در روش لیفت صورت با نخ، جراح زیبایی به جای از بین بردن پوست شل صورت (مانند روش های جراحی)، به سادگی با کشیدن قسمت‌هایی از پوست، ناحیه مورد نظر را بالا میبرد.

لیفت صورت با نخ باعث می‌شود پوست کشیده شده و کمی به عقب برگردد و به همین دلیل پوست صورت را سفت و محکم می‌کند.

لیفت صورت با نخ جوانساز علاوه بر کشیدگی پوست و زیبایی آن ، باعث تولید کلاژن در ناحیه مورد نظر و جوانسازی پوست می شود.

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ چیست ؟

لیفت صورت با نخ نوعی روش کشیدن پوست بدون جراحی است. لیفت صورت با نخ برای کشیدن پوست های شُل و رفع چین و چروک صورت با نخ است.

لیفت صورت با نخ به کشیدن بافت های ضعیف و همچنین تحریک برای تولید کلاژن های جدید کمک میکند.

نخ لیفت صورت یکی از موثرترین و محبوب ترین روش ها برای کشیدن پوست، جوانسازی و تولید کلاژن است.

علاوه بر این که استفاده از نخ ها برای لیفت صورت ایده آل هستند، همچنین لیفت با نخ‌ها به طریقی بر جوانسازی پوست تاثیر گذارند، در واقع در لیفت صورت با نخ، پوست ناحیه مورد نظر تحریک می شود و کلاژن بیشتری تولید می‌شود.

لیفت صورت با نخ علاوه بر سفت شدن پوست و رفع مشکلات شُلی پوست در نواحی مختلف باعث تحریک کلاژن سازی و جوانسازی پوست می شود.

یکی از فواید فوق العاده لیفت صورت با نخ از بین رفتن چربی در ناحیه مدنظر است به گونه ای که نخ ها توانایی تجزیه سلول های چربی را دارند.

پس از لیفت صورت و کشیده شدن پوست، باعث از بین رفتن بافت چربی اضافه در آن قسمت می شوند و با تحریک کلاژن سازی پوست باعث سفتی و کیفیت بالای پوست می شوند.

لیفت صورت با نخ + جوانسازی پوست

کلاژن به حمایت از “فاکتورهای رشد” کمک می‌کند که تاثیری مثبت در وضعیت زیبایی پوست دارد. کلاژن علاوه بر اینکه برای ترمیم زخم مورد استفاده قرار می‌گیرد، به تقویت پوست، جوانسازی پوست، حجم زیاد و نرمی پوست کمک می‌کند.

با افزایش سن بدن ما به تدریج كلاژن كمتری تولید می‌كند كه منجر به كاهش ۸۰٪ ضخامت پوست در حدود ۷۰ سالگی می‌شود. از دست رفتن این حجم یك عامل بزرگ در ایجاد چین و چروك است.

لیفت صورت با نخ در مقایسه با دیگر روش‌ها به مدت زمان کمتری برای بهبود نیاز دارد و همچنین با درد کمتر انجام می‌شود، لیفت با نخ روشی نسبتاً ساده است که در کم‌ترین زمان جوانسازی صورت را به وجود می‌آورد.

در ادامه می توانید جدول قیمت نخ لیفت صورت در سال ۱۴۰۲ را مشاهده کنید که در مطب vip سیمارو با استفاده از بهترین نخ لیفت صورت آماده ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان هستیم.

قیمت لیفت صورت با نخ در تهران چقدر است؟

قیمت و هزینه لیفت صورت با نخ در تهران و سال ۱۴۰۲ از ۴۰۰ هزار تومان برای نخ لیفت جوانساز تا ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان برای قیمت بهترین نخ لیفت صورت مولدینگ می باشد. قیمت نخ لیفت ۳ بعدی و ۶ بعدی کاگ نیز از ۹۵۰ هزار تومان تا ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت لیفت صورت با نخ در سال ۱۴۰۲ به عواملی همچون مارک نخ لیفت، کشور سازنده و کیفیت نخ لیفت بستگی دارد که در قیمت نخ لیفت تاثیرگذار هستند.

 • قیمت نخ لیفت جوانساز صورت مونو انگلیسی ۴۰۰٫۰۰۰ تومان
 • قیمت نخ لیفت کاگ سه بعدی کره ای ۹۵۰٫۰۰۰ تومان
 • نخ لیفت کاگ شش بعدی کره ای ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان
 • قیمت بهترین نخ لیفت صورت مولدینگ کره ای ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان

ما در مطب vip سیمارو بهترین نخ لیفت صورت و برترین برندهای روز جهان را ارائه می دهیم. در ادامه می توانید جدول هزینه نخ لیفت در سال ۱۴۰۲ را مشاهده کنید.

هزینه لیفت صورت با نخ ۱۴۰۲
نوع نخ کشور سازنده قیمت نخ لیفت
نخ جوانساز صورت مونو انگلیسی ۴۰۰٫۰۰۰ تومان
نخ لیفت کاگ سه بعدی کره ای ۹۵۰٫۰۰۰ تومان
نخ لیفت کاگ شش بعدی کره ای ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان
نخ لیفت مولدینگ کره ای ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان

برای رزرو ویزیت رایگان با شماره ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱ تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر نام و شماره تماس خود را تکمیل کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  قیمت بهترین مارک نخ لیفت صورت چقدر است؟

  بهترین مارک نخ لیفت صورت در تهران نخ لیفت شش بعدی ، نخ لیفت مولدینگ کره ای و نخ لیفت سیلوئت آمریکایی می باشد که قیمت بهترین مارک نخ لیفت صورت به شرح زیر است:

  • نخ لیفت شش بعدی کره ای کاگ ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان
  • نخ لیفت مولدینگ کره ای ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
  • نخ لیفت سیلوئت آمریکایی ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

  روش لیفت صورت با نخ، در مقایسه با بوتاکس صورت و تزریق فیلر پوستی، نتایج بهتر و ماندگارتری ارائه می‌دهد، در این روش از نخ لیفت صورت با کیفیت و قابل کاشت استفاده می شود که باعث می‌شود افتادگی پوست در پیشانی، ابروها، فک و گردن، درمان شود.

  نخ لیفت صورت باعث جوانسازی پوست در میانسالی می شود. این کار همچنین در گوشه‌های چشم، خطوط خنده، ساعد و حتی شکم قابل انجام است.

  در لیفت صورت با نخ، یک شکاف ریز در پشت خط مو یا پشت گوش ایجاد می‌شود. پس از آن، نخ‌ها با بخیه‌های ریز در مناطقی از پیش تعیین شده قرار می‌گیرند که در امتداد خطوط کانتورینگ صورت مشخص شده‌اند.

  این نخ‌ها دارای رشته‌های ریز هستند به گونه‌ای که به بافت چسبیده‌اند و به راحتی می‌توان آنها را صاف کرد تا نمای طبیعی و فرم دلخواه ایجاد شود.

  برای مشاهده هزینه کانتورینگ صورت در تهران و سال ۱۴۰۲ پیشنهاد میکنیم که به لینک زیر مراجعه کنید تا بصورت کامل با کانتورینگ صورت و قیمت کانتورینگ آشنا شوید.

  بیشتر بخوانید هزینه کانتورینگ صورت در تهران 

  لیفت صورت با نخ
  مزایای لیفت صورت با نخ

  فیلم لیفت صورت با نخ لیفت آمریکایی

  برای آشنایی بیشتر با لیفت صورت با نخ در این بخش بهتر است که نحوه کار و فیلم لیفت با نخ با را مشاهده کنید.

  در مطب زیبایی سیمارو قبل از انجام اقدامات زیبایی بصورت کامل و رایگان توسط پزشک متخصص مشاوره و معاینه می شوید تا قبل از هرگونه عمل زیبایی بصورت کامل آگاهی داشته باشید.

  در این بخش فیلم لیفت صورت با نخ لیفت سیلوئت آمریکایی را مشاهده میکنید که یکی از بهترین و پرطرفدارترین مارک های نخ لیفت در جهان می باشد.

  فیلم لیفت صورت با نخ

  مزایای لیفت صورت با نخ

  هنگامی که می‌خواهید تصمیم بگیرید که چه نوع روش ضد پیری یا لیفتینگ برای شما مناسب است، باید مزایا و معایب هر روش را بدانید و با آگاهی کامل تصمیم گیری نمائید.

  لیفت صورت با نخ یک روش بسیار جدید است که به سرعت و در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین عوارض باعث جوانسازی پوست میشود.

  لیفت صورت با نخ نوعی جراحی زیبایی سرپایی است و نیازی به بیهوشی و بستری شدن در بیمارستان مانند روش های سنتی ندارد و با بی حسی موضعی انجام میگردد.

  لیفت سنتی می‌تواند نتیجه چشمگیری ایجاد کند و همچنان بهترین انتخاب برای بیماران با علائم متوسط پیری است. لیفت صورت با نخ نباید به عنوان جایگزینی برای لیفت سنتی در نظر گرفته شود – فقط جایگزینی برای کسانی که می‌خواهند نتیجه طبیعی‌تری داشته باشند.

  مزایای لیفت صورت با نخ به شرح زیر است:

  • لیفت صورت با نخ باعث می‌شود پوست جوان‌تر و سفت‌تر به نظر برسد
  • لیفت صورت با نخ بدون بیهوشی و بستری در بیمارستان انجام میشود.
  • گزینه‌ای مناسب‌تر یا گزینه‌ای جایگزین برای جراحی لیفت صورت
  • یک راه حل سریع و موثر برای رفع افتادگی و پیری پوست است.

  عوارض لیفت صورت با نخ

  هنگامی که لیفت صورت با نخ توسط یک جراح آرایشی و بهداشتی دارای مجوز و باتجربه انجام شود، بسیار ایمن است. اما ممکن است عوارض لیفت صورت با نخ جزئی و شامل مواردی از جمله کبودی ظریف، ضعف عضلانی و تورم در ناحیه آسیب دیده باشد، که معمولاً طی یک هفته به خودی خود برطرف می‌شوند.

  عوارض لیفت با نخ معمولا بسیار کم و ناچیز است اندازه و زمان ماندگاری این عوارض بین افراد متفاوت است اما معمولاً بسیار قابل کنترل است. در بیشتر موارد، تورم در ۲۴–۴۸ ساعت اول مشهود است.

  توصیه می‌کنیم ۲ هفته بین معالجه خود و سایر مراودات مهم اجتماعی فاصله باشد تا اطمینان حاصل شود که مدت زمان کافی برای بهبودی و رفع کبودی وجود دارد.

  یکی از اصلی‌ترین عوارض لیفت با نخ، استفاده نادرست از نخ‌ها است. که می‌تواند باعث شود که پوست در قسمت‌هایی که نخ‌ها وجود دارد، کشش یا موج‌دار باشد.

  همچنین، دقیقاً مانند هر عمل جراحی زیبایی، عوارض لیفت صورت با نخ وجود دارد. از جمله:

  • عفونت – این مسئله زمانی اتفاق می‌افتد که نواحی نخ شده آلوده شوند.
  • صدمات عصبی – در موارد نادر، به دلیل صدمات عصبی ایجاد بی‌حسی در منطقه تحت درمان
  • حرکت بخیه‌ها – در بعضی موارد، بخیه‌ها پس از عمل از پوست قابل رویت یا بیرون زدگی می‌شوند.
  • زخم، ریزش مو، کمرنگ شدن پوست – این موارد جزئی عوارض لیفت صورت با نخ می‌باشند.
  لیفت صورت با نخ
  لیفت صورت با نخ

  لیفت صورت با نخ چگونه است ؟

  در مطب زیبایی سیمارو به طور کامل ارزیابی و مشورت با هر بیمار انجام می‌شود تا اطمینان حاصل شود که لیفت با نخ روش صحیحی برای شما عزیزان است.

  مهم است که قبل از هر روش به سؤالاتی پاسخ داده شود تا از تمام خطرات و عوارض احتمالی ناشی از این روند آگاهی داشته باشید.

  متخصصان سمارو همیشه مشاوره‌ایی را از قبل با افراد انجام می‌دهند تا اطمینان حاصل کنند که هر بیمار از ادامه روند درمان خود راضی است و کاملاً آگاه است که بعد از معالجه انتظار چه چیزی را دارد.

  برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر می توانید به صفحه اینستاگرام سیمارو مراجعه نمائید همچنین از طریق صفحه اینستاگرام می توانید از طرح های ویژه ما بهره مند شوید پس حتما ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

  در لیفت صورت با نخ بعد از برنامه ریزی دقیق و استفاده از بی حسی موضعی‌، جراح با وارد کردن یک سوزن ضخیم و توخالی در پوست صورت لایه زیرین چربی را هدف قرار می‌دهد.

  یک سر نخ با دقت به ساختارهای داخلی محکم‌تر متصل می‌شود و انتهای دیگر نخ زیر پوست قرار می‌گیرد.

  از آنجا که جراح سوزن را جدا می کند، رشته‌های روی بخیه‌ها به قسمت‌های ضعیف صورت منتقل می‌شوند. جراح سپس برای بالا بردن سطح افتادگی پوست توسط نخ مراحل طوری پیش می‌برد که جوانسازی صورت حاصل می‌شود. این روش بسیار ساده تنها در یک ساعت یا کمتر انجام می‌شود.

  در طول درمان لیفت صورت با نخ، محل بخیه‌ها اندازه‌گیری و علامت‌گذاری می‌شود. سپس منطقه درمانی با یک کرم بی‌حسی موضعی برای اطمینان از آسایش بیمار در طی کل مراحل، شماره‌گذاری می‌شود. همچنین پوست با یک محلول دارویی تمیز می‌شود تا از خطر عفونت باکتریایی جلوگیری شود. مدت زمان درمان معمولاً ۶۰ دقیقه است.

  پس از درمان، بیماران به خانه می‌روند میزان کبودی و تورم متفاوت است، اما در بیشتر موارد، تورم پس از ۲۴-۴۸ ساعت برطرف می‌شود. توصیه می‌شود بیمار قبل از مراودات اجتماعی دوره بهبودی را طی کند. بیشتر افراد پس از دو روز به کارهای عادی برمی‌گردند.

   کاربرد نخ‌های لیفت برای لیفت صورت

   معمولاً از نخ لیفت  برای کشیدن ابروها، برای زاویه‌دار کردن فک، افتادگی قسمت گونه و اطراف دهان استفاده می‌کنند. در هر کدام از این قسمت‌ها ممکن است از ۲ یا ۴ یا ۶ یا ۸ نخ استفاده شود.

   بهترین تکنیک برای تزریق یا کاشت نخ لیفت در صورت، تکنیک دوبل یا دو بازو هست. ما با استفاده از این تکنیک میتوانیم ماندگاری نخ‌های لیفت را دو برابر کنیم.

   معمولاً نخ‌های لیفت و انواع دیگر این نخ‌ها بعد از گذشت ۶ الی ۸ ماه در بدن جذب میشود اما اثرات ناشی از این تزریق تا ۲ الی ۴ سال در بدن ادامه دارد.

   1. شعله محمودی گفت:

    سلام چه مدت پس از جراحی لیفت صورت میشه فیلر گونه زد ؟

   نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .