لیفت ابرو که گاهی اوقات به عنوان “لیفت پیشانی” نیز شناخته می شود، روشی است که می تواند افتادگی ناحیه ابرو را اصلاح کند و جوان سازی کامل قسمت فوقانی صورت را انجام دهد.

لیفت ابرو باعث می شود با بالا بردن ابروها و کاهش خطوط اخم (ایجاد عمودی بین ابرو) چشم ها بزرگتر به نظر برسد.

در طی پیری طبیعی، بسیاری از افراد در تمام ناحیه ابرو خود احساس افتادگی ابرو دارند. با گذشت زمان پیشانی می تواند به سمت پایین بیفتد تا جایی که این حالت بر روی ابرو اثر دارد.

لیفت ابرو که به دو صورت جراحی و بدون جراحی در مطب vip سیمارو قابل انجام است؛ گزینه ای بسیار مناسب برای رفع موارد فوق می باشد.

با لیفت ابرو و قرار گرفتن آن ها در موقعیت بالاتری از پیشانی؛ چین و چروک های پیشانی کاهش یابد و چشم ها بازتر نشان داده شوند.

در تصویر زیر لیفت ابرو قبل و بعد را مشاهده می کنید:

لیفت ابرو قبل و بعد

برای رزرو وقت و تخفیف های ویژه مطب vip سیمارو حتما فرم زیر را تکمیل نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
یا با شماره ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

  انواع لیفت ابرو به دو صورت جراحی و غیر جراحی می باشد. در روش لیفت ابرو با جراحی در مطب vip سیمارو از روش هایی مانند آندوسکوپیک با اندوتاین انجام می شود.

  اما روش های لیفت ابرو بدون جراحی با روش های زیر امکان پذیر است:

  • لیفت ابرو از طریق نخ
  • لیفت ابرو از طریق بوتاکس
  • لیفت ابرو از طریق فیلر

  در ادامه با انواع لیفت ابرو بیشتر آشنا می شویم.

  لیفت ابرو کرنال که به لیفت ابرو کلاسیک یا لیفت باز ابرو نیز معروف است، از قدیمی ترین روش های لیفت ابرو است. در این روش یک برش از گوشه تا گوشه و در قسمت پیشانی انجام می شود.

  این روش لیفت ابرو برای افرادی که پیشانی های کوچک تری دارند و همچنین علاقه مند به بلند کردن خط موی خود هستند، ایده آل است.

  لیفت ابرو کرنال

  لیفت ابرو تریکوفیتیک که معمولاً برای بیمارانی که موهایشان بالاتر است استفاده می شود؛ بخشی از پوست پیشانی (به جای بالا بردن خط مو) را برای بالا بردن ابروها از بین می برد.

  در روش بالا بردن ابرو تریکوفیتیک از برش درست در پشت خط مو استفاده می شود. برش به گونه ای انجام می شود که موها از طریق آن درست رشد کرده و آن را استتار می کنند.

  لیفت ابرو تریکوفیتیک

  لیفت ابرو اندوسکوپی برای بیشتر جراحان به روش محبوبی تبدیل شده است. زیرا فقط به برش های کوچک و کم تهاجمی نیاز دارد.

  در طول بالا بردن ابرو آندوسکوپی از آندوسکوپی کوچک استفاده می شود که اغلب به یک دوربین وصل می شود تا جراح بتواند بافت پیشانی را مشاهده و تجزیه کند.

  دوربین به جراح این امکان را می دهد تا اعصاب نزدیک به ابرو را با خیال راحت تشخیص دهد و در حین عمل از آنها محافظت کند.

  از آنجا که بالا بردن ابرو اندروسکوپی کم ترین تهاجم را دارند، بیماران لیفت ابرو آندوسکوپی به طور معمول درد کمتری را تجربه می کنند. همچنین دوره های بهبودی کوتاه تر و بی حسی پوست سر را تجربه نمی کنند.

  لیفت ابرو اندروسکوپی

  برای کسب اطلاعات بیشتر نسبت به روش لیفت ابرو آندوسکپیک در مطب vip سیمارو اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید.

  برای رزرو وقت و تخفیف های ویژه مطب vip سیمارو حتما فرم زیر را تکمیل نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
  یا با شماره ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

   لیفت ابرو تمپورال (معمولاً به عنوان “بالا بردن ابرو موقت” استفاده می شود) یک تکنیک بالا بردن موقتی است که فقط قسمت یک سوم بیرونی ابروها را به جای ناحیه کامل ابرو در بر می گیرد.

   لیفت ابرو تمپورال بخشی است که با افزایش سن، ابتدا به پایین می رود و سنگینی را در پلک فوقانی ایجاد می کند. بالا بردن موقتی به معکوس کردن این امر کمک می کند و اغلب با یک بلفاروپلاستی فوقانی ترکیب می شود.

   در مقایسه با سایر انواع بالا بردن های ابرو ابعاد، لیفت موقتی نتایج چشمگیری کمتری به همراه دارد، اما همچنین دارای ریسک کمتر و زمان بهبودی کوتاهتر است.

   اصلاح بالا بردن ابرو موقتی، لیفت ابرو بلفاروپلاستی، همچنین به طور موثری لیفت ابرو جانبی را نشان می دهد. ابرو از طریق یک برش استاندارد پلک بلفاروپلاستی فوقانی در سطح پلک فوقانی بالا می رود.

   با استفاده از این روش پیشانی از زیر آزاد می شود و سپس بخیه را از طریق یک برش کوتاه در پشت خط موی بالا تثبیت می کنند. این تکنیک حداقل تهاجم و زمان بهبودی کمی را در بر می گیرد.

   انواع لیفت ابرو

   لیفت ابرو با تزریق بوتاکس، تا حدود کمی می تواند موجب لیفت دادن ابرو شود. ماهیچه هایی که ابرو را به سمت پایین می کشند ضعیف می شوند بنابراین اثر نهایی ارتفاع دادن به ابرو است.

   برای دستیابی به لیفت ابرو با تزریق بوتاکس، تزریق در عضلات ناحیه پای کلاغ انجام می شود و در ماهیچه های پروبروس و موجدار (که بین ابروها ۱۱ را ایجاد می کند) تزریق می شود.

   در لیفت ابرو با نخ در مطب vip سیمارو بعد از برنامه ریزی دقیق و استفاده از بی حسی موضعی‌، جراح با وارد کردن یک سوزن ضخیم و توخالی در پوست لایه زیرین چربی را هدف قرار می‌دهد.

   یک سر نخ با دقت به ساختارهای داخلی محکم‌تر متصل می‌شود و انتهای دیگر نخ زیر پوست قرار می‌گیرد.

   از آنجا که جراح سوزن را جدا می کند، رشته‌های روی بخیه‌ها به قسمت‌های ضعیف صورت منتقل می‌شوند. جراح سپس برای بالا بردن سطح افتادگی پوست توسط نخ مراحل طوری پیش می‌برد که لیفت حاصل می‌شود.

   این روش بسیار ساده تنها در یک ساعت یا کمتر انجام می‌شود. همچنین پوست با یک محلول دارویی تمیز می‌شود تا از خطر عفونت باکتریایی جلوگیری شود. مدت زمان درمان معمولاً ۶۰ دقیقه است.

   مانند سایر روشهای جراحی پلاستیک، بهترین روش لیفت ابرو برای هر بیمار بستگی به ویژگی های طبیعی آنها (از جمله مو و درجه افتادگی ابرو) و نتیجه مطلوب دارد.

   به طور کلی بهترین گزینه برای لیفت ابرو؛ افرادی هستند که:

   • فاصله ابرو با چشمان آن ها کم است
   • دارای افتادگی در اطراف پلک و ابرو هستند
   • در پیشانی و اطراف ابرو چین و چروک دارند
   • افرادی که به دنبال جوانسازی و ظاهری شاداب هستند.
   لیفت ابرو

   جراحان با تجربه کلینیک زیبایی vip سیمارو  قادر خواهند بود تا مشکلات صورت شما را ارزیابی کرده و بهترین تکنیک را برای شما توصیه کند.

   برای رزرو وقت و تخفیف های ویژه مطب vip سیمارو حتما فرم زیر را تکمیل نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
   یا با شماره ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

    قیمت لیفت ابرو برای هر کدام از روش های لیفت ابرو متفاوت است. برای روش ها جراحی با آندوسکپیک می تواند از ۷۰ تا ۸۰ میلیون و برای روش های بدون جراحی می تواند در رنج های مختلف قرار بگیرد.

    ارزانترین روش لیفت ابرو، تزریق بوتاکس است که در رنج ۸۵۰ تا ۱٫۵۰۰۰٫۰۰۰ می باشد.

    پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاع دقیق تر از قیمت لیفت ابرو به مقاله مربوط به آن مراجعه کنید:

    قیمت لیفت ابرو

    مدت زمان لیفت ابرو در روش های مختلف متفاوت است:

    تمام تکنیک های بالا بردن ابرو تحت بیهوشی عمومی قابل انجام است وبرخی  آن ها را می توان تحت بی حسی موضعی محلی انجام داد.

    تصمیم در مورد بهترین نوع بیهوشی برای شما با مشورت شما با یکی از جراحان واجد شرایط کلینیکvip سیمارو تصمیم گرفته می شود.

    بعد از لیفت ابرو آندوسکوپی و لیفت ابرو تریکوفیزیک، کبودی معمولاً حدود ۱۰ روز طول می کشد. بیشتر بیماران در ۲ هفته به به زندگی عادی خود برمی گردند.

    زمان بهبودی برای لیفت مویی کوتاه تر است. جراحان کلینیک vip سیمارو استراتژی های متعددی را برای کوتاه کردن زمان بهبودی شما  و برگشتن به زندگی خود به شما ارائه می دهند.

    این موارد شامل توصیه‌های رژیم، داروهای هومیوپاتی بعد از عمل و ترفندهای دیگری است که در طول مشاوره شما بررسی خواهد شد.

    لیفت ابرو (eyebrow lift) می تواند مزایای زیادی از جمله موارد زیر داشته باشد:

    • بالا بردن ابروها با کاهش افتادگی آن ها
    • ظاهری جوان تر و شاداب تر
    • چشمانی باز تر و درشت تر
    • کاهش افتادگی پلک
    • بهبود هارمونی و تقارن صرت
    • روش هایی کمتر خطر و کم تهاجمی
    • ماندگاری بالا
    • افزایش اعتماد به نفس

    مانند هر روش جراحی، لیفت ابرو ممکن است با عوارض جانبی خاصی همراه باشد. برای افرادی که قصد انجام این جراحی زیبایی را دارند، آگاهی از خطرات احتمالی ضروری است.

    عوارض جانبی رایج لیفت ابرو ممکن است شامل موارد زیر باشد:

    • تورم: تورم یک عارضه جانبی موقتی و شایع پس از جراحی است و ممکن است در اطراف چشم و پیشانی وجود داشته باشد.
    • کبودی: کبودی یکی دیگر از عوارض جانبی وموقتی رایج است که می تواند در اطراف محل جراحی رخ دهد.
    • درد یا ناراحتی: درد یا ناراحتی خفیف تا متوسط ممکن است پس از عمل تجربه شود که با دارو قابل کنترل هستند.
    • عفونت: مانند هر جراحی دیگری، خطر عفونت وجود دارد که با پیروی از دستورالعمل های مراقبت پس از عمل، از جمله تمیز نگه داشتن محل های برش، می تواند حطر عفونت را به حداقل رسان.

    نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .