مراحل تزریق چربی به عنوان تزریق ژل پوستی چیست؟

مراحل تزریق چربی : بعضی از بیماران ممکن است بخواهند تزریق چربی را در نظر بگیرند ، که از چربی برداشت شده از بدن خود بیمار استفاده می شود و می تواند دوباره تزریق شود تا حجم صورت را افزایش دهد ، چین و چروک ها را پر کند یا خطوط کم عمق ایجاد کند.

مراحل تزریق چربی چگونه انجام می شود

از نکات مهم در مراحل تزریق چربی باید “ناحیه اهدا کننده” تعیین شود (مانند شکم یا باسن) و از لیپوساکشن برای استخراج چربی استفاده می شود. سپس چربی ساکشن شده می تواند به صورت پیوند به صورت منتقل شود.

پس از آن چربی پیوند شده برای زنده ماندن مجبور است از نظر خون مجدداً تولید کند. حدود 50٪ چربی تزریق شده زنده خواهد ماند و چربی زنده مانده برای همیشه ماندگار خواهد بود.

نتایج در مراحل تزریق چربی
در صورت ، بیشتر چربی های منتقل شده معمولاً زنده می مانند ، اما نتایج می توانند کمی کمتر قابل پیش بینی باشند. به طور معمول ، برای دستیابی به نتایج مطلوب ، چندین روش انتقال چربی با توجه مراحل تزریق چربی مورد نیاز است.

استفاده از انتقال چربی باعث ناراحتی اضافی در ناحیه اهدا کننده می شود. این یک عمل جراحی جزئی است که می تواند در اتاق درمان جراح یا در اتاق عمل انجام شود.

خطرات تزریق فیلر در پوست چیست؟
تصمیم برای استفاده از تزریق چربی کاملاً شخصی است. شما باید تصمیم بگیرید که آیا این مزایا به اهداف شما می رسد یا خیر و خطرات و عوارض احتمالی پرکننده های پوستی قابل قبول هستند.

جراحان پلاستیک ، به طور جزئی ، هر گونه خطری را توضیح می دهند.

برای اطمینان از درک کامل روش کار و همچنین خطرات و عوارض احتمالی مراحل تزریق چربی از شما خواسته می شود که فرم های رضایت نامه را امضا کنید.

عوارض شدید ناشی از تزریق چربی غیر معمول است. خطرات احتمالی بسته به نوع ژل تزریق خاص استفاده شده و ماندگاری نسبی ماده پرکننده متفاوت است و شامل موارد زیر است:

 • فوران های پوستی مانند آکنه
 • عدم تقارن
 • کبودی ، خونریزی از محل تزریق ، تورم
 • آسیب به پوست که منجر به زخم و ایجاد زخم می شود
 • عفونت در محل تزریق
 • برآمدگی
 • قابل لمس بودن پرکننده در زیر سطح پوست
 • بثورات پوستی همراه با خارش
 • قرمزی پوست
 • اصلاح زیر یا بیش از حد چین و چروک ها
 • نابینایی
 • نکروز پوست (زخم یا از بین رفتن پوست در اثر اختلال در جریان خون)


این خطرات و سایر موارد قبل از رضایت شما به طور کامل مورد بحث قرار می گیرند.

مهم است که شما تمام سوالات خود را مستقیماً با جراح پلاستیک خود مطرح کنید. اگرچه نتایج خوبی از رویه شما انتظار می رود ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که از نتایج خود راضی باشید. از آنجا که عوارض قابل توجهی می تواند در اثر مراحل تزریق چربی ایجاد شود ، مهم است که پزشک مورد نظر متخصص باشد که خطرات را درک می کند و برای مقابله با هرگونه عارضه ای آموزش دیده و آماده است.

در برخی شرایط ، ممکن است دستیابی به نتایج مطلوب با یک روش واحد امکان پذیر نباشد. بیشتر مواد تزریق با گذشت زمان از بین می روند. برای حفظ اصلاح ، باید تکرار فرآیند تزریق را در فواصل زمانی مدنظر قرار دهید.

مراحل تزریق چربی چیست؟
یک روش پرکننده های پوستی شامل مراحل زیر است:

مرحله 1 – ارزیابی و نقشه برداری از صورت
اگر تصمیم دارید از تزریق چربی بسته بندی شده بافت نرم استفاده کنید ، جراح پلاستیک یا پرستار آموزش دیده وی ، ظاهر صورت و رنگ پوست شما را ارزیابی کرده و نواحی صورت شما را بزرگ می کنند.

نقاط استراتژیک صورت شما ممکن است به عنوان مکان های تزریق مناسب در مراحل تزریق چربی مشخص میشود. ممکن است از مناطق تحت درمان عکس گرفته شود.

مرحله 2 – پاکسازی و بیهوشی
محل های تزریق با یک ماده ضد باکتری پاک می شوند.

درد در محل تزریق ممکن است با استفاده از یک وسیله بسیار سرد برای خنک شدن پوست ، پماد بیهوشی برای بی حس شدن پوست یا تزریق بی حسی موضعی بهبود یابد.

تزریق اگرچه بدون درد نیست ، اما معمولاً به راحتی تحمل می شود.

مرحله 3 – تزریق
در این مراحل از مراحل تزریق چربی معمولاً در هر سایت فقط چند لحظه طول می کشد. فرآیند تزریق ، ماساژ و ارزیابی نتیجه انجام می شود و در صورت لزوم پرکننده اضافی اضافه می شود.

بسته به تعداد نواحی تحت درمان ، کل مراحل ممکن است به 15 دقیقه یا یک ساعت هم برسد.

مرحله 4 – پاکسازی و بازیابی
هنگامی که نتایج رضایت بخش تشخیص داده شد ، هرگونه نشانه گذاری پاک می شود.

ممکن است برای کاهش تورم و کاهش ناراحتی ، یک بسته یخ به شما پیشنهاد شود. اگرچه ممکن است این ناحیه برای یک یا دو روز کمی حساس باشد ، اما معمولاً به اندازه کافی دردناک نیست که نیاز به دارو داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا