انواع مدل تزریق ژل لب (10 نوع مدل ژل لب + عکس و فیلم)

انواع مدل های تزریق ژل لب عبارتند از:

 • مدل ژل لب روسی
 • مدل ژل لب عروسکی
 • مدل ژل لب نچرال
 • مدل ژل لب گرد
 • مدل ژل لب فانتزی
 • مدل ژل لب چاکدار
 • مدل ژل لب قلوه ای
 • مدل ژل لب قلبی
 • مدل ژل لب کمانی
 • مدل ژل لب اردکی

برای اینکه بهترین نتیجه را دریافت کرد باید با هر کدام از انواع مدل ژل لب آشنا شد و در نهایت با مشورت با پزشک به این نتیجه رسید که؛ کدام مدل ژل لب برای صورت کشیده مناسب است کدام برای صورت گرد.

در مطب vip سیمارو تزریق انواع مدل ژل لب توسط پزشک متخصص با بهترین برندهای موجود در بازار و مطابق با سلیقه مراجعین عزیز صورت می پذیرد.

جهت مشاوره و رزرو وقت رایگان در مطب vip سیمارو با شماره ی 22907696-021 تماس بگیرید یا با پر کردن فرم زیر، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

  انواع مدل های تزریق ژل لب

  اگر شما هم علاقمند به فرم دهی و زیباتر کردن لب های خود هستید؛ آشنایی با انواع مدل تزریق ژل لب می تواند در انتخاب بهترین مدل ژل لب شما را یاری کند. با ما همراه باشید.

  مهم ترین عناوین مقاله:

  انواع مدل ژل لب با عکس

  فیلم تزریق ژل لب

  بهترین مدل تزریق ژل لب

  تزریق ژل لب روشی زیباسازی وو فرم دهی به لب ها با تزریق فیلر و ژل های سازگار با بدن است که توسط پزشک متخصص انجام می شود.

  ژل های مورد استفاده برای فیلر لب معمولا بر پایه هیالورونیک اسید است که به طور طبیعی در بدن انسان نیز وجود دارد. ماندگاری تزریق ژل لب بسته به نوع فیلر و متابولیسم بدن هر فرد از 6 ماه تا 2 سال متغیر است.

  انواع مدل تزریق ژل لب مانند؛ مدل ژل لب عروسکی، مدل ژل لب گرد، مدل ژل لب چاکدار، مدل ژل لب روسی، مدل ژل لب طبیعی و … وجود دارد.

  در ادامه با جزئیات بیشتری از انواع مدل ژل لب با عکس آشنا می شویم.

  مقاله ای که بعد از خواندن این نوشتار پیشنهاد می کنیم:
  تزریق ژل لب چیست

  در ادامه به بررسی انواع مدل ژل لب با عکس و فیلم پرداخته شده است:

  یکی از معروف ترین انواع مدل تزریق ژل لب (Types of lip gel injection modelsمدل ژل لب روسی (فانتزی روسی) می باشد.

  علت نام گذاری این مدل، شبیه بودن به لب های افراد روسی می باشد. در این روش حالت لب ها از حالت اردکی خارج می شوند.

  یکی از مشخصه ها بارز این نوع تزریق ها، اهمیت دادن به حاشیه لب ها می باشد. لزوماً این نوع عمل تزریق را به لب های بالایی انجام می دهند و نیازی به تزریق در لب پایینی وجود ندارد.

  مگر در حالت های خاص که دکتر تشخیص دهد لب پایین هم نیاز به تزریق دارد. یکی از ویژگی ها این مدل تزریق ژل لب، این است که؛ در صورتی که تزریق به درستی انجام شود، فرم لب کاملا طبیعی خواهد بود.

  در زیر فیلم تزریق ژل لب در مطب vip سیمارو را مشاهده می کنید:

  جهت مشاوره و رزرو وقت رایگان در مطب vip سیمارو با شماره ی 22907696-021 تماس بگیرید یا با پر کردن فرم زیر، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

   یکی دیگر از انواع مدل های تزریق ژل لب، مدل ژل لب فانتزی می باشد که امروزه در میان مردم بسیار محبوب شده است.

   در این مدل به علت حجم زیادی که به لب ها وارد می شود (سی سی زیاد) لب ها از حالت طبیعی خود خارج می شوند و به نوعی برجستگی بیش از حد بر روی لب ها قابل مشاهده است.

   در این مدل تزریق ژل لب مرکز لب پایینی بسیار حجیم تر از لب بالایی به نظر می رسد، پس از تزریق ژل قسمت v شکل لب بالا بسیار تقویت می شود.

   مدل ژل لب طبیعی یا مدل ژل لب نچرال، بیشتر برای افرادی استفاده می شود که نمی خواهند لب آن ها حالت غیر طبیعی بگیرد. معمولاً این نوع تزریق ها، لب را در حد کمی برجسته می کنند.

   می توان گفت پس از تزریق مدل ژل لب طبیعی یا نچرال، تغیرات زیادی در لب هایتان نمی بینید و فقط یک فرم طبیعی و نامجسوسی به لب های شما می دهد.

   در مدل ژل لب چاکدار، مقدار زیادی ژل به وسط لب پایینی تزریق می شود که پس از این تزریق، لب پایین شیار دار شده و دو طرف آن برجسته تر از دیگر نقاط دیده می شود.

   این نوع مدل تزریق ژل لب، زبیایی کامل خود را وقتی نشان می دهد که لب شما به حالت خنده و یا لبخند باشد، می توان گفت یکی از زیبا ترین حالت های لب چاکدار پس از خنده نمایان می شود.

   توجه داشته باشید انجام این عمل بسیار حساس است و باید حتما توسط پزشکی با تجربه و متخصص انجام شود.

   مدل ژل لب قلبی با تقویت کمان کوپید (کمان لب بالا) به شکل قلب و فرم دهی لب پایین به صورت گرد ایجاد می شود.

   این نوع مدل ژل لب بیشتر برای افرادی مناسب است که دوست دارند ظاهر لب هایی قلبی شکل داشته باشند مناسب است.

   در تصویر زیر عکس مدل ژل لب قلبی را مشاهده می کنید:

   انواع مدل ژل لب با عکس

   در این نوع از تزریق ژل لب، همانند مدل هالیوودی عمل می کنند. با این تفاوت که در مدل هالیوودی حجم و مقدار بیشتری (سی سی) زده می شود.

   در مدل ژل لب قلوه ای، دکتر متخصص به صورت تیکه تیکه ای به لب سوزن را وارد می کند و به صورت قلوه ای شکلی آن را در می آورد.

   معمولاً تزریق ژل لب مدل قلوه ای یکی از مدل های طبیعی (در صورت زیاد نزدن سی سی مصرفی) در بین انواع مدل های تزریق ژل لب می باشد.

   مدل ژل لب اردکی در واقع نمونه ای از مدل ژل لب قلوه ای است با این تفاوت که؛ تزریق به میزان یکسان و کاملاً درست به هر دو لب، تزریق می شود. در این صورت حالتی مانند لب اردک می گیرد که به آن لب اردکی می گویند.

   این مدل تزریق در زمان هایی انجام می شود که می خواهید به صورت یکنواخت ژل را در تمام نقاط لب خود استفاده کنید.

   توجه داشته باشید قبل از تزریق ژل مدل قلوه ای و اردکی از مصرف دارو های رقیق کننده خون خود داری کنید.

   یکی دیگر از انواع مدل های تزریق ژل لب، مدل ژل لب گرد می باشد که در این روش فرد قصد دارد لب های خود را به شکل گرد تری با میزان تزریق بیشتر به لب بالایی در بیاورد.

   این بهترین روش برای از بین بردن چین وچروک و خطوط بر روی لب است و پس از تزریق شما متوجه صافی خاصی بر روی لب ها می شوید.

   یکی دیگر از انواع مدل ژل لب، مدل ژل لب سوتی است که حجم لب را زیاد می کنند تا حالت سوتی خود به بگیرد.

   این روش بیشتر مناسب افرادی است که دوست دارند لب های بسیار حجیم و برجسته داشته باشند.

   یکی از محبوب ترین انواع مدل های تزریق ژل لب، مدل ژل لب عروسکی و یا باربی می باشد.

   در این مدل لب پایین شما بسیار حجیم تر از لب بالای شما می باشد، در این حالت همانند صورت یک باربی می شود ک فرم لب پایین بیشتر به چشم می آید.

   پس از تزریق قسمت V شکل لب بالا تقویت شده و فرم بیشتری می گیرد.

   عکس مدل ژل لب عروسکی

   بهترین مدل تزریق ژل لب برای هر فرد متفاوت است و باید یکسری فاکتورها را در نظر گرفت. انتخاب بهترین مدل ژل لب برای صورت کشیده یا گرد نیاز به مشاوره با پزشک و بررسی انواع مدل ها بر اساس صورت فرد دارد.

   به عنوان مثال یکی از بهترین مدل ژل برای صورت کشیده، مدل ژل لب قلوه ای است که می تواند با داشتن لب های حجیم و قلوه ای، جبران کشیدگی صورت را داشته باشد.

   بنابراین برای اینکه به این نتیجه برسید که بهترین مدل تزریق ژل لب برای شما کدام یک از مدل های گفته شده است؛ نیاز به بررسی و مشاوره با پزشک خود دارد.

   پزشکان متخصص و با تجربه در مطب vip سیمارو، همراه آماده مشاوره دادن به شما همراهان عزیز است. جهت رزرو نوبت و مشاوره رایگان می توانید اطلاعات تماس خود را در فرم های موجود در مقاله وارد کنید.

   اگر در خصوص انواع مدل های تزریق ژل لب سوال دارید می توانید از طریق کامنت نیز با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی شما عزیزان هستند.

   دیدگاه‌ خود را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   دسترسی سریع به عناوین

   پیمایش به بالا