درمان های ترکیبی درمان چند ناحیه  هستند که با هم کار می کنند تا ظاهری خاص ایجاد شود. می تواند باعث از بین رفتن حجم از دست رفته شود و جوانسازی پوست صورت را  تا ۱۰ سال به عقب برگرداند ،و  چانه و بینی زیبا داشته باشید و یک نمایه کاملاً متعادل ایجاد کنید.

تزریق بوتاکس و تزریق فیلر متفاوت عمل می کنند

هم تزریق بوتاکس و هم تزریق فیلر نوع درمان هستند که به محض تزریق در قسمت های خاص صورت ، ظاهر جوانی تری ایجاد می کنند. با این وجود ، چگونگی تحقق این امر بسیار متفاوت است. بوتاکس به طور موقت عضلات را فلج می کند و حرکات کمتری ایجاد می کند که به طور معمول باعث ایجاد چین و چروک در پیشانی یا اطراف چشم شما می شود. از طرف دیگر  تزریق فیلر به معنای واقعی کلمه چین و چروک و خطوط ریز را از بین می برد.

بوتاکس و فیلر به هم کمک میکنند

فواید تزریق فیلر با گذشت زمان از بین می رود ، زیرا تجزیه می شوند و بدن شما آنها را جذب می کند. در زمان تحرک صورت آنها سریعتر تجزیه می شوند. اینجاست که بوتاکس وارد می شود. با فلج کردن عضلات خاص ، حرکات کمتری خواهید داشت. در نتیجه ، نتایج شما دوام بیشتری خواهد داشت.

می توانید بوتاکس و فیلر را در یک یا دو درمان ترکیب کنید

پزشک تزریق بوتاکس و تزریق فیلر ممکن است فقط قبل از استفاده از روش دیگری برای جوانسازی پوست شما ، فقط یکی از دو روش درمانی را ابتدا توصیه کند. در بعضی موارد ، بهتر است ابتدا عضلات را با استفاده از بوتاکس و سپس دو هفته بعد از درمان با تزریق فیلر ، عضلات را شل شود. گفته می شود ، متخصص زیبایی شناسی شما ممکن است هر دو روش درمانی را در همان جلسه توصیه کند. برای برخی از افراد ، تزریق بوتاکس و فیلر در ناحیه پیشانی در همان ابتدا منجر به نتیجه ای می شود که ۹-۱۰ ماه طول می کشد.

اصلاح گونه، لیفت ابرو و  اصلاح خطوط فک با ترکیب بوتاکس و فیلر

لیفت گونه و لیفت ابرو با تزریق بوتاکس و فیلر

این یکی از محبوب ترین روشهای ترکیبی است. این ترکیب معمولاً به عنوان “بسته Kylie Jenner” شناخته می شود که با ایجاد یک مثلث معکوس یا یک کانتور به شکل “V” شکل می گیرد. گونه های بلند و جوان گونه ای متضاد با چهره ای باریکتر و باریک به همراه لیفت ابرو که چشم ها را باز می کند و یک قوس زنانه کلاسیک را تشکیل می دهد ، ظاهری که بسیار افراد دوست دارند که اغلب مورد درخواست مشتریان قرار می گیرد.

تزریق فیلر بینی و تزریق فیلر چانه

تزریق فیلر در بینی و چانه

نیم رخ متعادل  بدون شک بیشترین درخواست ترکیبی برای جوانسازی پوست صورت را دارد. بسیاری از افراد نسبت به مشخصات جانبی خود احساس ناامنی می کنند و اغلب تنها راه حل این امر را یک عمل جراحی فرض می کنند. با تزریق فیلر چانه و تزریق فیلر بینی می توانیم به یک نیمرخ کاملاً متعادل ، با صاف کردن برآمدگی بینی و ایجاد یک چانه باریک برسیم. تزریق فیلر چانه نیز می تواند صورت را دراز کند و یک چانه V از نظر زیبایی شناسی به وجود آورد که باعث می شود چهره باریک تر به نظر برسد.

بوتاکس خط لبخند و فیلر خط سیگار

بوتاکس خط لبخند و فیلر خط سیگار

 ترکیب بوتاکس خط لبخند و فیلر خط سیگار برای کسانی که مایل به ترمیم ناحیه دهان هستند بدون اینکه لب اسیبی ببیند، گزینه ای خارق العاده است و نتیجه ای خارق العاده و طبیعی به نظر می دهد . مقادیر کمی از بوتاکس می تواند به عضلات orbularis oris که لب ها را احاطه کرده اند تزریق می شود تا خطوط موج دار در اطراف دهان رفع شوند. این تزریق ها باعث آرامش عضلات و در نتیجه صاف کردن ناحیه می شوند. بعد از ۲ هفته از تزریق بوتاکس در خط لبخند، می توان در خطوط سطحی بالای لب فیلر تزریق کرد، تا یک حجم طبیعی به این ناحیه بازگردد ، ترکیب تزریق بوتاکس در خط لبخند  و تزریق فیلر در رفع خط سیگار جهت جوانسازی پوست صورت بی نظیر است.

Comments are closed.