، داشتن اطلاعات خوب از زیبایی شناسی ، هارمونی و تعادل بسیار مهم است.  تزریق  زیاد می تواند غیر طبیعی به نظر برسد. نتیجه نامتقارن هرگز مطلوب نیست.

تزریق ژل لب ها  یا تزریق فیبلر در لب اغلب با  افزیش حجم لب  همراه هستند ، بنابراین افراد اغلب تصور می کنند که فقط از آنها برای تغییر اندازه لب استفاده می شود. با این حال ، ما با حجم دادن لب می توانیم کارهای بیشتری انجام دهیم همچنین می توانید لب های خود را تغییر شکل دهید تا دقیقاً ظاهری را که می خواهید ایجاد کنید.

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب چه کاری می تواند انجام دهد؟

ژل لب یا فیلر لب نوعی پرکننده پوستی است که به طور خاص برای منطقه ظریف لب طراحی شده است. پرکننده های پوستی که در لب استفاده می کنیم از ماده ای به نام اسید هیالورونیک ساخته شده است که به طور طبیعی در پوست ما ایجاد می شود. ما می توانیم ژل را به لب های شما تزریق کنیم ، جایی که حجم لب اضافی به آن اضافه می شود. پرکننده های اسید هیالورونیک همچنین هیدراتاسیون و تولید کلاژن را در پوست شما تقویت می کنند ، قبل از اینکه به تدریج توسط بدن شما تجزیه شود.

ساده ترین اثر تزریق ژل لب یا فیلر لب ، اضافه کردن حجم لب  با تزریق برخی مواد اضافی در داخل لب شماست. با این حال ، تزریق ژل لب  نیز می تواند با دقت مورد هدف قرار گیرد تا جلوه های ویژه ای حاصل شود. پس از تزریق پرکننده ، می توان آن را به شکل خاصی نیز شکل داد تا بتوانید لب های مورد نظر خود را بدست آورید.

بازسازی لب با تزریق ژل لب

اثر فیلر لب با توجه به میزان ژل لب تزریقی ، جایی که در آن قرار می گیرد ، تعیین می شود و اینکه آیا بعد از آن فرم دهی دیگری انجام می شود. اگر می خواهید لب های خود را تغییر شکل دهید ، می توانید در صورت لزوم با ماساژ دادن آن به محل ، ژل را به قسمت های خاصی تزریق کنید. پرکننده بلافاصله پس از  تزریق  تغییر شکل می یابد اما پس از آن باید در جای خود باقی بماند. پس از تزریق ژل لب، می توانید به لبهای خود نگاهی بیندازید ، بنابراین می توانید هنگام تنظیم در کلینیک هرگونه تنظیم را انجام دهید. نکته مهم برای شما این است که از نگاه به لبهای خود احساس خوشبختی کنید.

تزریق ژل به لب به موارد زیر منتج میشود:

· اضافه کردن حجم لب برای اینکه لب ها به صورت حجیم  به نظر برسند

· ایجاد لبهای نازک گسترده تر (می تواند فقط لب بالا یا پایین یا یک قسمت از لب باشد)

· تقویت مرکز لب

· اصلاح لب های افتاده یا رو به پایین

· بهبود منحنی یا شکل لب

 ترجیحات  و سلیقه شما مهم هستند  ، بنابراین جلوه هایی که ایجاد می شوند به شما بستگی دارند

آیا تزریق ژل  لب برای شما مناسب هست؟

اگر از شکل لب خود ناراضی هستید ، می‌توانید  به کلینیک ما  مراجعه کنید تا با یکی از پزشکان ما صحبت کنید. شما در مورد آنچه ژل  لب می تواند برای شما انجام دهد ، توصیه های شخصی دریافت خواهید کرد. ما شما را تحت فشار قرار نمی دهیم تا هرگونه درمانی را دریافت کنید . ما می خواهیم شما ظاهری را که می خواهید بدست آورید.

Comments are closed.