ماندگاری فیلر زیر چشم

در پاسخ به این سوال که فیلر زیر چشم چقدر ماندگاری دارد؟ می توان گفت؛ ماندگاری فیلر زیر چشم به عوامل مختلفی مانند؛ نوع، میزان فیلر تزریق شده و عوامل فردی مانند متابولیسم بدن شخص، بستگی دارد.

تزریق فیلر زیر چشم یک راه حل پزشکی جهت زیباسازی چشم و به تعویق انداختن علائم پیری در این ناحیه است.

فیلر زیر چشم چقدر ماندگاری دارد؟

ماندگاری فیلر زیر چشم از ۶ ماه تا ۲ سال است. اگر چه این راه حل موقتی است، اما می توان از طریق حفظ هیدراتاسیون بدن، حفاظت پوست در برابر نور خورشید، حفظ رژیم غذایی مناسب و … میزان ماندگاری آن را افزایش داد.

علاوه بر موارد فوق، استفاده از فیلر خوب و با کیفیت زیر نظر پزشک متخصص می توان شاهد افزایش چشمگیر ماندگاری فیلر زیر چشم نیز بود.

تصویر زیر نمونه ای از عکس فیلر زیر چشم است که برای مراجعه کننده عزیز مطب vip سیمارو انجام شده است.

میزان ماندگاری فیلر زیر چشم

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تزریق فیلر زیر چشم و رزرو وقت ویزیت رایگان می توانید با شماره ی ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱ تماس بگیرید یا از طریق فرم زیر نام و شماره تماس خود را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  در ادامه با راهکارهای بالا بردن مدت ماندگاری فیلر زیر چشم بیشتر آشنا می شویم.

  راه حل های افزایش ماندگاری فیلر زیر چشم

  راه حل های افزایش ماندگاری فیلر زیر چشم، به نوع مراقبت های فردی، میزان، نوع و تعداد جلسات تزریق بستگی دارد.

  به عنوان مثال ماندگاری فیلر نورامیس زیر چشم؛ بین ۱۲ تا ۲۴ ماه است و نتایج آن کوتاه ترین زمان قابل مشاهده است.

  همچنین برخی افراد که دارای متابولیسم بالایی دارند، سرعت دفع چربی ها در بدن آن ها نیز بیشتر است. بنابراین ژل های پر کننده در بدن این افراد سریع تر متابولیزه و جذب می شوند.

  راهکارهای پیشنهادی زیر می توانند در بالا بردن ماندگاری فیلر زیر چشم موثر باشند:

  کمتر در معرض نور خورشید قرار بگیرید:

  از آنجا که قرار گرفتن در معرض نور خورشید، می تواند یکی از علل خطوط و چین و چروک اطراف چشم باشد. بنابراین علاوه بر پرهیز از قرارگیری در معرض شدید آفتاب، از کرم های دور چشم، ضد آفتاب، کلاه و عینک آفتابی استفاده کنید.

  آب رسانی و هیدراتاسیون پوست خود را حفظ کنید:

  حفظ هیدراتاسیون پوست بر ماندگاری فیلر زیر چشم موثر است. نوشیدن آب زیاد و استفاده از مرطوب کننده های با خاصیت آب رسانی از مهم ترین عوامل حفظ هیدراتاسیون است.

  از روتین های پوستی با ترکیب رتینول استفاده کنید:

  استفاده از مراقبت های پوستی دارای رتینول، باعث افزایش کلاژن سازی پوست می شود. بنابراین در روال معمول روتین های پوستی خود از محصولات مبتنی بر رتینول استفاده کنید.

  رژیم غذایی خود را بهینه کنید:

  وجود برخی مواد غذایی مانند شکر سفید و غذاهای پر سدیم در رژیم غذایی با عوارضی همراه هستند. پیری زود رس، صورت پف و متورم برخی از عوارض رژیم غذایی نا سالم است.

  بنابراین جهت حفظ سلامتی خود تا حد زیادی از مصرف این موارد خودداری نمایید.

  برای افزایش ماندگاری فیلر زیر چشم، متناسب ورزش کنید:

  اگر چه ورزش باعث حفظ سلامتی و شادابی بدن می شود. اما به علت بالا رفتن متابولیسم، سرعت حل شدن پرکننده ها ممکن بیشتر شود.

  بنابراین پس از تزریق فیلر زیر چش، جهت افزایش ماندگاری JUVEDERM، متناسب ورزش کنید.

  از ایجاد هر گونه فشار به زیر چشم خودداری کنید:

  برای افزایش ماندگاری فیلر زیر چشم، از ایجاد هر گونه فشار در ناحیه تزریق، اجتناب کنید. کارهایی مانند ماساژ، استفاده از عینک سنگین و دستکاری مواد پر کننده زیر چشم باعث کاهش ماندگاری فیلر می شود.

  پس از تزریق، صبوری کنید تا فیلر در جای خود قرار گیرد و ماندگاری آن بالا رود.

  بهترین نوع فیلر با ماندگاری بالا

  انتخاب بهترین نوع فیلر برای تزریق زیر چشم، متناسب با نوع درمان متفاوت است. از Juvederm  Voluma  برای جایگزینی حجم و Juvederm Volbella برای صاف کردن، نتایج زیبا و حداقل تورم استفاده می شود.

  به علاوه استفاده از فیلرهای ‌های اسید هیالورونیک یا HA، مانند محصولات Juvederm یا Restylane، می‌توان ناحیه زیر چشم را حجم‌دهی و صاف کرد.

  همچنین ماندگاری فیلر نورامیس زیر چشم نیز بسیار خوب است و حاوی هیالورونیک اسید و لیدوکائین می باشد.

  مدت ماندگاری فیلر زیر چشم

  با استفاده از این نوع فیلر، سایه‌ هایی که باعث سیاهی دور چشم می ‌شوند به حداقل می رسند. همچنین بالشتکی بین رگ ‌های خونی و پوست برای کاهش تیرگی زیر چشم نیز ایجاد می شود.

  جهت رزرو وقت ویزیت رایگان می توانید با شماره ی ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱ تماس بگیرید یا از طریق فرم زیر نام و شماره تماس خود را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   اما در کنار انتخاب بهترین نوع فیلر با ماندگاری بالا، انتخاب یک پزشک حاذق و مطمئن نیز بسیار مهم است. پزشکان مطب سیما رو، به کمک تجربه های بسیار و آموزش های به روز، از جمله پزشکان مطرح و مطمئن در این حوزه هستند.

   بنابراین پیشنهاد می کنیم برای انتخاب پزشک متخصص نیز تحقیقات کاملی انجام دهید. چرا که تزریق ماهرانه و جای گذاری مناسب فیلر، علاوه بر دریافت بهترین نتایج، به کاهش عوارض تزریق فیلر زیر چشم نیز کمک می کند.

   مقاله هایی که بعد از خواندن این نوشتار پیشنهاد می کنیم:

   عوارض تزریق فیلر زیر چشم

   قیمت فیلر زیر چشم

   مراقبت های بعد از تزریق فیلر زیر چشم

   رعایت نکات قبل و بعد از تزریق فیلر زیر چشم، در بالا بردن مدت ماندگاری فیلر زیر چشم بسیار موثر است. بنابراین پیشنهاد می کنیم نکات زیر را پس از تزریق پر کننده رعایت کنید:

   • استفاده از یخ پس از تزریق فیلر زیر چشم
   • اجتناب از ورزش و تمرینات سنگین تا ۲۴ ساعت آینده
   • نحوه خوابیدن به سمت بالا

   به علاوه شایع ترین عوارض جانبی کبودی، تورم و ناراحتی موقت در محل تزریق است. این موارد معمولا تا دو هفته پس از تزریق رفع می شوند. بنابراین در صورت مشاهده عوارض تزریق فیلر زیر چشم به صورت خفیف، جای نگرانی نیست.

   همچنین ممکن است جهت صاف کردن فیلر، نیاز به ماساژ اصولی و مطابق با دستور پزشک باشد. در برخی مواقع نیز، امکان به تزریق فیلر بیشتر خواهد بود.

   مدت ماندگاری فیلر زیر چشم

   به علاوه درمان تاچ آپ باید قبل از جذب تمام فیلر انجام شود تا حداکثر اثر را حفظ کند. علاوه بر درمان پرکننده، درمان ‌های مراقبت از پوست و لیزر ممکن است برای مقابله با حلقه ‌های سیاه زیر چشم مفید باشند.

   عامل ایجاد سیاهی زیر چشم

   سیاهی دور چشم به عنوان یک اصطلاح کلی برای توصیف نگرانی های آرایشی مختلف در اطراف چشم استفاده می شود. اگر پوست نازک و رنگ پریده دارید یا دارای لایه های چربی نازک تری در زیر چشم هستید، سیاهی دور چشم ناحیه را تیره و توخالی نشان می دهد. پد چربی زیر چشم و همچنین یک برش گونه شما می تواند نازک تر شود یا حجم خود را از دست بدهد.

    پوست روشن با ملانین کمتر باعث می شود شبکه رگ های خونی ظریفی در زیر پوست دیده شود و بیشتر مستعد تیرگی پوست خواهد بود. پوست شل یا کیسه های چربی ممکن است باعث ایجاد سایه شوند.

   علاوه بر این، سیاهی دور چشم نیز می تواند تحت تأثیر مواردی مانند قرار گرفتن در معرض نور خورشید، آلرژی، کم آبی بدن و کمبود خواب باشد. پرکننده های زیر چشم برای حلقه های سیاه ممکن است بخشی از راه حل شما باشد.

   در این مقاله درباره ماندگاری فیلر زیر چشم و اینکه فیلر زیر چشم چقدر ماندگاری دارد صحبت کردیم. به علاوه میزان ماندگاری برخی فیلرها مانند؛ ماندگاری فیلر نورامیس زیر چشم نیز بیان شد.

   همانطور که در این نوشتار خواندیم ماندگاری فیلر زیر چشم به عوامل متعددی مانند برند فیلر تزریق شده، کیفیت فیلر، میزان متابولیسم بدن فرد، رعایت مراقبت ها و توصیه های لازم بستگی دارد.

   علاوه بر موارد فوق؛ یافتن یک کلینیک معتبر و پزشک متخصص در دریافت بهترین نتایج از تزریق فیلر زیر چشم شما می تواند بسیار موثر باشد.

   به همین علت پیشنهاد می کنیم برای دریافت یک نتیجه عالی با رضایت و ماندگاری بالا فقط به مطب ها و پزشکان ماهر و با تجربه مراجعه کنید.

   در صورتی که شما عزیزان پس از مطالعه این نوشتار سوال یا ابهامی داشته باشید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما هم از طریق کامنت هم تماس؛ در ارتباط باشید.

   1. خجسته گفت:

    سلام وقتتون بخیر. ممنونم از مطالب مفیدتون. یه سوال در رابطه با ماندگاری فیلر زیر چشم داشتم. من به خاطر شرایط کاریم مدتی مجبورم برم جنوب و خوب به تازگی در مطب سیمارو تزریق فیلر زیر چشم انجام دادم. می خواستم بدونم هوای مرطوب جنوب توی ماندگاری فیلر زیر چشم تاثیری داره؟

    • رویا جمشیدی گفت:

     سلام دوست عزیز روزتون بخیر
     به طور کلی نور شدید آفتاب روی ماندگاری فیلر می تونه تاثییر بذاره اگر مدتی زیادی در معرضش باشید. بنابراین اگر قرار هست بیرون باشید حتام از عینک آفتابی و کرم ضد افتاب و کلاه نقابدار استفاده کنید. هوای مرطوب هم در صورتی که باعث بشه رطوب و هیدراسیون پوستتون حفظ بشه بلامانع است.

   نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .