میزان تزریق بوتاکس پیشانی، بوتاکس بین چشم ها و بوتاکس خط اخم به چند واحد است؟

5 نکته مهم در میزان تزریق بوتاکس

1. بوتاکس چیست؟

بوتاکس پیشانی با بوتاکس یک ماده تزریق برای رفع جین و چروک و جوانسازی پوست است.

2. مناطق متدوال تزریق بوتاکس کجاست؟

بوتاکس پیشانی برای ازبین بردن خطوط افقی ، بوتاکس چشم و چین و چروک اطراف چشم تأیید شده توسط FDA است.

3. میزان تزریق بوتاکس پیشانی

میزان تزریق بوتاکس برای خطوط افقی پیشانی ، پزشکان می توانند تا 20 واحد بوتاکس تزریق کنند

میزان تزریق بوتاکس برای خطوط اخم بین چشم (یا خطوط گلوبلار) ، حداکثر 20 واحد مجاز است.این بدان معنی است که شما می توانید تا 40 واحد بوتاکس را در پیشانی تزریق شود.

4- چه مناطق دیگری برای تزریق بوتاکس بی خطر هستند؟

در حال حاضر ، خطوط کنتال جانبی (پاهای کلاغ) تنها ناحیه مورد تأیید FDA برای تزریق های زیبایی بوتاکس است.

5- هزینه درمان بوتاکس چقدر است؟

در هر منطقه درمانی ، بوتاکس می تواند تقریباً 250 تا 500 دلار قیمت داشته باشد

هزینه ها با توجه به میزان تزریق بوتاکس تعیین می شود و ممکن است متفاوت باشد.

بوتاکس پیشانی
میزان تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس پیشانی

تزریق بوتاکس یک روش آرایشی  است که برای صاف کردن چین و چروک روی صورت استفاده می شود. عضلات صورت شما را به طور موقت از طریق ماده فعال آن فلج می کند ،بوتاکس پیشانی  و بوتاکس بین چشم ها شما تزریق شود.

 بوتاکس پیشانی ، درمانی برای صاف کردن خطوط افقی و چروک های عمودی بین چشم است. این تزریق ها برای شل شدن عضلات ایجاد کننده این چین و چروک کار می کنند.

برخی از افراد ممکن است تزریق بوتاکس را در پیشانی خود انتخاب کنند تا ظاهر خطوط اخم عمودی و چروکهای پیشانی افقی را به حداقل برساند.

اگرچه استفاده از بوتاکس پیشانی اخیراً توسط FDA تأیید شده است ، اما پزشکان متخصص و کاملاً واجد شرایط احتیاط می کنند. دلیل این امر این است که در حالی که بوتاکس می تواند در صاف کردن چین و چروک موثر باشد ، می تواند باعث شل شدن بیش از حد ماهیچه ها شود ، در نتیجه افتادگی یا حتی ابروهای ناهموار ایجاد شود.

 دوز های میزان تزریق بوتاکس پیشانی چقدر است؟

بوتاکس در دوزهای بین 50 تا 200 واحد در هر سرنگ مصرف می شود. برخی از پزشکان می گویند به طور متوسط 8 تا 20 واحد به پیشانی تزریق می کنند. Allergan ، تولید کننده Botox Cosmetic ، دوز 4 واحد را در هر 5 ناحیه روی پیشانی پیشنهاد می کند که در کل 20 واحد است.

پزشک شما ممکن است ابتدا با میزان کم در هر تزریق شروع کند. آنها معمولاً دو تا چهار هفته تزریق را انجام می دهند تا ببینند که این دوز برای شما چگونه کار می کند. سپس می توانند چند واحد اضافی تزریق کنند. پزشک ا در بازدیدهای بعدی میزان تزریق را تخمین می زند.

به طور کلی ، در هر میزان تزریق بوتاکس تقریباً چهار ماه فاصله است. هنگامی که برای اولین بار تزریق را شروع می کنید ، ممکن است نتایج درمانی طول نکشد. ممکن است متوجه شوید که باید دو یا سه ماه بعد از اولین درمان به پزشک خود مجددا مراجعه کنید.

هزینه  میزان تزریق بوتاکس

هزینه بوتاکس با توجه به میزان واحد استفاده شده متفاوت است. به طور متوسط ​​، هر واحد حدود 300 هزار  تا 800  هزار تومان قیمت دارد. اگر حداکثر 20 واحد در پیشانی تزریق شود ، می توانید در کل حدود 8میلیون  برای درمان خطوط افقی پیشانی در نظر بگیرید. بوتاکس پیشانی غالباً با تزریق خطوط گلوبار (خطوط بین ابرو ، که تا 20 واحد نیز قابل درمان است) . میزان واحدهای تزریق برای این دو منطقه حدود 10 میلیون  با توجه به تعداد جلسات هزینه ایجاد می کند.

مناطق مجازی تزریق در بوتاکس پیشانی

FDA فقط نقاط خاصی را در پیشانی برای تزریق بوتاکس تأیید کرده است. اینها شامل خطوط افقی در پیشانی شما و همچنین گلبلا (“11s” بین چشمان شما) است. حتی اگر آنها مورد تأیید قرار گیرند ، اما هنوز هم احتیاط لازم است. استفاده بیش از حد در بوتاکس پیشانی می تواند باعث آسیب طولانی مدت زیبایی شود.

تزریقات بوتاکس فقط برای خطوط پیشانی ، خطهای گلاب و خطهای کنتال جانبی در اطراف چشم (“پای کلاغ”) توسط FDA تأیید شده است.

اثرات بوتاکس پیشانی چه مدت طول می کشد؟

به طور کلی ،  با توجه میزان تزریق بوتاکس حدود چهار ماه به طول می انجامد. با این حال ، اثرات اولین درمان ممکن است زودتر از بین برود. در این صورت ، بعد از اولین ملاقات  در زمان کوتاه تری نیاز به معالجه مجدد خواهید بود. پس از آن ،باید انتظار داشت که درمان ها طولانی تر باشد.

ممکن است بلافاصله پس از درمان نتایج خود را ظاهر نششوند. برخی از پزشکان توصیه می کنند قبل از تعیین وقت ملاقات بعدی ، باید تا 14 روز فرصت داشته دهیم تا اثرات تزریقات را ببینیم.

اگر بیش از حد میزان تزریق بوتاکس زیاد شود ، می تواند باعث ایجاد سنگینی یا افتادگی در مناطق آسیب دیده شود. از آنجا که سم مورد استفاده در بوتاکس باعث فلج عضلات می شود ، تا زمانی که اثز دارو  از بین نرود ، نمی توان آن عضلات را حرکت داد. دریافت بیش از حد بوتاکس ، در مکان های نامناسب یا اشتباه ، همچنین می تواند صورت شما را “یخ زده” جلوه دهد.

بوتاکس اطراف چشم

نتیجه

تزریق در بوتاکس پیشانی ، به عنوان درمانی مطمئن و مؤثر برای صاف کردن خطوط و چین و چروک تأیید شده است. یک پزشک متخصص و ماهر را در انجام تزریق بوتاکس انتخاب کنید و قبل از تعیین وقت ملاقات  در مورد آنها  با دقت تحقیق کنید. نتایج باید بین درمانها حدود چهار ماه به طول انجامد.

کلینیک سیمارو با داشتن کادری محرب چند بوتاکس صورت درخدمات شما می باشد برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا