لیفت ابرو با نخ چگونه است؟

لیفت ابرو با نخ یکی از روش‌های لیفتینگ ابرو بدون جراحی و کم تهاجم است که باعث زیباتر شدن چهره و فرم ابروها می شود. لیفت ابرو رایج ترین روش برای درمان افتادگی ابروها است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

روش لیفت ابرو با نخ انواع مختلفی دارد و لیفت ابرو با نخ باعث ترمیم پوست و جوانسازی ناحیه مورد نظر نیز می شود.

پس در صورتی که احساس کردید چهره‌ی شما حالت اخمو یا عبوس به خود گرفته است یا ابروهایی افتاده دارید ما به شما روش لیفت ابرو با نخ را پیشنهاد خواهیم کرد تا از این مشکل رهایی پیدا کنید.

لیفت ابرو با نخ و لیفتینگ چشم بدون جراحی شامل روش‌هایی کمتر تهاجمی است. ( این یعنی نیازی به ایجاد برش‌های زیاد در پوست نیست و با بی حسی موضعی یا محلی انجام می‌شود.)

لیفت ابرو با نخ حداقل زمان بهبودی (استراحت)، حداقل هزینه و بدون بستری شدن در بیمارستان انجام می شود و دارای محبوبیت بالایی است.

لیفت ابرو متناسب با نیازهای فردی انجام می‌شوند و می‌توان آنها را به تنهایی یا به صورت مشترک برای جوان‌سازی نواحی اطراف چشم و ابرو بکار برد.

هزینه لیفت ابرو در سال ۱۴۰۲ چقدر است ؟

هزینه لیفت ابرو ۱۴۰۲ در تهران بر اساس نخ استفاده شده مشخص می شود و قیمت لیفت ابرو از ۹۵۰٫۰۰۰ تومان تا ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد و قیمت بهترین نخ لیفت ابرو جفتی ۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان برای قیمت نخ لیفت آمریکایی سیلوئت می باشد.

چروک و افتادگی ناحیه‌ی اطراف چشم و ابرو در نتیجه‌ی فرسودگی طبیعی ناشی از پیری به وجود می‌آید. فرسودگی بدن ما با افزایش سن بر عضلات و پوست ما تأثیر می‌گذارد.

عضلات ضعیف می‌شوند و پوست، کلاژن و قابلیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد. پوست اطراف چشم به شدت نازک است و با کاهش قدرت عضلات این ناحیه به دلیل بالا رفتن سن، افتادگی ابرو و پوست ایجاد می‌شود.

لیفت ابرو با جراحی عوارض نگران کننده‌ای را به همراه دارد و به هیچ وجه باعث جوان‌سازی یا بهبود سلامت پوست نمی‌شود. در حال حاضر گزینه‌های غیرتهاجمی موجود است که ایمن‌تر و مقرون به صرفه‌تر بوده و در بازگرداندن ظاهر جوان به ناحیه‌ی اطراف چشم و ابرو تأثیرگذار می‌باشند.

قیمت لیفت ابرو

برند نخ لیفت قیمت نخ لیفت ۱۴۰۲
نخ لیفت کاگ سه بعدی کره ای ۹۵۰/۰۰۰
نخ لیفت کاگ ۶ بعدی کره ای ۱/۲۰۰/۰۰۰
نخ لیفت مولدینگ کره ای ۱/۵۰۰/۰۰۰
نخ لیفت مولدینگ سیلوئت آمریکایی جفتی ۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
لیفت چشم و ابرو بدون جراحی - لیفت ابرو با نخ

هزینه های وارد شده ، هزینه نخ های لیفت هستند و برای دریافت هزینه های دقیق لیفت بهتر است با ۰۲۱-۲۶۴۰۳۲۱۴ و ۰۹۱۲۷۶۵۹۲۳۹ سیمارو تماس بگیرید.

بوتاکس برای لیفت چشم و ابرو بدون جراحی

بوتاکس برای لیفت چشم و ابرو بدون جراحی - لیفت ابرو با نخ
لیفت ابرو

وقتی تزریق بوتاکس به ماهیچه‌هایی که ناحیه‌ی ابرو را به سمت پایین می‌کشند صورت میگیرد، عملکرد این ماهیچه‌ها را سرکوب می‌کند و به همین ترتیب باعث می‌شود ماهیچه‌هایی که ابرو را بالا می‌کشند (ماهیچه‌های بالابر) بدون مقاومت کار کنند. در نتیجه، ابرو بالا کشیده می‌شود، پوست صاف می‌شود و حالت افتاده و خسته برطرف می‌گردد.

آیا من برای بوتاکس مناسب هستم؟

هر کسی که به دنبال لیفت چشم با حداقل تهاجم است می‌تواند از بوتاکس استفاده کند. برخلاف جراحی، بوتاکس موقتی است و سه تا شش ماه ماندگاری دارد و نتایج ظریف‌تری را فراهم می‌کند. بیمارانی که به دنبال صاف کردن خطوط پنجه کلاغی یا خطوط عمودی ابرو هستند نتایج بسیار خوبی را تجربه خواهند کرد.

لیفت ابرو با فیلر

فیلرهای پوستی برای لیفت چشم و ابرو بدون جراحی - لیفت ابرو با نخ

ثابت شده است که فیلرهای پوستی برای افزودن حجم به مناطقی از صورت که مملو از چربی هستند، بسیار موثر هستند. این تجزیه‌ی چربی و کلاژن در ناحیه‌ی چشم و ابرو باعث چین و چروک و افتادگی پوست می‌شود. فیلرهای پوستی یک راه حل عالی و غیرتهاجمی برای مشکل چشمان گودرفته‌ – از جمله از بین بردن سایه‌های زیر چشم و تیرگی چشم – ارائه می‌دهند.

لیفت ابرو با فیلر چگونه است ؟

وقتی مواد فیلر به نواحی مشکل‌دارِ اطراف چشم – شقیقه‌ها، زیر ابرو، گودی‌های زیر چشم یا گونه‌ها – تزریق می‌شود به عنوان جایگزینی برای چربی، استخوان و ماهیچه عمل می‌کند که به طور طبیعی با افزایش سن از بین می‌روند. فیلرها در صورت قرارگیری صحیح، با دوباره پر کردن حجم صورت و ایجاد جلوه‌ای نرم و صاف به ناحیه‌ی تحت درمان، به بازیابی ظاهر جوان کمک می‌کنند. انواع مختلفی از فیلر وجود دارد که براساس خواسته‌های شخص و ناحیه‌ای که مایل به درمان آن است انتخاب می‌شود. برای درمان افتادگی یا پارگی پلک، از فیلرهای مبتنی بر اسید هیالورونیک (HA) استفاده می‌شود زیرا اغلب اصلاح نرم و طبیعی را ایجاد می‌کنند. اگر نتایج مورد پسند نباشد، فیلرهای HA به راحتی برداشته می‌شوند.

لیفت ابرو با نخ ( بدون جراحی )

لیفت با نخ PDO برای لیفت‌های چشم و ابرو بدون جراحی - لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ PDO (پلی دیوکسانون) یک روش غیرتهاجمی است که با استفاده از یک بخیه یا نخ نازک باعث بالا بردن و سفت شدن پوست و بافت‌های افتاده می‌شود. این روش درمانی گزینه‌ی فوق العاده‌ای برای رفع پوست چروکیده، شل و خالی از کلاژن در نزدیکی چشم و ناحیه‌ی ابرو در صورت است. این نخ‌ها ضمن تحریک پاسخ درمانیِ طبیعی بدن به بخیه‌ها، پوست را بصورت مکانیکی بالا برده و سفت می‌کنند و در نتیجه باعث هجوم کلاژن به ناحیه‌ی درمان می‌شوند. به این ترتیب، لیفت با نخ PDO نتایج بهتری را نسبت به لیفت ارائه می‌دهد؛ لیفت با نخ به طور متوسط ​​بیست ماه ماندگاری دارد و به بدن کمک می‌کند به طور طبیعی کلاژن تولید کند که با اثرات بعدی پیری مقابله می‌کند.

نخ‌های PDO چه هستند؟

نخ‌های PDO بخیه‌های مصنوعی و قابل‌جذب هستند که از پلی دیوکسانول تشکیل شده‌اند. از آنها برای جراحی قلب باز استفاده می‌شود و برای بدن کاملاً بی‌خطر هستند. با گذشت زمان (در حدود شش ماه) آنها حل می‌شوند و هیچ بافت زخمی را بجا نمی‌گذارند. نخ‌های خاردار مناسب ترین گزینه برای این کار می باشند و اثربخشی و سرعت خوبی در رفع فرسودگی‌های صورت ناشی از سن دارند. نخ‌های خاردار دارای بریدگی‌های ریزی روی نخ هستند که بافت را نگه داشته و جمع می‌کند تا پوست شل و آویزان را بلند کند. این بخیه‌های موقتی از نظر استراتژیک در مناطق مشکل‌دار برای گرفتن پوست و بلند کردن آن به سمت بالا و تحریک تولید کلاژن قرار داده می‌شوند.

نخ‌های PDO برای این روش درمانی چگونه عمل می‌کنند؟

به جای از بین بردن پوست اضافی در اطراف ناحیه‌ی چشم با جراحی، این بخیه‌های قابل‌جذب ماهرانه جاسازی می‌شوند تا پوست را معلق کرده و ظاهری سفت ایجاد کنند. نخ‌های PDO فقط برای بلند کردن پوست شل اطراف چشم و ابرو ایده‌آل نیستند. آنها همچنین باعث افزایش کلاژن در ناحیه‌ی مورد نظر می‌شوند که از پوستِ تازه بالا کشیده شده پشتیبانی می‌کند و باعث ایجاد کشش برای داشتن یک ظاهر نرم و سفت می‌شود. لیفت با نخ PDO گزینه‌ی مناسبی برای بیماری است که می‌خواهد علائم قابل‌مشاهده‌ی پیری در نزدیکی چشم (افتادگی پوست) و همچنین علت اصلی آن (کاهش کلاژن و کشش ناشی از افزایش سن) را برطرف کند تا بتواند ظاهری جوان را علاوه بر جوان‌سازی پوست به وجود آورد.

مراقبت های لیفت ابرو با نخ

پس از بی‌حس شدن و استفاده از بی‌حسی موضعی در ناحیه‌ی تحت درمان، نخ‌های PDO در لایه‌های مختلف پوست قرار می‌گیرند. از نظر ریکاوری، مدت زمان از کار افتادگی (استراحت) حداقل است. بیمار می‌تواند پس از درمان خود را به خانه برساند و بیشترین فعالیت منظم را انجام دهد. بیماران باید یک هفته پس از قرار دادن نخ، هنگام پاکسازی پوست و استفاده از محصولات بسیار ملایم با پوست رفتار کنند تا روند بهبودی مختل نشود.

لیفت ابرو با نخ برای خط دم اسبی ابرو

لیفت ابرو با نخ برای خط دم اسبی ابرو PDO

در درمان لیفت با نخ برای خط دم اسبی ابرو از نخ‌های PDO تجزیه‌پذیر برای انتهای ابروها و گوشه چشم استفاده می‌شود تا لیفت زیبا و عجیبی به آن ببخشد. لیفت ابرو یک روش درمانی همه کاره است که به ما امکان می‌دهد تا ابروها را مطابق با خواسته‌ی مراجعه کننده بالا بکشیم.

برای لیفت با نخ برای خط دم اسبی ابرو PDO، از نخ‌های نازک و تجزیه‌پذیر بیولوژیکی برای نگه داشتن پوست صورت و بافت چربی استفاده می‌شود و از ساختارهای زیرین صورت برای لیفت قابل‌توجه پشتیبانی می‌کند. نخ‌ها با استفاده از یک کانول نوک بلانت وارد می‌شوند تا از ضربه و آسیب به بافت اطراف جلوگیری کند. لیفت‌های نخ PDO ترکیبی منحصر به فرد از اثرات لیفتینگ و کشش پوست را برای یک گزینه‌ی بدون جراحی و کمتر تهاجمی به روش سنتی برای لیفت ابرو ارائه می‌دهند. در حالی که ساختارهای پشتیبانی کننده‌ی زیر ابروها با استفاده از نخ‌ها بالا کشیده می‌شوند، پوست به طور همزمان تحریک می‌شود و کلاژن تولید می‌کند که باعث سفت شدن طبیعی پوست می‌شود. نتایج / مزایای لیفت با نخ PDO فوری است و طی چندین ماه بهبود می‌یابد.

طول نقاهت لیفت با نخ

شما می‌توانید بلافاصله پس از درمان فعالیت عادی خود را از سر بگیرید. مدت زمان از کار افتادگی اندک است، برخی از مشتریان ممکن است کبودی‌های کوچکی در اطراف محل ورود و برخی تورم‌های خفیف را برای یک یا دو روز تجربه کنند. حداقل ۲۴ ساعت پس از درمان الکل مصرف نکنید یا ورزش نکنید.

مراقبت های قبل درمان لیفت ابرو

ما به مراجعه کنندگان توصیه می‌کنیم قبل از درمان مقدار زیادی آب بنوشند. همچنین توصیه می‌شود که در هفته‌ی منتهی به درمان از مکمل‌های آرنیکا استفاده کنید. ۴۸ ساعت قبل از درمان الکل مصرف نکنید و ورزش نکنید.

چه نتایجی می‌توانم انتظار داشته باشم؟

بلافاصله پس از انجام لیفت زیبایی PDO متوجه بهبودی در ظاهر فیزیکی خود خواهید شد و اثرات آن طی روزها و هفته‌های بعد افزایش می‌یابد. روند نئوکلاژنز بدن حدود ۱۰-۱۴ روز پس از لیفت زیبایی تحریک می‌شود و منجر به افزایش تولید کلاژن در پوست شما می‌گردد.

این کار برای تقویت و تحکیم اثرات درمانی شما مفید است. این نخ‌ها پس از حدود شش تا هشت ماه به طور طبیعی حل می‌شوند و اثرات قابل‌مشاهده‌ی آنها برای مدت سه سال یا بیشتر ادامه پیدا می‌کند.

نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .