در این مقاله ما می خواهیم انواع تزریق ژل لب را برای شما شرح دهیم. این انواع در نوع تزریق و برند آن تفاوت دارد. در ادامه این مقاله ما انواع آن ها را جز به جز برای شما شرح می دهیم و کاربر هر کدام را برای شما توضیح می دهیم ولی ابتدا باید شما بدانید ژل لب چیست؟ پس در ابتدا توضیح مختصری مربوط به ژل لب به شما می دهیم.

ژل لب چیست؟

ژل لب در اصل برای افزایش حجم لب و بهبود فرم لب ها استفاده و تزریق می شود. این ژل لب ها انواع و برند های گوناگونی دارند که نسبت به نیاز افراد در سی سی های مختلف عرضه می شوند. هیالورونیک اسید ماده ای است که به صورت کاملاً طبیعی در بدن پیدا می شود و باعث افزایش حجم لب به صورت طبیعی می شود ، شرکت های جدید تزریق ژل لب هم جدیداً از این نوع ماده در ژل های خود استفاده می کنند که به صورت طبیعی با بدن سازگار شوند.

این نوع ژل ها از طریق سوزن بسیار کوچکی در اطراف لب و مستقیماً درون لب تزریق می شوند و الزامی است این عمل تزریق ژل لب را دکتری انجام دهد که کاملاً به آناتومی لب و صورت آشنایی داشته باشد.

ژل لب اعنواع مختلفی دارد که شامل موارد زیر می شود.

تزریق ژل لب طبیعی، تزریق ژل لب مدل فانتزی (تزریق ژل لب مدل هالیوودی، تزرق ژل لب مدل چاک دار و تزریق لب مدل روسی) ، تزریق ژل لب مدل قلوه ای، تزریق ژل لب مدل گرد، تزریق ژل لب به گوشه لب، تزریق ژل لب مدل سوتی و تزریق ژل لب مدل باربی.

تزرق ژل لب طبیعی چیست؟

این نوع از عمل تزریق یعنی تزریق ژل لب طبیعی، برای افرادی استفاده می شوند که نمی خواهند لب آن ها حالت غیر طبیعی بگیرد. معمولاً این نوع تزریق ها بسیار کم لب را برجسته می کنند و می توان گفت پس از تزریق تغیرات زیادی در لب هایتان نمی بینید.این نوع تزریق ژل طبیعی یک حجم و فرم کمی به لب های شما می دهد، هزینه هایش کم تر است و همچنین تخصص کمتری برای تزریق نیاز دارد.

تزریق ژل لب مدل فانتزی

یکی دیگر از مدل ها تزریق ژل لب، مدل فانتزی می باشد که امروزه در میان مردم بسیار محبوب شده است. در این مدل به علت حجم زیادی که به لب ها وارد می شود (سی سی زیاد) لب ها از حالت طبیعی خود خارج می شوند و به نوعی برجستگی بیش از حد بر روی لب ها قابل مشاهده است.

عموماً افرادی به این نوع ژل تزریق مدل فانتزی علاقه دارند که در بایقی صورت خود تزریق هایی انجام داده اند همانند تزریق ژل به گونه و …، این افراد اصولاً می خواهند صورتی فانتزی داشته باشند.

در این مدل تزریق ژل لب مرکز لب پایینی بسیار حجیم تر از لب بالایی به نظر می رسد، پس از تزریق ژل قسمت v شکل لب بالا بسیار تقویت می شود.

توجه داشته باشید مدل تزریق فانتزی، خود به سه گروه دیگر تقسیم می شوند که هر کدام از آن ها را به صورت جداگانه برای شما توضیح می دهیم. این سه گروه شامل موارد زیر می شود

تزریق ژل لب مدل فانتزی روسی ، تزریق ژل لب مدل فانتزی چاکدار و در نهایت تزریق ژل لب مدل فانتزی هالیوودی.

تزریق ژل لب مدل روسی

یکی از معروف ترین تزریق های ژل لب مدل روسی (فانتزی روسی) می باشد. همان طور که قبلاً خوانیدم مدل تزریق ژل روسی یکی از زیر مجموعه های تزریق فانتزی به حساب میاید.

علت نام گذاری این مدل، شبیه بودن به لب های افراد روسی می باشد. در این روش حالت لب ها از حالت اردکی خارج می شوند.

یکی از مشخصه ها بارز این نوع تزریق ها، اهمیت دادن به حاشیه لب ها می باشد. لزوماً این نوع عمل تزریق را به لب های بالایی انجام می دهند و نیازی به تزریق در لب پایینی وجود ندارد مگر در حالت های خاص که دکتر تشخیص دهد لب پایین هم نیاز به تزریق دارد.

یکی از ویژگی ها این مدل عمل تزریق ژل لب، پس از اتمام کار است که در صورتی که این عمل درست انجام شود کسی نمی تواند به راحتی آن را تشخیص دهد و کاملاً طبیعی نشان می دهد.

تزریق ژل لب مدل چاکدار

یکی دیگر از زیر مجموعه های تزریق ژل لب مدل فانتزی می توان به مدل چاکدار اشاره کرد. در این روش تزریق، مقدار زیادی ژل به وسط لب پایینی تزریق می شود که پس از این تزریق لب پایین شیار دار شده و به عونی دو طرف آن برجسته تر از دیگر نقاط دیده می شود.

این مدل تزریق ژل لب زبیایی کامل خود را وقتی نشان می دهد که لی شما به حالت خنده و یا لبخند باشد، می توان گفت یکی از زیبا ترین حالت های لب چاکدار پس از خنده نمایان می شود.

توجه داشته باشید انجام این عمل بسیار حساس است و شما حتماً باید پیش دکتر متخصص برای انجام این عمل بروید.

تزریق ژل لب مدل هالیوودی

این آخرین مدل از تزریق های فانتزی به شمار میاید یعنی تزریق ژل لب مدل فانتزی هالیوودی.

این مدل تزریق ژل به هر دو لب یعنی لب بالا و لب پایین انجام می شود، حجم سی سی آن ها برابر است و اصولاً هر دوی آن ها به یک حجم برجسته می شوند.

ددر این مدل پس از تزریق ژل برجستگی وحجم لب ها مهم است و کاملاً باید مقدار و اندازه لب بالا با مقدار و اندازه لب پایین برابر باشد.

در این مدل به علت برجسگی زیاد ذهن افراد بیشتر به لب های طرف مقابل درگیر می شود، این نوع از تزریق ها معمولاً برای افراد بسیار مشهور، خواننده ها، بازیگران هالیوودی و … استفاده می شوند که می خواهند جلوی دوربین لب های برجسته تری داشته باشند.

توجه داشته باشید در برخی از موارد این مدل از تزریق ژل لب یعنی مدل هالیوودی ممکن است ترکیبی از تزریق ژل لب روسی با چاکدار باشد.

تفاوت انواع تزریق ژل لب مدل فانتزی

توجه داشته باشید هر سه مدل تزریق یعنی تزریق ژل لب روسی، چاکدار و هالیوودی، هر سه از مدل فانتزی هستند ولی تفاوت آن ها در محل تزریق ژل لب است که در مدل روسی تزرق ژل لب برای برجستگی و حجیم کردن لب بالی استفاده می شود، در مدل چاکدار تزریق ژل لب به لب پایینی انجام می شود تا باعث برجستگی و حجیم سازی شود و در حالت و یا مدل هالیوودی، تزریق و حجیم سازی در هر دو طرف لب صورت می گیرد.

تزریق ژل لب مدل قلوه ای

در این نوع از تزریق ژل لب، همانند مدل هالیوودی عمل می کنند. با این تفاوت که در مدل هالیوودی حجم و مقدار بیشتری (سی سی) زده می شود.

در این مدل دکتر متخصص به صورت تیکه تیکه ای به لب سوزن را وارد می کند و به صورت قلوه ای شکلی آن را در میاورد.

معمولاً تزریق ژل لب مدل قلوه ای یکی از مدل های طبیعی (در صورت زیاد نزدن سی سی مصرفی) در بین مدل های ژل لب می باشد.

در صورتی که به میزان یکسان و کاملاً درست این تزریق به هر دو لب شما، تزریق شود حالتی مانند لب اردک می گیرد که به آن لب اردکی می گویند.

این مدل تزریق در زمان هایی انجام می شود که می خواهید به صورت یکنواخت ژل را در تمام نقاط لب خود استفاده کنید.

توجه داشته باشید قبل تزریق ژل مدل قلوه ای از مصرف دارو های رقیق کننده خون خود داری کنید.

تزریق ژل لب مدل گرد

یکی دیگر از مدل های تزریق ژل لب، مدل تزریق گرد می باشد که در این روش فرد قصد دارد لب های خود را به شکل گرد تری در بیاورد که معمولاً این کار وقتی اتفاق می افتد که میزان تزریق به لب بالایی بیشتر از لب پایینی باشد با این حال هر دو لب به صورت یکنواخت سی سی دریافت می کند ولی در لب بالایی بیشتر

این بهترین روش برای از بین بردن چین وچروک و خطوط بر لوی لب است که بسیاری از مردم را نارحت می کند، پس از تزریق شما متوجه صافی خواصی بر روی لب هاتان می شوید.

با این حال این روش خیلی محبوب نیست در بین مردم و کمتر استفاده می شود ولی ویژگی های زیادی دارد.

تزریق ژل لب به گوشه لب

این نوع تزریق برای افرادی استفاده می شود که می خواهند بیشتر گوشه لبشان برجسته شود.

عموماً این افراد دارای فرم خوب لب و برجستگی مرکز لب به صورت طبیعی هستند ولی گوشه لب این افراد بسیار کم حجم است و فرمی ندارد.

تزریق ژل لب به گوشه لب باعث جلوگیری از افتادگی گوشه های لب می شود.

این نوع از تزریق طرفداران خاص خود را دارد.

تزریق ژل لب مدل سوتی

این مدل از تزریق به نام حجم آزاد هم استفاده می شود.

به علت این که برخی افراد دوست دارند حجم لبشان خیلی زیاد باشد و خیلی برجسته باشد از این مدل یعنی تزریق ژل لب مدل سوتی استفاده می کنند

این مدل هرچه لب برجسته تر شود به مدل سوتی نزدیک تر می شود.

این نوع از تزریق هوادارن خاص خود را دارد، توجه داشته باشید دکتر متخصص بیش از حد از این روش برای شما استفاده نکند.

تزریق ژل لب مدل باربی یا عروسکی

یکی از محبوب ترین روش های تزریق ژل لب مدف عروسکی و یا باربی می باشد. که پس از تزریق بسیار زیبا می شود.

در این مدل لب پایین شما بسیار حجیم تر از لب بالای شما می باشد، در این حالت همانند صورت یک باربی می شود ک فرم لب پایین بیشتر به چشم میاید.

پس از تزریق قسمت V شکل لب بالا بهتر می شود یا تقویت می شود.

پس از تزریق صورت شما جوان تر و شادابتر می شود.

از مزایای این مدل تزریق ژل لب میتوان به دیده شدن لثه ها در هنگام خنده اشاره کرد

توجه داشته باشید همه روش های ذکر شده برای جوان سازی پوست استفاده می شود و هر کدام طرفداران خود را دارد که بسته به نوع صورت خود از مدل آن ها استفاده می کنند.

توجه داشته باشید در زمان انتخاب نوع مدل تزریق ژل لب از دکتر خود بخواهید عکس های مدل های مختلف تزریق ژل لب را به شما نشان دهد.

Comments are closed.