تزریق بوتاکس صورت و محافظت هایی که باید برای حفظ نتایج روی پوست انجام داد

تزریق بوتاکس صورت یک روش درمانی است که می تواند پوستی جوان تر و لطیف تر ایجاد کند. تزریق یوتاکس صورت به خوبی کار می کند تا چین و چروک را به حداقل برساند و به عنوان یک راه حل ضد پیری برای زنان و مردان عمل می کند. اگر به درستی انجام شود بوتاکس می تواند نتایج عالی ، بدون زمان بهبودی طولانی مدت و هیچ عوارض جانبی را ارائه دهد. حتی می توانید تزریق بوتاکس خود را با مدیریت صحیح مراقبت از پوست قبل و بعد از عمل تقویت کنید. اگر مطمئن نیستید قبل و بعد از بوتاکس پوست صورت خود چه مراحلی را باید بردارید ، کلینیک سیمارو در این خصوص مورادی را معرفی میکند که می تواند به شما کمک کند. در اینجا چند نکته در مورد حفظ پوست برای موفقیت در نتایج بوتاکس آورده شده است.

نتایج بوتاکس چه مدت طول می کشد؟


بوتاکس می تواند شگفت انگیز باشد. این یک نوروتوکسین ایمن و موثر است که باعث سفت شدن عضلات خاصی از صورت می شود که باعث ایجاد خطوط و چین و چروک های پویا می شوند. بوتاکس یک سویه تصفیه شده از سم بوتولینوم (نوع A) است و در صورت تزریق کافی ، به طور موقت حرکات عضلات خاص و بافت های زیرین را مسدود می کند. دیدن نتایج کامل تزریق بوتاکس صورت با شروع سفت شدن عضلات مورد هدف ، حدود یک هفته طول می کشد. اثرات تزریق بوتاکس می تواند حدود 3 تا 4 ماه و حتی برای برخی از بیماران بیشتر طول بکشد.

آیا می دانید نتایج بوتاکس شما با مراقبت مناسب از پوست قبل و بعد از عمل حتی می تواند بهتر باشد؟ در اینجا چند نکته برای کمک به شما در حفظ نتایج تزریق بوتاکس وجود دارد.

قبل از درمان بوتاکس از چه مواردی باید خودداری کنید؟


چند روز قبل از تزریق بوتاکس ، باید از برخی محصولات یا فعالیت هایی که باعث تحریک یا التهاب پوست صورت شما می شوند ، اجتناب کنید ، مانند:

  • حمام یا دوش آب گرم
  • شرکت در تمرینات سنگین یا شدید
  • مصرف داروهای ضد التهاب مانند Advil یا Tylenol
  • نوشیدن الکل
  • صورت خود را مالش یا ماساژ دهید
  • دریافت درمان های زیبایی صورت یا آبگرم

مقالات مرتبط

مناطق تحت تزریق بوتاکس

افزایش اثر بخشی بوتاکس

عوارض بوتاکس پیشانی

لیفت ابرو با تزریق بوتاکس

بعد از تزریق بوتاکس صورت ، پوست شما به چه چیزهایی نیاز دارد؟


بوتاکس به طور موقت عضلات وعصب خاص را محدود یا ضعیف می کند تا به زنان و مردان کمک کند ظاهر جوانتری را به پوست خود بازگردانند. کارشناسان ما می خواهند بدانید که مراقبت های بعدی بوتاکس شما به همان اندازه کاری که قبل از قرار ملاقات انجام می دهید مهم است.

1-از پوست خود در برابر آفتاب محافظت کنید

هنگام بیرون رفتن ، از پوست خود با کرم ضد آفتاب یا پوشیدن کلاه محافظت کنید. خورشید به نتایج تزریق بوتاکس صورت شما آسیب نمی رساند ، اما می تواند باعث آسیب به پوست و ایجاد چین و چروک های جدید شود. از روش و آرایش برنزه با اسپری استفاده کنید تا با خیال راحت به صورت خود رنگ ببخشد.

2-بعد از تزریق بوتاکس صورت خود را ورزش دهید

بوتاکس عضلات یا اعصاب صورت شما را سفت می کند. می توانید با ورزش صورت خود به مدت 1 تا 2 ساعت پس از قرار ملاقات ، به بوتاکس کمک کنید تا در آن نقاط مورد نظر کار کند. باید چشمک بزنید ، لبخند بزنید ، ابروهایتان را بالا بیاورید و اخم کنید. این حرکات خاص به تزریق بوتاکس کمک کرده و در آن مستقر می شود.

3-از دست زدن به محل های تزریق بوتاکس خودداری کنید

پس ازجلسات تزریق بوتاکس صورت ، از دست زدن به محل های تزریق خودداری کنید. پوست شما ممکن است در اطراف ناحیه تزریق کمی تحریک شده باشد ، اما در برابر تمایل به مالیدن یا ماساژ دادن آن مقاومت کنید. این می تواند باعث حرکت بوتاکس به مناطق اشتباه شود و نتایج نهایی را تغییر دهد.

4-رژیم مراقبت از پوست خود را از سر بگیرید

طی چند روز اول پس از درمان بوتاکس ، می توانید صورت خود را به آرامی بشویید یا لوسیون بزنید. می توانید از همان مرطوب کننده و پاک کننده همیشه استفاده کنید ، زیرا به نتایج شما آسیب نمی رساند. با این حال ، باید حداقل به مدت یک هفته از عمل های زیبایی صورت ، میکرودرمابراشن یا هر نوع درمان پوستی خودداری شود.

5-از استعمال سیگار خودداری کنید

سیگار کشیدن نه تنها یک عادت ناسالم است ، بلکه به سلول های پوست آسیب می رساند و باعث پیری زودرس می شود. اگر قصد دارید خود را با بوتاکس معالجه کنید ، از سرمایه خود بیشترین بهره را ببرید. اگر سیگار بکشید ، بوتاکس همچنان برای رفع صاف و چین و چروک پوست کار می کند ، اما پوست شما بدون اثرات مخرب سیگار حتی بهتر به نظر می رسد.

امروز مشاوره خود را برنامه ریزی کنید


اگر تزریق بوتاکس صورت را در نظر دارید ، کلینیک سیمارو برای تعیین مشاوره از شما دعوت به عمل می اورد. در هنگام ملاقات اولیه ، نیازهای زیبایی شما مورد بحث و بررسی قرار می گیرد و طرحی سفارشی برای تزریق بوتاکس طراحی می شود. تیم اختصاصی و کارشناسان مجرب ما می توانند در پاسخ های زیبایی مانند بوتاکس به شما کمک کنند تا بتوانید بهترین حالت را داشته و احساس کند. با کمک بوتاکس پوست خود را نرم و شاداب نگه دارید.

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا