فیلر لب | چرا لب ها پس از تزریق فیلر خشک می شوند

هر زمان که در مورد فیلر لب صحبت میشود ، بیش از درد ناشی از تحریک توسط یک سوزن ، یکی دیگر از عوارض جانبی آن خشکی لب پس از فیلر لب است لبهای افراد حتی در دمای کمتر از یخ زدگی به ندرت دچار پارگی یا پوسته پوسته شدن می شوند. با این حال ، به دنبال هر درمان ، لب های افراد به راحتی و تا یک ماه دچار خشکی می شوند.

به نظر می رسد ، خشکی بعد از افزایش حجم لب با فیلر لب ، پدیده عجیبی است که به نظر نمی رسد مردم در مورد آن به متخصصان پوست خود بگویند و احساس کنند که احساس شکاف طبیعی است و آن را مطرح نکنند. تمام متخصصان پوستی که در مورد این موضوع گفته اند که خشکی ناشی از فیلر لب به ندرت اتفاق می افتد، یک متخصص پوست در نیویورک ، تزریق لب های افراد را با Juvéderm Vollure ، یک پرکننده پوست ، انجام می دهد. او می گوید: من واقعاً هرگز چنین اتفاقی را نشنیده ام و هزاران لب را درمان كرده ام.

پاتریشیا وکسلر ، متخصص پوست در شهر نیویورک کمابیش همین حرف دقیق را می زند. او می گوید: “این اولین باری است که کسی از آن شکایت می کند. من هرگز آن را از زبان یک بیمار خود نشنیده ام.”

عوارض جانبی فیلر لب معمولی

دقیقاً عکس خشکی بعد از تزریق لب اتفاق می افتد. پرکننده ها مانند Juvéderm Volbella XC و Restylane بیشتر از اسید هیالورونیک ساخته می شوند ، ماده ای که به طور طبیعی در پوست وجود دارد و آب را به خود جذب می کند. به همین دلیل ، معمولاً لب ها پس از درمان هیدراته می شوند.

بیشتر افراد می گویند لب هایشان احساس رطوبت می کند زیرا تزریقات مانند “تزریق اسید هیالورونیک” است. با این حساب ، خشکی منطقی نیست.

فیلر در لب

متخصصان معتقد اند که این خشکی می تواند به دلیل حساسیت به کرم بی حسی موضعی باشد که برای آماده سازی تزریق فیلر لب استفاده می شود. این کرم ها آنقدر موثر اند بود که من به سختی می توانید درد تزریق را احساس کنید.

با شک و تردید مبنی بر اینکه تحریک ناشی از کرم بی حس کننده می تواند تقریباً یک ماه طول بکشد ، با شاری مارچبین ، متخصص پوست و استادیار بالینی پوست در دانشکده پزشکی دانشگاه نیویورک ،گفتگو شد . وی می گوید: این یک عارضه جانبی بسیار شایع نیست که بیماران از آن شکایت دارند ، اما بیمارانی که تورم لب بیشتری دارند نیز ممکن است مستعد پوست کندن یا خشکی باشند.

لبهای افراد بعد از تزریق فیلر لب متورم می شود. تورم و همچنین کبودی ، قرمزی و حساسیت به لمس ، شایع ترین عوارض جانبی هستند. هرچند همه در عرض چند روز فروکش می کنند.

منطقی ترین توضیح در مورد خشکی این است که لب ها در اثر تورم و کشیدگی لب ، در اثر قرار دادن مواد پر کننده ، احساس خشکی می کنند. همانطور که با واکنش التهابی در پوست ، بالا لایه پوست می تواند خشک و پوست کنده شود.

که با تزریق فیلر در قسمت خشک لب ، آن قسمت داخلی و مرطوب لب را به یک قسمت خشک و بیرونی که در معرض هوا است تبدیل میکند. که این قسمت عادت به مرطوب بودن دارد.اکنون که آن را خارج از دهان بلند می کنیم ، شاید به محیط خشک عادت نکرده باشد.

این قسمت از روند چاق شدن عملکرد مانع قسمت مرطوب لب را تغییر می دهد ، بنابراین شما باید آن را با مرهم لب بازیابی کنید تا کمبود رطوبت را جبران کند. بعد از حدود 28 روز ، یعنی مدت زمانی که سلولهای پوستی به گردش آن می پردازند ، آن قسمت مرطوب لب باید دوباره جا بیفتد.


اولین مورد لیس زدن لب است که باعث خشکی آن می شود. گاهی اوقات ، کبودی ممکن است ناخوشایند باشد و باعث شود شما آنها را لیس بزنید. گرچه من لیز لب نمی زنم ، بنابراین این احتمال از بین رفت.

قتی مردم عمل تزریق فیلر لب را انجام می دهند ، تمایل دارند بیشتر با آنها بازی کنند. از آنجا که لبهایم خیلی دردناک شکسته می شوند افراد تمایل دارم که از رژ لب اجتناب کنند.حتی اگر براق کننده های لب نیز ساخته نشوند ، با فرمول بسیار نرم کننده ساخته نشده اند.” “براق کننده لب به وضوح با فرمول مرطوب کننده لب متفاوت است.” بنابراین اگر شما هم دچار خشکی هستید ، ممکن است بخواهید در نظر بگیرید که از چه لبهایی استفاده می کنید.

داروهای خشکی
توضیحات مربوط به خشکی به کنار ، همچنین بهترین راههای تسکین آن را هم وجود دارد. توصیه می شود که به طور مکرر روی پماد غلیظ و ملایم مانند یا وازلین آغشته کنید تا نه تنها لب را مرطوب نگه دارد بلکه از لیسیدن لب نیز جلوگیری کند.

قبل از قفل کردن لب با یک مرهم مرطوب کننده ، مانند ویتامین E ، لب های خود را با یک ماده مرطوب کننده آغشته کنید.

من همچنین مرهم لب را دوست دارم ، زیرا فرمول رنگی نه تنها عطش لب های من را فرو می نشاند ، بلکه به آنها رنگ لطیف می دهد که به آنها لطیف تر می دهد. یک گزینه خوب در شب ، ماسک خواب لب است. من همچنین طرفدار روغن های لب برای خشکی پس از تزریق لب هستم ، زیرا روغن های مغذی به علاوه جلای براق روی لب ترکیبی شگفت انگیز است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا