فیلر زیر چشم برای چه کسانی مناسب است؟ (6 توصیه مهم)

فیلر زیر چشم مناسب چه کسانی است؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده که آیا کاندید مناسبی برای تزریق فیلر زیر چشم هستید یا خیر؟ و به طور کلی فیلر زیر چشم برای چه کسانی مناسب است؟

تزریق فیلر زیر چشم بیشتر مناسب افرادی است که دارای تیرگی، گودی، چروک و یا کبودی در زیر چشم هستند. تزریق فیلر در نواحی اطراف چشم منجر به جوان تر و زیباتر شدن این ناحیه می شود.

در بیشتر مواقع علت وجود این ناهنجاری، سابقه ی ژنتیکی دارد. اما در برخی موارد نیز ممکن به علت وجود کم خونی، مصرف سیگار و دخانیات، عادات غذایی نامناسب و … باشد.

در این میان تشخیص اینکه “فیلر زیر چشم برای چه کسانی مناسب است” یا “چه کسانی نباید فیلر زیر چشم بزنند” به عهده پزشک متخصص است.

در این مقاله درباره فیلر زیر چشم و انواع آن، ماندگاری و شرایط افرادی که کاندید مناسبی برای تزریق فیلر زیر چشم هستند؛ صحبت می کنیم.

اما پیشنهاد ما این است در نهایت برای بررسی بهتر شرایط خود با پزشک متخصص مشورت کنید.

جهت مشورت با پزشک متخصص جهت تزریق فیلر زیر چشم و یا رزرو وقت ویزیت رایگان می توانید با شماره ی 22907696-021 تماس بگیرید یا در فرم زیر نام و شماره تماس خود را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  عکس قبل و بعد از تزریق فیلر زیر چشم

  دسترسی سریع به مهم ترین عناوین مقاله:

  فیلر زیر چشم و انواع آن

  تزریق فیلر چشم مناسب چه کسانی است؟

  چه کسانی نباید فیلر زیر چشم بزنند

  ماندگاری فیلر زیر چشم چقدر است؟

  فیلر زیر چشم و انواع آن

  فیلر زیر چشم راهی علمی و مفید از طریق تزریق ژل هیالورونیک اسید برای رفع سیاهی، گودی و چین و چروک زیر چشم است.

  ژل هیالورونیک اسید، یک ماده سازگار با بدن انسان است که به طور طبیعی در بدن نیز وجود دارد. علاوه بر این ژل از مواد دیگری نیز استفاده می شود که می توانند موجب جوانسازی پوست شوند.

  به طر کلی انواع فیلر زیر چشم عبارتند از:

  • هیدروکسی لاپاتیت کلسیم
  • پلی ال-لاکتیک اسید
  • اسید هیالورونیک (HA)

  فیلرهای زیر چشم توسط کشورهای مختلف و برندهای متفاوت ساخته می شود. انتخاب نوع برند آن متناسب با شرایط شما و تشخیص پزشک در مطب VIP سیمارو انجام می شود.

  در مطب زیبایی VIP سیمارو بهترین برندهای روز دنیا برای تزریق فیلر زیر چشم در اختیار مراجعه کنندگان عزیز قرار می گیرد.

  تزریق فیلر چشم برای چه کسانی مناسب است؟

  در پاسخ به این سوال که فیلر زیر چشم برای چه کسانی مناسب است؟ باید بگوییم فیلر زیر چشم مناسب کسانی است که:

  • دارای سیاهی و گودی زیر چشم می باشند.
  • پوست ناحیه زیر چشم آن ها، افتادگی کم تا متوسط دارد.
  • پوستی مقاوم و سالم دارند.

  علاوه بر موارد فوق، فیلر زیر چشم مناسب کسانی است که به مراقبت های بعد از تزریق نیز اهمیت می دهند. در صورتی که تیرگی و گودی زیر چشم شان ناشی از کم خونی یا مصرف دخانیات باشد، درصدد درمان قطعی خود با مصرف مکمل های دارویی و ترک سیگار خواهند بود.

  فیلر زیر چشم برای چه کسانی مناسب است؟

  جهت مشورت با پزشک متخصص جهت تزریق فیلر زیر چشم و یا رزرو وقت ویزیت رایگان می توانید با شماره ی 22907696-021 تماس بگیرید یا در فرم زیر نام و شماره تماس خود را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   چه کسانی نباید فیلر زیر چشم بزنند؟

   در کنار اینکه فیلر زیر چشم برای چه کسانی مناسب است؛ این سوال پیش می آید که چه کسانی نباید فیلر زیر چشم بزنند؟

   افرادی که کیسه های زیر چشم شان بسیار بزرگ است یا به علت افزایش سن پوست این ناحیه افتادگی زیادی دارد؛ تزریق فیلر، گزینه مناسب برای آن ها نیست.

   این افراد می توانند از سایر روش های زیبایی مانند بلفاروپلاستی استفاده کنند. پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره با کارشناسان مطب VIP سیمارو با شماره 22907696-021 تماس بگیرید.

   به علاوه افراد زیر نیز جزء کسانی هستند که نباید فیلر زیر چشم بزنند:

   • زنان باردار بهتر است فیلر زیر چشم تزریق نکنند.
   • خانم هایی که در دوران شیردهی هستند.
   • افراد دارای بیماری های خاص مانند اختلال انعقاد خون بدون مشورت با پزشک، نباید فیلر زیر چشم بزنند.
   • مصرف کننده داروهایی مانند آسپرین
   • افرادی که در بدن خود عفونت یا بیماری مقطعی دارند، تا زمان بهبودی کامل بهتر است فیلر زیر چشم نزنند.

   ماندگاری فیلر زیر چشم چقدر است؟

   در صورتی که کاندید مناسبی برای تزریق فیلر زیر چشم هستید، بهتر است درباره ماندگاری فیلر زیر چشم نیز آگاهی کافی داشته باید.

   ماندگاری فیلر زیر چشم بسته به نوع مواد، میزان تزریق و شرایط متابولیسم بدن هر فرد متفاوت است. اما به طور معمول ماندگاری فیلر زیر چشم از 6 ماه تا 9 ماه می باشد.

   بنابراین با تزریق فیلر چشم که نوعی درمان ساده، کم خطر و دارای عوارض بسیار کمی است، می توان به مدت 6 تا 9 ماه گودی و سیاهی زیر چشم را رفع کرد.

   فیلر زیر چشم اگر چه درمانی فوری و موقت است، اما می توان با مشورت پزشک در دوره های معین، آن را تمدید کرد.

   مقاله ای که بعد از خواندن این نوشتار پیشنهاد می کنیم:
   هزینه فیلر زیر چشم

   6 نکته مهم برای افراد مناسب تزریق فیلر زیر چشم

   1 – برای استفاده از هر نوع دارو قبل و بعد از عمل تزریق فیلر زیر چشم با پزشک خود مشورت کنید تا دچار عوارض ناخواسته نشوید .

   2 – در انتخاب پزشک و کلینیک خود دقت زیادی کنید چون مهارت پزشک و انجام نکات ایمنی و بهداشتی در طی عمل بسیار مهم و حیاتی است .

   3 – دود باعث کم شدن روند درمان بعد از عمل می شود پش از چند روز قبل از عمل از استعمال دخانیات بپرهیزید.

   4 – به مدت دو روز بعد از تزریق فیلر زیر چشم از انجام فعالیت ها و ورزش های سنگین بپرهیزید .

   5 – به مدت چند روز قبل از عمل آب و مایعات کافی بنوشید .

   6 – در انتخاب فیلر با پزشک خود مشورت کنید. به یاد داشته باشید که فیلر مناسب می ­تواند زیبایی زیادی به چهره شما ببخشد اما به همان نسبت و یا حتی بیشتر فیلر غیر مرغوب می تواند به شما صدمه وارد کند.

   عوارض تزریق فیلر زیر چشم

   در صورتی که با تشخیص پزشک مناسب برای تزریق فیلر زیر چشم هستید، خوب است با عوارض آن آشنایی داشته باشید.

   عوارض تزریق فیلر چشم ممکن است به صورت خفیف و در برخی افراد کمی بیشتر خود را نشان دهد. به طور کلی پس از تزریق فیلر زیر چشم به موارد زیر را در نظر داشته باشید:

   1 – کبودی و سیاهی زیر چشم که طبیعی بوده و در مدت کوتاهی رفع می شود.

   2 – علایم آلرژیک: قبل از شروع عمل پزشک طی یک جلسه مشاوره سابقه بیمار را چک می کند بنابراین احتمال بروز حمله آلرژیک بسیار کم می باشد .

   3 – عفونت: در صورت عدم رعایت مسائل بهداشتی فرد دچار عفونت خواهد که احتمالات خطرناکی را در پی خواهد داشت اما این خطر را به سادگی و با انتخاب صحیح کلینیک می توان رفع کرد .

   4 – اشتباه پزشک در حین تزریق فیلر زیر چشم و قطع کردن رگ های خونی : برای پرهیز از این خطر باید در انتخاب پزشک خود نهایت دقت را داشته باشید و با انتخاب پزشکی با مهارت کافی از هر نوع خطر و اشتباه جلوگیری کنید .

   5 – تیره شدن پوست: اگر پوست تحریک شود می تواند رنگدانه بیشتری نسبت به قبل تولید کند و این باعث تیره تر شدن پوست می شود. به خصوص افرادی که قبل از تزریق کردن فیلر پوست تیره دارند بیشتر در خطر این عارضه هستند .

   6 – در بعضی موارد و به خصوص با انتخاب فیلرهای نامرغوب بعد از تزریق فیلرها در یک یا چند نقطه جمع شده و باعث ایجاد تورم در قسمت هایی از صورت زیر چشم می شوند. برای پیشگیری از این اتفاق با مشورت پزشک خود فیلر مناسبی را انتخاب کنید .

   جراحی دور چشم بهتر است یا تزریق فیلر

   جراحی تحت داروی بیهوشی انجام می شود در صورتی که تزریق فیلر فقط نیاز به داروی بی حسی دارد. از طرفی جراحی ریسک ها و خطرات زیاد و خونریزی و دوره نقاهت طولانی دارد.

   در صورتی که تزریق فیلر به سادگی و در کمتر از یک ساعت انجام می شود. همچنین قیمت عمل جراحی بسیار بیشتر از تزریق فیلر زیر چشم است. اما مهم ترین نکته در مقایسه این دو مورد نتیجه است. نتیجه جراحی دائمی است در حالی که تزریق فیلر موقت است و بعد از چند ماه اثر آن از بین می رود طوری که به طور معمول دو بار در سال باید آن را تمدید کنید.

   هر فرد و متقاضی با توجه شرایط شخصی و خواست خود و همین طور میزان ریسک پذیری باید انتخاب کند که از کدام روش استفاده خواهد کرد .

   2 دیدگاه دربارهٔ «فیلر زیر چشم برای چه کسانی مناسب است؟ (6 توصیه مهم)»

   1. سلام وقتتون بخیر. ببخشید من 35 سالمه و بیماری خاصی ندارم اما حدود دو ماه اسپرین مصرف می کردم که الان تقریبا سه هفته اس قطعش کردم مصرفش رو. آیا تزریق فیلر زیر چشم برای من مناسب است؟

    1. رویا جمشیدی

     سلام دوست عزیز مطب vip سیمارو. بله مدت زمان نرمال دو هفته قبل و بعد از تزریق فیلر زیر چشم هست. اما اینکه تزریق فیلر زیر چشم مناسب شما هست یا نه پیشنهاد می کنیم به مطب مراجعه کنید و با پزشک مشورت داشته باشید.

   دیدگاه‌ خود را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   دسترسی سریع به عناوین

   پیمایش به بالا