بازسازی پوست با لیزر | سوالات متدوال در مورد لیرز سطح پوست

بازسازی پوست با لیزر یک درمان زیبایی بسیار محبوب است. طبق آمارهای اخیر ، آمریکایی هایی که به دنبال دستیابی به پوستی نرم و شاداب هستند ، فقط در سال 2018 بیش از نیم میلیون جلسه لیزر برای پوست را رزرو کرده اند.

متخصصان زیبایی پوست با تجربه همیشه خوشحال هستند که به سوالات بیماران در مورد بازسازی پوست با لیزر پاسخ دهند.در زیر برخی از متداول ترین سوالات مربوط به لیزر سطح پوست را در زیر خواهید یافت. اگر اطلاعات مورد نظر خود شما در زیر وجود ندارد ، لطفاً با ما تماس بگیرید.

لیزر سطح پوست چیست؟
بازسازی پوست با لیزر یک روش جوان سازی صورت است که ضمن درمان مشکلات آرایشی ، ظاهر کلی پوست را بهبود می بخشد. این کار را می توان با لیزر ابلیشن انجام داد ، مانند CO2RE ، که لایه بالایی پوست را از بین می برد در حالی که بافت زیرین پوست را گرم می کند. این کار همچنین می تواند با لیزر غیر قابل شستشو مانند Clear + Brilliant انجام شود که باعث ایجاد گرما بدون آسیب رساندن به سطح پوست می شود.

تمایز دیگر در بین لیزرها کسری بودن یا نبودن آنها است. لیزرهای فرکشنال باعث تجزیه انرژی برای درمان بخشی از پوست در این ناحیه می شوند که معروف است برای کاهش زمان خرابی است. کلینیک سیمارو طیف کاملی از خدمات لیزر را ارائه می دهد تا بتوانید یکی از موارد مناسب خود را پیدا کنید.

لیزر پوست می تواند موثر باشد؟
بازسازی پوست با لیزر روند التهابی طبیعی پوست شما را تحریک می کند. این کار اجازه می دهد سلول های پوستی جدید و سالم جایگزین سلول های قدیمی و آسیب دیده شوند. همچنین باعث تولید کلاژن می شود ، که به سفت شدن پوست کمک می کند و ظاهری جوان و سالم به آن می بخشد.

این اثرات مفید بازسازی پوست با لیزر ، آن را به درمانی برای جای زخم های آکنه تبدیل می کند. همچنین می تواند به بهبود ظاهر نگرانی های لوازم آرایشی مانند:

  • خطوط و چروک های ظریف
  • آسیب خورشید
  • لکه های پیری
  • رنگ یا بافت پوست ناهموار است

آیا لیزر پوست دردناک است؟
تمام روش های درمان سطح پوست با لیزر در کلینیک ما قابل تحمل هستند. بعضی از جلسات احساس گرم شدن ایجاد می کنند ، در حالی که بعضی دیگر مانند یا ضربه محکم و ناگهانی نوار لاستیکی هستند.

آنچه در حین بازسازی پوست با لیزر احساس می کنید به لیزر ، عمق درمان ، سطح راحتی شما و سایر عوامل بستگی دارد. هرگونه ناراحتی را می توان به راحتی با بی حسی موضعی به حداقل رساند. همچنین گزینه ای برای کاهش شدت اکثر لیزرها است.

آیا لیزر با بازگشت سطح پوست باعث خرابی می شود؟
بازسازی پوست با لیزر
معمولاً شامل برخی از زمان های خرابی اجتماعی است. مدت زمان خرابی به نوع لیزر و تهاجمی بودن تنظیمات دستگاه بستگی دارد.

لیزرهای غیر شکمی شکسته به هیچ وجه به خرابی نیاز ندارند. آنها ستون های ریز پوست را گرم می کنند در حالی که اطراف آن را درمان نمی کنند ، این باعث می شود پوست به سرعت بهبود یابد.

در همین حال ، لیزرهای CO2 بیشترین زمان خرابی را درگیر می کنند ، به خصوص هنگامی که با استفاده از حالت های درمان عمیق تر انجام می شود. بهبودی از درمان با CO2 ممکن است از پنج روز تا دو هفته به بالا طول بکشد. برای اطلاعات بیشتر نکات درمانی مقاله زیر را مشاهده کنید.

16

جوان سازی پوست با لیزر ونحوه انجام آن چگونه است؟

هزینه سطح مجدد پوست با لیزر در میامی چقدر است؟
هزینه بازسازی پوست با لیزر به روش کار بستگی دارد و برای هر فرد متفاوت است و به یک برنامه درمانی منحصر به فرد نیاز دارد ، بنابراین تخمین قیمت بدون مشورت را برای شما دشوار می کند.

عوامل زیر می توانند در هزینه های درمان شما تأثیر بگذارند:

  • دستگاه لیزر
  • منطقه درمان
  • تعداد جلسات

امروز مشاوره خود را برنامه ریزی کنید
کلینیک سیمارو یکی از ارائه دهندگان بازسازی پوست با لیزر در تهران است. این کلینیک طیف کاملی از دستگاه های لیزر را برای تقریباً هر بیمار و نگرانی های پوستی به همراه دارد.

اگر به لایه برداری مجدد پوست با لیزر علاقه دارید ، برای تعیین وقت مشاوره با ما تماس بگیرید همپنین ما را در شبکه اجتماعی انستاگرام دنبال کنید.

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا